Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuze pentru tot RSS by SANDWAVE


Sandwave.dllx

Un-blacklist?  

44 members have voted

  1. 1. Un-blacklist?

    • Da
      38
    • Nu
      6

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nickname: Albert Marian

AKA: SANDWAVE

Vechime: 1 jumate-2

Motiv Blacklist: Datul gradului de admin.

Mesaj: 

 

 

 

Salut tuturor!

 

 

Am venit si eu pe aici ca mi-a fost dor de voi, de majoritatea. Motivul blacklistului meu îl aveți mai sus.

Nu am jucat cu aimbot, cheats, nu am dat tepe, doar că unii de aici nu au știut sa se comporte si m-am lăsat, iar apoi i-am dat adminul unui alt fost admin numit Montex.

Acest băiat nu a facut nimic rau cu el, juca pur si simplu pe cont, isi făcea treaba de admin. 

Totul a iesit la iveala cand m-am certat cu fratele meu, Giovanni, iar el i-a dat mesaj lui Runix si i-a spus ce am facut, deoarece montex ne-a dat teapa de un steam in trecut, iar lui nu i-a convenit.

Rămâne la decizia voastra daca ma vreti langa voi, am zis sa imi încerc sansa sa primesc unbl si sa intru si eu din an in paste, ca nu am ce face vara asta.

Mentionez ca nu am jucat undercover sau ceva, abia azi am intrat pe samp si am rugat pe cineva sa imi faca un cont de forum ca eu nu puteam, dar pana la urma am reusit.

Daca se poate sa imi debanati contul de forum în cazul în care primesc un-ban si contul de pe game.

The.extreme a zis pe 1 septembrie sa revin, dar am crezut ca este momentul acum. Sincer nu cred ca are relevanță daca este acum sau pe 1 septembrie. Adica era mai ok sa joc pe conturi undercover pana in septembrie, doar zic? Daca vreau sa joc, joc, nu are parola serverul sa nu pot intra, zic si eu. Rămâne la decizia playerilor care mai sunt pe aici sa isi dea cu parerea.

Daca nu voi fi acceptat in cel mai rau caz, nu o sa mai insist sa fiu debanat, serverul si asa are 50-100 playeri, cine stie ce va fi mai incolo..

Cam atat am avut de zis, sper sa citiți tot ce am scris mai sus. Acesta am fost eu, v-am pupat. Re!

 

Cererea unbl din luna Martie.

 Nu stiu daca am blacklist, nu sunt trecut in lista aceea din cate am auzit, dar am luat ban pe motivul ca am blacklist.

Mesaj: Salut, ma numesc Albert Marian, dar pentru cei care ma stiti SANDWAVE. Tin sa mentionez faptul ca nu am vandut adminul lui Montex, ii l-am dat free. Pur si simplu m-am saturat ca nu exista respect pe aici si cand zic asta fac apel la Runix, deoarece am avut o mica altercatie cu el asta iarna cand a facut acel event pe forum de Craciun sa dam cadouri de 25-30 de lei unui copil pe strada si apoi sa filmam sa punem pe RSS in schimbul sumei de 100 gems parca si am lasat un reply cu acest comentariu "Nu trebuie sa fie o sarbatoare ca sa poti ajuta un copil nevoias, trebuie sa ajuti ori de cate ori ai ocazia" El a luat-o ca pe o jignire si a inceput sa ma jigneasca, sa ma faca prost, etc..  si am primit ban permanent pe contul SANDWAVE. Eu jucand zi de zi, stand pe server cat si pe forum zi de zi ore intregi, toata munca mi s-a dus pe apa sambetei, dar poate ca asa este mai bine pentru voi, sa scapati de playeri. La fel a patit si Alex007 din pacate, a avut aceesi soarta doar ca el nu a dat rconul, cred, nici nu stiu daca mai este, dar tot aceeasi faza cu forum-ul a avut-o. Eu unul nu accept sa fiu jignit, suntem oameni, fratilor, am 21 de ani, nu prea pot accepta jignirile de la un om cu 3-4 ani mai mare ca mine, in fine, tot a trecut.
Runix, daca tineai putin la staff-ul tau sau la playeri, nu dadeai ban pe cont. Eu unul am preferat sa plec in loc sa ma cert cu tine, prefer sa las de la mine cateodata ca tot m-am saturat de certuri pe un site. Am preferat sa-mi vand tot de pe cont, status, gems, etc, chiar am dat si free multe si am preferat sa ma retrag incet, incet fara sa-mi simtiti lipsa, iar apoi mi-a dat Montex mesaj ca daca vreau sa-i dau lui contul meu cu admin si m-am gandit si ii l-am dat. El nu a facut nimic rau cu adminul meu, mi-a promis ca nu face rau nimanui, doar intra din cand in cand si face dm si chiar asa a si facut, dar pana intr-o zi ce a aflat Giovanni si i-a dat mesaj lui Runix pe Instagram si i-a spus ca i-am dat adminul si mi-a scos gradul, Giovanni nesuportandu-l pe Montex, deoarece ne-a dat teapa de un steam acum ceva timp.
Eu niciodata nu am gresit fata de voi, nu am jucat cu cheats, nu am vorbit vulgar nici unui player, mi-am facut treaba de admin zi de zi, iar ca mi-am spus o parere am zburat dintre voi.
Chiar daca nu ma mai aflu printre staff din pacate, tot va consider o familie pe unii dintre voi, mai putin altii, dar chiar si aia. Sincer puteam sa-mi incep viata sa joc pe alte servere, dar aici am simtit sa joc dintodeauna si sa nu tradez pe nimeni. 
Daca se poate sa pot juca iar pe contul SANDWAVE ( cel original ) as fi recunoscator, nu am facut rau nimanui personal, mereu mi-am facut treaba, dar cateodata mai si cedam. Nu spun ca nu port putina vina, dar sa incepi sa jignesti din atata tot, nu este ok. 
Ramane la decizia voastra daca imi debanati contul sau nu si daca ma lasati sa joc, nu cred ca sunt un factor negativ ai acestei comunitati si nu cred ca am facut distrugere in masa in aceasta comunitate, sunt altii care au gresit extrem de rau. 
 Ban am primit pe cont de catre KRYSTY. 
Sper sa nu veniti cu +1 post sau comentarii proaste, jignitoare, puteti sa fiti sinceri si cam atat, dusmani nu prea am avut pe aici. Seara faina, mai intru sa citesc comentariile daca este, iar daca este sa nu mai joc, asta este, mi-a parut bine sa ma aflu printre voi.
Acesta am fost eu, v-am pupat!
Stiu ca multi o sa tineti cu Runix, o sa ma faceti in toate felurile, dar fiecare avem dreptul la propria parere. 
Eu doar mi-am spus povestea, nu trebuie sa tineti cu nimeni! 
#respectall

