Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Prietenii pe care nu o să-i uiți niciodată .


AleqsZ_

Recommended Posts

On 3/27/2023 at 11:26 AM, [T4L]Aexatan said:

pe langa ca eu iau la misto cam tot serveru, pot spune ca mi am facut niste amici daca i pot numi asa pe server, unii minunati , altii .. minunati :P  

 

drew

tiganu13

dario

tasyon

maria

mr.adi

qero

sky

abyreal

red warrior

mihay

 

 

 

si mai sunt care nu mi vin acm in minte :D 

 

 

Sa dai edit sa ma treci si pe mine intre tiganu13 si sky ca suntem prieteni cu totii,o sa imi fac timp sa intru mai des sa vad cum iei tot serveru la misto sa mai radem si noi cum se face pe server.

Aveai mici scapari si ca admin dar incercai sa te ocupi de rapoarte si erai ok in mare parte mai mult sau mai putin ,nu stiam ca comportamentul si caracterul tau depindea de fapt de admin ,acum ca am aflat cine esti sunt dezamagit ,sper ca ai doar o pasa proasta ,e rusinos ba.

Edited by [Loyal.p]Marian
Adaugare text
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, [T4L]Aexatan said:

pe langa ca eu iau la misto cam tot serveru, pot spune ca mi am facut niste amici daca i pot numi asa pe server, unii minunati , altii .. minunati :P  

 

drew

tiganu13

dario

tasyon

maria

mr.adi

qero

sky

abyreal

red warrior

mihay

 

 

 

si mai sunt care nu mi vin acm in minte :D 

 

 

Canta la alta masa colegu 

Link to comment
Share on other sites

On 3/23/2023 at 9:52 PM, [dL.Power]dario said:

 

 

@[hTe.Legacy]MihaY King, best rw player dp sv.

@[hTe.Legacy]Crucifix Big respect pentru munca depusa in cP.

@[hte.legacy]GabY.] Trec peste vederea ca n-ai peste 10 ani, big mapper.

@[hTe.Legacy]Gh0sT. o persoana de treaba si muncitoare.

@[hTe].sRn. un baiat loial, activ si muncitor, merita Owner.

 

@[T4L.OuTlawz]benz_  un baiat de nota 10, mai multe n-am de zis. 

@[OuTlawz]ImperialisT E un om diferit, a depus foarte multa munca.

@[T4L.OuTlawz]flame_  pro player pe ww.

@[T4L.OuTlawz]Gummy prieten vechi, imi amintesc cand am facut schimb de conturi si am primit demote:))

@[T4L.OuTlawz]qero un baiat super de treaba, poate poate intram iara pe disc eu tu si benz.

@marwoff un baiat in care am incredere, am facut ft multe afaceri cu tine, respect.

 

@DjAndy un om muncitor, ai grija sa nu dai de minore:))))

@DROP prieten vechi si tu

@gabriel_ esti de treaba si cs pro player in devenire, te astept la 1v1 data viitoare;)

@santos. baiat de nota 10, mersi pentru ajutor in TK.

@XRoyaL Tu esti Clown-ul in T4L, amuzant si de treaba.

@Mr.ADI un baiat super de treaba, big respect frt.

@Tyna e ca un fel de sora pt mine, ai grija sa nu faci copii cu Flavius:))

@[SGF.Legend]AdYtZa best duo dp sv, rupem tot hte-ul impreuna noi 2.

 

@ertwx_. copilu meu, sunt mandru de tine.

@[upc]black3vil$ well, my bro you're the best, without you UPC was dead.

@[Loyal.p]Doflamingo prieten bun, respect.

@[Loyal.p]iZanny cel mai bun mapper, respect bro.

@[Loyal.p]Marian un player vechi si muncitor.

 

@P.A.R.K.E.R n-am mai auzit de tine dar esti un baiat foarte de treaba.

@IoNuT.))TALiBANU prieten bun, ma bucur ca ai rev pe sv.

@[CripS]GRIZZLY un prieten bun si un baiat de treaba. (Cand vrea)

@SOSETA_ prieten vechi si tu.

@[esu.familia]suCre? cel mai amuzant si nebun prieten, respect.

