Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Apocalipse Day Halloween 2 November


[esu.familia]mitzy

No rulles for Halloween night?   

44 members have voted

  1. 1. Vote Yes / No !



Recommended Posts

Si sa fie clar FARA CODATI.

O sa puteti de exemplu sa veniti cu tank-ul la /lv si sa trageti zic, cu minigun si asa mai departe. Limita ar fi codurile.

Link to comment
Share on other sites

O sa imi setez arme ???????? in special minigun si rocket =)) si /giveallweapon minigun, rocket, grenade, cocktail molotov

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

De acord PRO! Sa fie seara PURGE cum ai spus tu, minigun, rocket, tank, hydra, hunter peste tot :)) O sa fie shuki rau ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

yo ma bag

daca imi dati idei de scripturi, comenzi, idk, special pentru seara asta, ma implic

 

evident hack-urile total interzise ...

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RuNix said:

yo ma bag

daca imi dati idei de scripturi, comenzi, idk, special pentru seara asta, ma implic

 

evident hack-urile total interzise ...

Poate sa faci un minigame ca in anii trecuti si eu zic ca e ok, ca asa o sa se stranga toti la /lv sa zic si o sa fie dezastru deci nu cred ca nevoie neaparat de o comanda noua?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]mitzy said:

 

Ca tot vine halloweenul, m-am gandit sa facem ceva interesant cum ar fi sa petrecem o noapte pe server in care jocul sa fie cat mai liber, gen Purge.
 

 

Sa facem ca in filmul, purge, sa fie 2 size ca in cs sau ceva gen, cei care vor sa faca doar kills si ce-i care vor sa ajute pe ceilalti, sa nu moara adica ce-i "buni". Idk, putem face ceva film de acolo :)

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, RuNix said:

yo ma bag

daca imi dati idei de scripturi, comenzi, idk, special pentru seara asta, ma implic

 

evident hack-urile total interzise ...

Perfectttt !!!!  Pai atunci revenim cu un PM cu ideile cele mai potrivite. 

 

Anyway, toata treaba trebuie sa se petreaca public, fara VW fara teleportari.... ca sa se simta.  Unii o sa fie rai, altii o sa incerce sa fuga.......fiecare cum poate. :diablo:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [esu.familia]mitzy said:

Perfectttt !!!!  Pai atunci revenim cu un PM cu ideile cele mai potrivite. 

 

Anyway, toata treaba trebuie sa se petreaca public, fara VW fara teleportari.... ca sa se simta.  Unii o sa fie rai, altii o sa incerce sa fuga.......fiecare cum poate. :diablo:

Ceva ideal ar fi ... sa se scoata pt seara aia /god de la admins si /godmode /godcar de la vip gold . Astfel chiar se va dezlantui un infern!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, [DL.Power]CoBalT said:

Ceva ideal ar fi ... sa se scoata pt seara aia /god de la admins si /godmode /godcar de la vip gold . Astfel chiar se va dezlantui un infern!

Vrei sa fie o seara a dm-ului sa inteleg ? Tu crezi ca noi sarbatorim ziua dm-ului sau halloween-ul ? Mai gandeste-te.

On: Sunt de acord sa fie o seara mai permisiva, dar fara injuraturi, spam, codati de orice forma (nici macar flycar-ul sa nu fie permis, ca de obicei).

Link to comment
Share on other sites

Trebuia sa pui si tu Purge night ????????

Cum o zis bkp , poti face ceva asemanator ca si n filmul The Purge sau , cum o zis David , doar un minigame , ca sa nu fie atata harababura ???????? your decision , our ideeas. Cheers

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]mitzy said:

Perfectttt !!!!  Pai atunci revenim cu un PM cu ideile cele mai potrivite. 

 

Anyway, toata treaba trebuie sa se petreaca public, fara VW fara teleportari.... ca sa se simta.  Unii o sa fie rai, altii o sa incerce sa fuga.......fiecare cum poate. :diablo:

Cine are ceva impotriva sa dea /enter la casa lui si sa se incuie :)):)):)) 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Am facut si eu o idee acum ceva timp, doar ca de event .. :))

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RuNix said:

yo ma bag

daca imi dati idei de scripturi, comenzi, idk, special pentru seara asta, ma implic

 

evident hack-urile total interzise ...

le aveam deja pregatite

Link to comment
Share on other sites

Mai bine o mapa speciala facuta si un mini-game ceva acolo, nu vad sensul la ce spuneti voi pe aici, nu toata lumea isi doreste 'dezlantuirea' pe care voi o propuneti, sincer..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.Dacian - Gabriel said:

Mai bine o mapa speciala facuta si un mini-game ceva acolo, nu vad sensul la ce spuneti voi pe aici, nu toata lumea isi doreste 'dezlantuirea' pe care voi o propuneti, sincer..

Parerea ta contra parerea noastra, a intregului popor. Tie niciodata nu-ti convine nimic, niciodata nu esti multumit, mereu ai ceva de comentat..

Toti zic pro, tu esti singurul care nu-i convine, pana si lui runix ii place ideea. 

Sa vina toata lumea de care tu zici si sa comenteze aici, domnule. ;)

 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Ar fii interesant❤️  Daca vreti pot face si o mapa de hallowen.. gen /halloween si sa se stranga oameni PRO

Edited by Cipriaan
Link to comment
Share on other sites

Pro. Cred că ar fi interesant și un concurs cu premii pentru cei care supraviețuiesc cel mai mult și pentru cei care fac cele mai multe killuri.

Link to comment
Share on other sites

:pro:!!!!!!  

Ar fi super tare și distractiv????

Să fie premii mari cu Gems/Mașini personale idk 

Link to comment
Share on other sites

Ar fi foarte ok si fara premii, distractia ar fi mare oricum :)) 

 

PS: Eu nu zic nu la premii :)) 

Edited by [RSS]Mr.Alex
????????
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, P.Dacian - Gabriel said:

Mai bine o mapa speciala facuta si un mini-game ceva acolo, nu vad sensul la ce spuneti voi pe aici, nu toata lumea isi doreste 'dezlantuirea' pe care voi o propuneti, sincer..

Sincer nici eu nu vad sensul, adica ar trebuie ceva ce ar reprezenta tema de Halloween, nu zic neaparat o mapa cum zice Dacian, dar ceva semnificativ, cum ar fi cateva minigames-uri pe toata mapa gta care consta in gasirea anumitor dovleci care se spawneaza odata la 30 min, sau o fantoma care se plimba pe harta si trebuie prinsa printr-o anumita metoda, sau fotografiata, idk, sunt mai multe idei. Ceea ce ati propus voi ar merge, dar nu pe tema de Haloween. 

Sau daca tot vreti ceva pe explozibil, mai am o idee, un rocket event care sa dureze doar 30 min, dar in loc de rachete sa tragem cu dovleci. Nu stiu daca ati inteles, dar in loc de racheta la acea bazooka sa fie dovleci, este posibil, chiar runix a facut asta acum ceva timp, a inlocuit gloantele la diferite arme cu diferite obiecte, dar nu stiu cat de stabil o sa fie serverul in timp ce sute de dovleci zboara pe secunda in acel moment pe server :))  @RuNix

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...