Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Complaint [gS.Team]BLODDY (ammo hacks + no reload)


[upc]black3vil$

Recommended Posts

Players that post reply at this complaint but doesn't have to do anything with the complaint will be banned.

Name on RSS: BlackEvil$_

Player's name: [gS.Team]BLODDY
Reason: ammo hack +no reload
 
I got these videos from a my friend.
BLODDY is not newbie http://www.rss-ro.com/playerstats.php?player=[gS.Team]BLODDY, he will receive a good punishiment who found him on server ban 150days.
Edited by ☠Loyal.p☠BlackEvilS_
  • Like 5
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

wtf bro, where is cheats?

:))

 

you can see how the Ciprian tree was firing, but I still do not understand where hacku is ???
Edited by [eL.Team]BLODDY
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

if you want to give you a video how to play, there is nothing suspicious
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [eL.Team]BLODDY said:

wtf bro, where is cheats?

:))

 


you can see how the Ciprian tree was firing, but I still do not understand where hacku is ???

Video 2 is evident no reload 

And on /weaps ammo dont go down

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

it is seen that he also shot Ciprian, plus that I then gave all the gloantels from the sawn to kill him
Link to comment
Share on other sites

 

Daca era noreload nu ii scadea nimic din ammo, ori e lag de la server dar mai mult ca sigur are packetloss

Tu ii faci reclamatie lui asta cu niste videouri care merg toate cu 20 fps ce dracu ma, cand faceti o reclamatie uitativa si cum ruleaza videoul si dupa aia il postati, mai esti si capitan, ps vad ca aii zis ca merita 150days. Si dc nu iai dat ban? pentru ca esti capitan, ah da inteleg tie frica, mda

ps: scuze ce ma bag.

  • Gameplay , sa inregistrati cel putin un minut cum jucati si ce skilluri aveti in dm , o puteti face in freemode sau la un /dm la alegere! (fara jump cut la encodare)
  • Prezentarea dovezilor video trebuie sa fie obligatoriu la o rezolutie de cel putin 1280x720 (720p si in 60 de cadre pe secunda) pentru a analiza cat mai detaliat fiecare miscare a jucatorului respect de un anumit cheat / aim / mod
  • Calitatea minim recomandata si obligatorie( 720p60fps - Encoder H264  )
Edited by dokyo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

it's enough to see in video 2 and ghost proof how ammo doesn't go down 

cine'l prinde banati'l 150 !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ghost #DBPN said:

 

Nu ti se duc gloanțele?

 

9 hours ago, dokyo said:

 

Daca era noreload nu ii scadea nimic din ammo, ori e lag de la server dar mai mult ca sigur are packetloss

Tu ii faci reclamatie lui asta cu niste videouri care merg toate cu 20 fps ce dracu ma, cand faceti o reclamatie uitativa si cum ruleaza videoul si dupa aia il postati, mai esti si capitan, ps vad ca aii zis ca merita 150days. Si dc nu iai dat ban? pentru ca esti capitan, ah da inteleg tie frica, mda

ps: scuze ce ma bag.

  • Gameplay , sa inregistrati cel putin un minut cum jucati si ce skilluri aveti in dm , o puteti face in freemode sau la un /dm la alegere! (fara jump cut la encodare)
  • Prezentarea dovezilor video trebuie sa fie obligatoriu la o rezolutie de cel putin 1280x720 (720p si in 60 de cadre pe secunda) pentru a analiza cat mai detaliat fiecare miscare a jucatorului respect de un anumit cheat / aim / mod
  • Calitatea minim recomandata si obligatorie( 720p60fps - Encoder H264  )

Cum zice dokyo, mai mult ca sigur are packetloss.... si pe video-ul lui se vede cum trage vreo 4 gloante ca sa i se scada 2, nu se poate fi pusa problema de lag, nu te poati scoate ca e lag, ban 150 oricum.

Link to comment
Share on other sites

Daca packetloss nu este permis, îl voi scoate 

 

La 4 luni vechime se da ban 150? De când și până când, dns care joaca de mai mult timp decât mine a luat de fiecare data ban 10 zile, dați mi 10 zile ca și avertisment iar după îl voi scoate 

Edited by [eL.Team]BLODDY
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Va pot arăta că l-am și scos, când trag mi se duc toate gloanțele, atunci aveam doar pocketloss atât 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Trebuia sa stii ca nu este permis si ca nu iti scădea uneori gloanțele, black este căpitan si a propus 150.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [eL.Team]BLODDY said:

Și decizia unui căpitan nu așteptăm și noi?

E la reclamatii jucatori , pot decide si adminii. Oricum a decis si black care e capitan . Daca vezi acolo jos scrie ban 150 zile si asa ramane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, [eL.Team]BLODDY said:

Daca packetloss nu este permis, îl voi scoate 

 

La 4 luni vechime se da ban 150? De când și până când, dns care joaca de mai mult timp decât mine a luat de fiecare data ban 10 zile, dați mi 10 zile ca și avertisment iar după îl voi scoate 

Hai ca am packetloss, avantaj pentru mine, si este permis -.-. :)) Daca era packetloss, de la propiu internet nu se zice nimica, dar sa iti faci tu singur, ce-a ce am inteles de la tine. Si totusi ma intreb ce sens ar avea sa trisezi intru-n joc ca acesta?.

 

Daca tot iti place sa comentezi la orice reclamatie, si la orice pe site, macar citeste regulamentu si invata ca nu ai voie sa faci x2 post, adica unu dupa celalat, daca ai lasat un reply si nu o mai comentat nimeni, iti dai edit la post si pui acolo restu nu faci 123131 replyuri. Pana aici comentarile, sa fie banat si adminul respectiv sa posteze aici.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, bkp said:

Hai ca am packetloss, avantaj pentru mine, si este permis -.-. :)) Daca era packetloss, de la propiu internet nu se zice nimica, dar sa iti faci tu singur, ce-a ce am inteles de la tine. Si totusi ma intreb ce sens ar avea sa trisezi intru-n joc ca acesta?.

 

Daca tot iti place sa comentezi la orice reclamatie, si la orice pe site, macar citeste regulamentu si invata ca nu ai voie sa faci x2 post, adica unu dupa celalat, daca ai lasat un reply si nu o mai comentat nimeni, iti dai edit la post si pui acolo restu nu faci 123131 replyuri. Pana aici comentarile, sa fie banat si adminul respectiv sa posteze aici.

Se crede cam destept, mereu cand intra admini iese repede :))) crede ca nu va fi prins, azi de vreo 4 ori cand am intrat a iesit repede, nu ar strica si un deleteaccount daca nu coopereaza

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Update: rămâne cu ban 10 zile acum, bloddy la următorul ban vei primi direct 150, si scoate toate rahaturile din pc ca tot slab ești. 

Intră sa ți de cineva ban 10 zile si sa pună poza aici. 

 

Black, only 10 days for this time, next time he will be banned with 150.

 

Link to comment
Share on other sites

Mulțumesc robbo, m-am filmat și curat cum am jucat cu cineva bun,le-am șters de azi de dimineață 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...