Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere unblacklist - chrrisstian


chrrisstian

Unblacklist  

74 members have voted

  1. 1. Ma primiti inapoi printre voi?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Eu unul, la fel si mitzy n am jucat in perioada aia. Asa ca e mai bine sa astepti părerea celor care te cunosc din vremea aia apoi runix ia decizia finala.

Eu nici nu te cunosc, nu stiu unde sa te cataloghez pt ca nu imi însemni nimic din moment ce nu ne știm. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Runix e "iepurașul" si iti aduce cadou un morcov si probabil si unbl.  Dar morcovul sigur. E sănătos și bun la ciorbă ?

Pro. Desi pe vremea aceea erai un prost facut grămadă ? sigur nu aveai 16 ani? Odata cu mintea? ? ciuss

Edited by Maqalin
Link to comment
Share on other sites

Pro, desi te-ai schimbat foarte mult dupa ce ai luat gradele, nu mai cunosteai lumea din jur, dupa foarte multe momente in cP ma refer, nici nu ma bagai in seama pe mine si multi altii...

 

 oarecum toti gresim, cred ca ti-ai invatat lectia

Link to comment
Share on other sites

:Pro:

 

chiar daca imi rupeam tastatura cand veneai la /prodm si nu prea ma bagai in seama cand te intrebam chestii despre joc ;-j tot te consider un prieten

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ordinaryguy said:

lCphO0H.png

 

In prima faza i-am dat mesaj lui, pentru ca el stie exact ce s-a intamplat, si l-am intrebat daca imi ofera o sansa sa ma intorc pe comunitate, gandindu-ma ca degeaba fac eu o cerere daca el nu e dispus sa-mi ofere acea sansa.

Apoi mi-a raspuns si mi-a zis sa fac o cerere pentru a vedea si feedback-ul din partea comunitatii.

Cred ca tot el ar trebui sa ia decizia finala in urma voturilor din topic.

Mi se pare chiar se corect la faze de genu cand e vorba de un fost general sa un baiat/persoana ca a facut bine si apoi si-a batut joc si a dat cu picioru in comunitate pentru fun sa decida runix pentru a accepta sau nu sa nu se bage altcineva. Eu stiu si tin minte ca ai facut si bine acestei comunitati. Pro

Link to comment
Share on other sites

pro

a trecut ceva timp, te-ai maturizat, erai activ cand detineai functii, baiat de treaba si responsabil, ai facut acolo o treaba rea dar ma rog, se iarta tot, bft

Link to comment
Share on other sites

Prooo, sunt sigur ca te ai maturizat si ti ai invatat lectia si stiu ca mai ales in carantina asta ai chef sa joci:))

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, ordinaryguy said:

lCphO0H.png

 

In prima faza i-am dat mesaj lui, pentru ca el stie exact ce s-a intamplat, si l-am intrebat daca imi ofera o sansa sa ma intorc pe comunitate, gandindu-ma ca degeaba fac eu o cerere daca el nu e dispus sa-mi ofere acea sansa.

Apoi mi-a raspuns si mi-a zis sa fac o cerere pentru a vedea si feedback-ul din partea comunitatii.

Cred ca tot el ar trebui sa ia decizia finala in urma voturilor din topic.

 

Atunci in cazul asta, din partea mea ai un pro. 

 

Mr. @RuNix , lasa-l sa joace ca deja are barba acum + ca faci un bine lumii de afara ca decat sa imprastie covid-ul pe la altii mai bine sta in casa si joaca pe rss ;) 

 

Pana la urma ce rau ai putea sa faci ? Doar nu o sa ai dreptul la admin/moderator/orice chestie functie d-asta cu control asupra comunitatii. 

Un vip + Gang team = e suficient.

 

success

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Eu iti dau un:pro:, cu toate ca nu te cunosc, cu toti facem greșeli ca na asa suntem noi, dupa ceva timp ne dam seama ca am greșit, si încercăm sa nu mai repetăm greșelile din trecut, Multă bafta. 

Link to comment
Share on other sites

Pro - fara functii ?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 4/12/2020 at 11:05 AM, ZaRuLBLaCK said:

Pro , 4 ani o trecut de atunci.. mama , ce repede trece timpul..

chiar ca

 

buna, da

Link to comment
Share on other sites

pro, normal

Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...