@turcul. fratele meu, baga si tu o dedicatie pe sv, tpp

@[dL.Power]greenland un baiat de treaba. (Seful meu)

@[esu]DEV_ viata mea, tu esti un baiat cu bun simt si respect. Te astept la un FIFA.

pentru ca m-ai bagat in lista asta promit ca iti dau codurile mele

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [T4L.OuTlawz]benz_ said:

pentru ca m-ai bagat in lista asta promit ca iti dau codurile mele

Macar asa scapam de el mai repede ca si asa nu stie sa le seteze mici :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nu o sa va uit niciodata

Link to comment
Share on other sites

On 3/29/2023 at 10:16 PM, [hTe.Legacy]MihaY said:

Macar asa scapam de el mai repede ca si asa nu stie sa le seteze mici :)))

Sa vezi ce bataie iti dau cand intra green

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2023 at 7:21 AM, [dL.Power]greenland said:

Canta la alta masa colegu 

si vreau sa va fiu alaturi,pana la moarte

Cine vrea sa fie cu mine prieten O cerere pe forum de prietenie

Accept La toti

  • Respect RuNiX
  • Respect Casillas
  • Respect Plolice_police
  • Respect C_JAY
  • Respect totii...
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mai sunt veterani de pe 0.3 a , b si c ? 

Raress, MostWanted , Namex , Paladin , Krypton , Satana , 2pac , Tupac ? 

Probabil majoritatea avem aproape 30 de ani.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, GicuRomanu said:

Mai sunt veterani de pe 0.3 a , b si c ? 

Raress, MostWanted , Namex , Paladin , Krypton , Satana , 2pac , Tupac ? 

Probabil majoritatea avem aproape 30 de ani.

SaTaNa e prezent 

Cmf Giculeeee ?

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, [esu.familia]suCre? said:

SaTaNa e prezent 

Cmf Giculeeee ?

Salut frateee ! Ce ma bucur ca ai raspuns ! Uite imi era dor de copilarie si am zis sa vad daca mai gasesc din voi ! 

Am fost la un puști vecin si se juca samp si imi arata ca mai joaca din cand in cand pe un server RSS , zicandu-mi dupa ca nu stiu eu de el .Si uite asa am stat si i-am zis o poveste ??

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 3/27/2023 at 9:26 PM, [T4L]Aexatan said:

pe langa ca eu iau la misto cam tot serveru, pot spune ca mi am facut niste amici daca i pot numi asa pe server, unii minunati , altii .. minunati :P  

 

drew

tiganu13

dario

tasyon

maria

mr.adi

qero

sky

abyreal

red warrior

mihay

 

 

 

si mai sunt care nu mi vin acm in minte :D 

 

 

intr-adevar, esti o personalitate aparte, iti permiti la 19 ani sa iei la misto pe toata lumea pentru ca nimeni nu a mai ajuns la nivelul tau, o astfel de marime stelara merge pe principiul nu are conversatie furnica cu bocancul

 

 

 

btw pentru meseria de shaormar nu ai nevoei de bac

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, †cP.elite†KMP said:

intr-adevar, esti o personalitate aparte, iti permiti la 19 ani sa iei la misto pe toata lumea pentru ca nimeni nu a mai ajuns la nivelul tau, o astfel de marime stelara merge pe principiul nu are conversatie furnica cu bocancul

 

 

 

btw pentru meseria de shaormar nu ai nevoei de bac

e baiat de ala cu paru cret ce este trimis dupa tigari

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vreau să las un comentariu...dece nu.

Așa cum sunt un ilusionist, fantomă în decursul anilor, de mă văd odată-n paralel pe RSS, heh, unde am primit tag, sublim doar 30% adevăr, pe de altă parte, pot afirma că am cunoscut persoane adevărate, le numeri pe degete.,  Din contră, pe parcursul acestor ani, sincer, nu am nici un dușman în prezent ( vorbesc din perspectiva mea ), necătând la orice conflict, deci vă consider pe toți cu care am interacționat un unul tot. Vă respect!!!, precum respect acest server :) , iar cei care nu mă respectă n-aveți decât, imi pare rău dacă vam atins orgoliu cu ceva :tongue: .

p.s, Nu e vorba să dau tag, e vorba să le dau de știre acestor wonderful oameni că nu am uitat de ei. Noroc, take care of yourselves and be well .:) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

@[hTe.Legacy]MihaY

@RockeruL

@DREAMZ

@[T4L.OuTlawz]ReD

@Iordache 

@[Loyal.p]Marian din ce in ce ne-am imprietenit fiind in același gang SI in același grup pe insta sper sa mai imprietenesc chiar cu toti din UPC :))

@Glontuu14sper CA nu m-ai uitat dupa ce mi-am schimbat numele :)) tot dam noi gwaru ala candva :)) 

@ICloudRR.nu stiu ce ar putea simți el fata de mine ca prieten dar eu dand gwar cu el parca simt ca mi-am creat inca un prieten nou ❤️ ❤️ :D

