Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer iertare pentru tot ce am facut Rss


[RoA.Gods]tiba

Recommended Posts

Pro micutzu tiba?

Link to comment
Share on other sites

Fie pro , sa nu te mai prind cu aim ca ne suparam ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu te cunosc , dar meriti inca o sansa.

Pro.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Erai de treabă, nu te cunosc prea bine..insa, meriti o a doua sansă 

:pro:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Toți ziceți că " imi pare rau " "nu se va mai întâmpla" doar sa primiti un-blacklist, si pe server sunteti zici ca cine stie cine sunteti.. în fine PRO.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MONTEX. said:

Hei , daca ai nevoie de ochelari iti pot cumpara o pereche ;) Dau Contra la toti ? Nu, am dat doar la vreo 2-3 care meritau.
Serverul se distruge ca exista nubi ca voi care isi baga nasu' mereu unde nu li se cuvine.
Daca intru pe server o sa vad cum te certi tu cu toti , ca asa faci mereu.
Ia si stai in banca ta pisico, nu cauta atentie pe un joc, chill out.

tu cauti atentie si iti dai importanta.

esti doar un nimic si asa o sa ramai.

Si daca meritau ce? meritau si a doua sansa sa stii, dar tu esti nesimtit si iti dai aere. Incearca sa te pui si in situatia lor, kid. Ma cert cu toti, da. Ma cert cu aia ca tine care se cred buricu pamantului si vai ei sunt moderatori, au admin sau au esu.familia, vai playeri old vai nu stiu ce. 

Serverul moare ca existati voi, acesti retardati cu figuri. Ar trebui sa existe o egalitate intre playeri, dar din pacate marea majoritate a adminilor procedeaza in functie de relatiile pe care le au cu playerul respectiv si bineinteles in functie de interesele lor, iar playerii ca tine au numai rautatati si arfe. Serverul nu moare din cauza celor ca mine, ca eu am vrut sa existe o egalitate si sa nu fie favorizari si rautati, dar se pare ca astia ca tine isi fac inca simtita prezenta p-aici.

Esti foarte devotat serverului dar inca cersesti moderator pe rivala si te-ai plans in status update-uri cand l-ai pierdut.

Edited by RiekeR #DBPN
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Daca jucai cu aimbot nu luai blacklist

Ai luat blacklist pentru ca dupa ce ai luat respins ai spus ca oricum nu-ti pasa de ban ca mai sunt alte servere mult mai misto decat rss. Daca poate cineva sa se uite la cererile tale de un-ban, o sa vada comentariul tau.

Te-au prins baietii de vreo 3-4 ori si tot nu te-ai potolit

Nu ti-am dus lipsa, nici nu o sa ti-o ducem, sa fii sanatos

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RiekeR #DBPN said:

tu cauti atentie si iti dai importanta.

esti doar un nimic si asa o sa ramai.

Si daca meritau ce? meritau si a doua sansa sa stii, dar tu esti nesimtit si iti dai aere. Incearca sa te pui si in situatia lor, kid. Ma cert cu toti, da. Ma cert cu aia ca tine care se cred buricu pamantului si vai ei sunt moderatori, au admin sau au esu.familia, vai playeri old vai nu stiu ce. 

Serverul moare ca existati voi, acesti retardati cu figuri. Ar trebui sa existe o egalitate intre playeri, dar din pacate marea majoritate a adminilor procedeaza in functie de relatiile pe care le au cu playerul respectiv si bineinteles in functie de interesele lor, iar playerii ca tine au numai rautatati si arfe. Serverul nu moare din cauza celor ca mine, ca eu am vrut sa existe o egalitate si sa nu fie favorizari si rautati, dar se pare ca astia ca tine isi fac inca simtita prezenta p-aici.

Esti foarte devotat serverului dar inca cersesti moderator pe rivala si te-ai plans in status update-uri cand l-ai pierdut.

i think you have some problems,
Eu zic sa nu facem off-topic aici , mai bine hai pe Discord si clarificam treburile smecheras.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MONTEX. said:

i think you have some problems,
Eu zic sa nu facem off-topic aici , mai bine hai pe Discord si clarificam treburile smecheras.

o propozitie in engleza, 2 in romana. + modul in care scrii, ca incepi primul si ultimul rand din mijloc.

Stii ce inseamna asta? tot ca-ti dai importanta si te crezi smecher. Ai gresit vere.

Si ce facem cu un amarat de discord? ma injuri acolo si ce facem? un rahat. Eu zic ca-i cazul sa-ti schimbi comportamentul si sa lasi amenintarile ca pe discord nu ma bati. Dar daca chiar doresti o bataie adevarata te astept in Bucuresti, o adresa cv, data, ora si chiar rezolvam smechere. Ca pe skype/discord si un kid de 16 ani poate fi smecher.

