Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie Shop Prices


Dream

Recommended Posts

Nume pe server: Dream

Sugestie: sa umblii putin la preturile la stunt ,race,drift , coins etc , pt ca acum serios cine cumpara stats dupa site? Ma refer c4 ore stunt drift etc.. de cand nu a mai luat cnv dupa site @RuNix?

Eu zic sa pui niste preturi mai scazute pt ca chiar is ridicate.. 200 ore 40 gems serios? Cand pe sv 200 ore is 2 gems.. sii toate is ridicate fata dupa sv.. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

PRO

Link to comment
Share on other sites

Pro, nu cred ca dureaza atat de mult sa editezi ceva pe site ?

Link to comment
Share on other sites

PRO

Link to comment
Share on other sites

Pro

Link to comment
Share on other sites

Contra dacă pe sit se va face același  preț că pe sv cine va mai cumpără de pe sv așa cine va vrea sa vanda de pe sv va da statusu pe nimic

Link to comment
Share on other sites

Pro.

Link to comment
Share on other sites

Cu greu am descifrat "codul" lui Florin si are dreptate,daca scadem preturile de pe shop automat vor scadea si pe server.

CONTRA,pentru ca oricat ai reduce preturile in shop,lumea tot de pe server va cumpara,e irelevant...

Iar daca preturile de pe shop vor fi asemanatoare cu cele de pe server,atunci cele de pe server vor scadea si mai mult...

Mai bine lasam asa cum este,parerea mea..no hate pls :)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ScoobY said:

Cu greu am descifrat "codul" lui Florin si are dreptate,daca scadem preturile de pe shop automat vor scadea si pe server.

CONTRA,pentru ca oricat ai reduce preturile in shop,lumea tot de pe server va cumpara,e irelevant...

Iar daca preturile de pe shop vor fi asemanatoare cu cele de pe server,atunci cele de pe server vor scadea si mai mult...

Mai bine lasam asa cum este,parerea mea..no hate pls :)

COD? SA MOARA JAN DE AM INTELES CE A ZIS 

 

PRO oricum, unele preturi sunt chiar exagerate.Si daca tot postez aici,sa se scoate de la shop faza cu - 1 warn ca mai dai de prosti ca mine care cred ca este -1 warn la stats si defapt este la vip si dupa aflii ca la vip nu se mai iau warnuri, poate se mai incurca vreun fraier si e pacat de gemsu lui

Edited by [esu.familia]Brosky
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, [esu.familia]Brosky said:

COD? SA MOARA JAN DE AM INTELES CE A ZIS 

 

PRO oricum, unele preturi sunt chiar exagerate 

Pai de aia am folosit cod,ca e greu de descifrat lel :)))

Nu te gandi  la hacks,gandeste-te la codul morse,sau la ceva de genul.

Oricum Florin are un cod propriu greu de descifrat dar mna,sa nu facem conversatii aici...

Link to comment
Share on other sites

50-50.. sa se faca cu 10-15 gems mai putin ar fi o idee 

Link to comment
Share on other sites

Contra, se va ajunge sa iei 3-4k race cu 1 gem:)) e mai bn asa cum e.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: in shop zice ca 20k coins costa 40 gems si iti da 10k coins cand bagi /shopkey, ar trebui sa se modifice preturile in shop deoarece nu mai e serverul cum era odata si ce gasesti in shop scump pe server e ieftin, gen masini premium nici nu cred ca se prea cumpara, dau 140 gems pe masina si 200 pentru premium la masina ? aiurea.

Link to comment
Share on other sites

pro :D 

Link to comment
Share on other sites

așa este decand e rss-ul crezi ca dacă le micșorează v-a cumpara cineva.. o fi și posibil sa cumpere  nu știu zic și eu :)). 

:contra: 

 

Edited by [RSS]Anger=D
Link to comment
Share on other sites

:pro:

Link to comment
Share on other sites

De exemplu, daca se pune in shop acelasi pret ca pe server, preturile pe server vor scadea considerabil, si toti vor fi nevoiti sa scada preturile foarte mult daca vor avea nevoie de gems. Economia serverului va scadea considerabil :))

In concluzie, e bine cum este asa :)

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nuu sa pune ca pe server.. da vreau sa arat diferenta ma frt.. acum serios e una ft mare

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...