@DjAndyCu toții il putem vedea ca prieten pe al doilea cel mai mare dupa server și ma atrage la el faptul CA crează mape pe placul meu și al altora cum ar fi /santaland care vine odată pe an cand se apropie sarbatorile de craciun a creat SI o mapa /minigun care tot la fel e pe placul meu al dm-ului de fapt a reconstruito chiar și /eggs care tot la fel vine odată pe an de paste ne surprinzi cu orice va veni pe server imj place cum gandesti mi te incluzi printre cei de top prieteni ai mei ❤️ Și da de fiecare data cand te intreb cv și iti zicem sa ne dai cate un sfat tu le dai pe cele mai bune ❤️ :) se vede CA esti o persoana matura si independenta :) te pwp SI ptr toate astea iti multumesc! ❤️ ❤️ ❤️

@Fabiaŋ✦Scuze ptr toate pe care ti le-am provocat in trecut chiar SI cand aveam adminul și nu mi-am ascultat unele sfaturi pe care mi le dadeai cand am fost admin dar promit ca poate pe viitor voi fi mai atent la sfaturile tale și da Frt ramai cu funcția ca o meriti frt te pup ?

 

A și nu in ultimul rand @P.A.R.K.E.R eu tot te consider fratele meu deoarece m-ai invatat sa conduc cu elegy-ul :)) chiar daca eu la tine l-am picat tot am invatat :))

 

Revenind la cei care nu am spus inca nmk deoarece am dat edit ca sa mai adaug cateva persoane: 

 

@[hTe.Legacy]MihaYcu tine am fost in toate gangurile inclusiv in RoA,T4L,mi se pare că chiar și in Nmk dup-aia s-a recreat gangul HTE și am fost chiar SI eu in el. Pe tine te cunosc din Octombrie sau Noiembrie 2021 cand eu cu fratemiu mai mare Gaby nu stiu daca il mai stii ca ultima oara a fost activ anul trecut.. inf eu te stiu de la el :)) cand capturați tu cu el și cu @DREAMZ celelalte baze cand erati in T4L dupa aia am zis ba hai sa intru SI eu in T4L ca mi se pare interesant dupa aia ne vorbeam capturam și uite așa ne-am imprietenit :)) Ramanem in continuare :) ❤️ prieceni

@RockeruLpe tine te cunosc inca din iunie 2019 cand era gangul ala Carribean Pirates in forta dar nu stiu ce s-a intamplat ca dupa m-am lasat eu un an și m-am reapucat in septembrie 2020 și nu te-am mai văzut pe tine on de cand m am reapucat

Dar oricum in continuare ramai prietenul meu 

@DREAMZ la tine e aceeași poveste ca SI la MihaY :)) dar as vrea sa mi cer SI eu scuze ptr ceea ce am facut cat timp am fost admin SI da recunosc că am avut mai multe conturi SI umblam pe ele in timp ce aveam contul meu original dar nu pe conturi de fete asta in niciun caz :)) oricum te-am iertat ptr cele 80 awp date cu greu am stat sa mai gandesc o luna jumate chiar dup-aia am zis ba e un admin nu conteaza daca il pierd sau nu contează doar prietenii și familia voi astia imi sunteți priecenii si familia de pe RSS :)

@[T4L.OuTlawz]ReDce credeai mai ca de tine am uitat? :)) Pai nu imi esti tu ala care da mereu gwar cu mine RW? :)) cu tine m-am imprietenit de cand am dat a doua oara gwar eu eram in Arabian Family parca da chiar acolo eram si tin foarte bine minte CA scoru era 30-29 ptr tine deoarece atunci când aveam eu admin dadea serverul automat ca faceam fake kills SI imi arata Red screen de report... Noi o sa dam gwar in continuare de fiecare data cand te vad pe server nu uita a și da am sa iti dau SI 100 coins :)) te-am tepuit acm vreo 2 luni cu vreo 100 coins o nmka toata :)) dar oricum trebuie sa tii dau te pwp și FLVA :)) Precene :))

@Iordache pe tine te cunosc din Noiembrie 2021 cand tu vorbeai cu fratemiu pe insta SI ne-am prezentat și noi cred CA tot pe insta dup-aia pe samp inf nu stau sa memorez tot ce vorbeam dar totuși vorbeam despre ce tot faceai tu sau eu la scoala sau oriunde și chiar ca cateva sfaturi mi-ai dat pe care și eu le-am inteles sa nu fac ceea ce ai facut SI tu la scoala :))

Te pwp și pe tine priecene și iti multumesc ptr tot :)

Edited by Jador.
  • Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Am zis sa refac aici lista cu prietenii / pers in care am eu incredere. Toate pers cu care ma inteleg eu cel mai bine o sa le fac in alta culoare la text.