Edited by RiekeR #DBPN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, RiekeR #DBPN said:

o propozitie in engleza, 2 in romana. + modul in care scrii, ca incepi primul si ultimul rand din mijloc.

Stii ce inseamna asta? tot ca-ti dai importanta si te crezi smecher. Ai gresit vere.

Si ce facem cu un amarat de discord? ma injuri acolo si ce facem? un rahat. Eu zic ca-i cazul sa-ti schimbi comportamentul si sa lasi amenintarile ca pe discord nu ma bati. Dar daca chiar doresti o bataie adevarata te astept in Bucuresti, o adresa cv, data, ora si chiar rezolvam smechere. Ca pe skype/discord si un kid de 16 ani poate fi smecher.

Kid de 16 ani ?
Si tu cati ani ai ? Nu te bat si nu injur , dar faceam prea mult off-topic aici , si mai bine rezolvam tot acolo.
Scriu cum vreau, care este problema ? Da vorbesc in Engleza ca asa imi place mie, dar vad ca si tu o faci.
*daca doresti bataie adevarata*
Esti un pusti smecher pe PC, ti-am zis hai pe Discord sa vorbim, si asta espe ultimul post cat si al meu cat si al tau, te astept pe discord.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BOUNCERUL said:

Daca jucai cu aimbot nu luai blacklist

Ai luat blacklist pentru ca dupa ce ai luat respins ai spus ca oricum nu-ti pasa de ban ca mai sunt alte servere mult mai misto decat rss. Daca poate cineva sa se uite la cererile tale de un-ban, o sa vada comentariul tau.

Te-au prins baietii de vreo 3-4 ori si tot nu te-ai potolit

Nu ti-am dus lipsa, nici nu o sa ti-o ducem, sa fii sanatos

 

Da am greșit dar merit o ultima șansa și m-au Banat de 2 ori .bonucerul chiar dacă am jucat as vrea  o ultima ,șansa eu vreau sa fim prieteni nu am nimic cu tine și sper sa mă ierți dacă te-am supărat cu ceva

Link to comment
Share on other sites

"sa ne distram impreuna"?? Tu nu realizezi ca persoanele ca si tine fac adminilor munca mai grea, in loc sa invatam un jucator nou ce trebuie sa faca si cum sa faca pe server ca sa devina mai bun, stam si pierdem timpul cu ... ca voi. Iar dupa ce primesti ban mai faci si gura mare ca nu ai nimic si ca samp-ul e de vina, e vechi si are bug-uri. M-am saturat de voi, contra.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kordon said:

"sa ne distram impreuna"?? Tu nu realizezi ca persoanele ca si tine fac adminilor munca mai grea, in loc sa invatam un jucator nou ce trebuie sa faca si cum sa faca pe server ca sa devina mai bun, stam si pierdem timpul cu ... ca voi. Iar dupa ce primesti ban mai faci si gura mare ca nu ai nimic si ca samp-ul e de vina, e vechi si are bug-uri. M-am saturat de voi, contra.

Kordon e părerea ta și nu am nimic împotriva fiecare au câte o parere diferită

Link to comment
Share on other sites

Poate ar mai fi trebuit sa astepti cu aceasta cerere,sa se linisteasca apele...lumea e inca suparata pe tine.

Iti dau un PRO,n-am avut probleme cu tine sau poate nu-mi aduc eu aminte,bafta :).

Link to comment
Share on other sites

Va mulțumesc tuturor pentru părerile voastre și le apreciez. 

Link to comment
Share on other sites

:pro: PENTRU FRATELE MELEU TIBA :)))

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, OwNeR.... said:

:pro: PENTRU FRATELE MELEU TIBA :)))

Mersi fratele meleu te pup :))

Link to comment
Share on other sites

Pro

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca ai blacklist, pe lista nu esti trecut. Sa confirme un general?

Din cate stiu ai doar ban 300, atat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bă da când am luat prima data ban, am făcut cerere un-ban și am zis ca dacă voi mai juca cu aim voi primi bl.Bine am greșit dar sper sa pot fi iertat

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The.Extreme said:

Nu cred ca ai blacklist, pe lista nu esti trecut. Sa confirme un general?

Din cate stiu ai doar ban 300, atat.

Din câte știu si eu nu l-am văzut cu blacklist..

Am văzut odată când a fost banat 300 zile,dar nu eram sigur dacă a fost doar Banat..

Păcat că se face mare confuzie intre blacklist si doar ban de 300 de zile..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...