(Nu conteaza ordinea)

@[T4L.OuTlawz]Gummy fratele meu inca de la inceput :D Tin minte cand am facut schimb de cont-uri si am primit demote pt asta:)))

@[hTe.Legacy]MihaY al 2 lea frate al meu la fel inca de la inceput. Nu o sa te uit bro! Singura pers in care am atata incredere dp RSS.

@[hte.legacy]HoriaG un om de incredere si bun la DM. Respect!

@DROP Unu dintre cei mai vechi aici pe care cunosc eu. Un baiat foarte de treaba, respect!

@[hte.legacy]GabY.] un baiat foarte muncitor si un mapper destul de bun dupa turcu. Respect!

@Kordon un om foarte de treaba si un jucator foarte vechi pe comunitate, respect!

@eLtRaCk N-am ce sa mai zic de tine pentru ca deja am dat de inteles la ce am scris mai sus. Cel mai bun Mapper. Pe tine te trec pe lista cu MihaY, DROP si Gummy la cele mai de incredere pers.

@[T4L.OuTlawz]benz_ Un om forate glumet si cu caterinca. Pacat ca in ultima vreme n-am mai vorbit ca inainte ca daca era asa te treceam cu cei 3 pe lista.

@[Loyal.p]Marian Un om foarte de treaba si muncitor. Esti singurul dp comunitate care inca se tine de gp. N-am ce sa mai zic.. pe tine te pot descrie intr-un cuvant si ala este Veteran.

@[Legendary.p]Schwei pe tine te trec cu cei 4 pe lista pentru ca te cunosc de ceva vreme si esti un baiat foarte de treaba. 

@[Legendary.p]BriaN] Cel mai bun pe ww ai fost dar pacat ca nu mai joci asa de des.. respect!

@SOSETA_ N-am ce sa mai zic de tine Ionut.... Pe tine de adaug si asa pe lista cu cei 5. 

@smdbeast O pers care chiar se tine de treaba si de gp, respect!

@[LA.Squad]ghost. Cel mai bun pe hunter :Drespect pentru munca depusa!

@[RSS]DEV_ La tine m-am gandit mult daca sa te adaug cu cei 6 dar inca nu. Tu esti o pers care chiar imi place cum gandeste. Ik? Messi?:)) In rest te descurci bine cu funcita ta si chiar imi place de tine, respect!

@XRoyaL un om foarte glumet si de treaba. Uneori chiar ma enervezi ca exagerezi dar nu conteaza asta:)) Daca stau sa ma gandesc te pot adauga pe lista cu Marian. 2Veteranii.

@GROUND Ti-a venit randu nabule:)) La randul tau esti o pers foarte amuzanta si cu foarte mult suflet. Astept sa ne vedem prin Vienna nab-ule :D 

 @Andra Dupa toate amintiirile ce am avut cu tine nu mai zic nimic :)) Ai grija ce faci si sa nu faci a 2 ua Andra:)) 

@azer0t_ La fel o pers cu care nu prea am vorbit dar esti super ok, respect pentru munca depusa!

@AddyWP ?? Super de treaba si chiar m-am inteles foarte ok cu tine in ultima perioada, respect!

@SLAYERA venit vremea si pentru tine :D O pers pe care chiar nu pot sa o uit. Esti foarte glumet si darnic cu oamenii saraci. Respect pentru tot ce faci!

@DjAndy Iar una dintre pers care mi-a dat sfaturi cand n-am stiut ce face. Pe tine te pot adauga pe lista cu cei 6 pentru ca esti singurul care chiar ma intelege si stie cu ce sa ma ajute. Chiar nu stiu ce fac fara tine si MihaY :) daca nu erati voi 2 chiar ca nu stiam cum sa fac si ce sa fac dupa o relatie. In rest esti un om de treaba si glumet. Cu tine pot glumii cat vreau pentru ca stii de gluma nu ca altii :)  O pers foarte muncitoare si care chiar merita rank-ul detinut. Nu mai pot astepta pana cand ne vedem in Arad vecinule :) Mergem la minore cum mi-ai promis :D 

Edited by [RSS]dariO
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, ?????? said:

sa ti trag la 

cum plm sa te pun daca ai numele asa stramb de zici ca tu esti irl frt

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

slayer batranu meu preferat

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...