 

@The.Extreme

 

@rullz #DBPN

 

@[esu.familia]mitzy

 

@[esu.familia]Frankie

 

Va las aici sa luati o decizie. Buna sau greșită, imi asum ce am facut, ne auzim in alta viata daca nu se accepta. Salut tuturor!
 

 

Edited by SHAHMEN
Am dat copy la cerere aici
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

pro, a trecut cam mult

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djsn4ke said:

pro, a trecut cam mult

Nu mai joc din Decembrie de pe 20 cam așa. 

Stiu ca filmam pentru server atunci, va puteti uita la data.

Dupa i-am dat adminul ăluia si cam aia a fost treaba, macar am facut fericit pe cineva si chiar ma bucur, cel putin il respect pentru ca cat de panarama a fost, nu a facut rau nimănui cu gradul.

 

Edited by Sandwave.dllx
Link to comment
Share on other sites

coaie, ok ca am 16 ani dar nici asa prost nu sunt. Ai jucat cu aim de l-ai rupt si nici acum nu recunosti, contra

  • Confused 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Ti-am adaugat eu poll.

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Erai un player de treaba, ma ajutai de multe ori pe mine....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro !

Link to comment
Share on other sites

Pro ! 

Link to comment
Share on other sites

Sa fie PRO , ai ajutat multi jucatori de pe aceasta comunitate , cat despre faza cu mn eu am avut toata vina :) Stii despre ce vb SANDWAVE :)) Anyway peace

Link to comment
Share on other sites

De la mine ai un mare :pro:ai facut si prosti si fapte bune meriti o sansa de ex mai ajutat pe mine cu gems alea cand a avut prea multa incredere in baiatul ala si ma tepuit  macar atata lucru sa fac si eu penru tine bafta la un-bl . stai ca si uitai te astept in Caribbean Pirates :dance:

Edited by FLORIN.99
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: esti baiat de treaba, ai ajutat multi jucatori de pe comunitate ^_^ .

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NoPulse said:

coaie, ok ca am 16 ani dar nici asa prost nu sunt. Ai jucat cu aim de l-ai rupt si nici acum nu recunosti, contra

Așa este, tot cu aim o sa joc și de acum încolo, mersi pentru vot.

Chiar ma bucur sa vad ca inca mai sunt persoane bune pe aici care inca privesc si partile bune si nu doar cele rele, va respect! Mulțumesc pentru tot. Indiferent de vot, o sa va tin minte pe toți

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sandwave.dllx said:

Așa este, tot cu aim o sa joc și de acum încolo, mersi pentru vot.

Chiar ma bucur sa vad ca inca mai sunt persoane bune pe aici care inca privesc si partile bune si nu doar cele rele, va respect! Mulțumesc pentru tot. Indiferent de vot, o sa va tin minte pe toți

20 de ani si tot mai prost esti

  • Like 1
  • Dislike 4
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NoPulse said:

20 de ani si tot mai prost esti

21, scuze. Din motivul asta m-am si lăsat, te-am gasit la fel ca înainte, nici macar 20% nu te-ai schimbat, ai ramas acelasi si te oftici la un joc. Trăiește realitatea, nu game-ul. Ă, si daca m-ai facut prost, uita-te la tine ca tu jignesti din nimic. Ce comentariu ai lasat aici este unul irelevant, nu are ce cauta aici, iti place doar sa jignesti si sa fii mai presus ca toti in dm. 

Învață sa respecți ca intai de toate am o varsta si nu suntem de aceeasi seama si cine stie, poate ajungi prin Galați si daca ne vedem imi zici tot de aim? 

Cererea mea este legata fix de ce am facut, daca aveam aimbot, trebuia sa fiu prins de xreal si mulți alții cu care am jucat. 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

=))))  cica n ai jucat cu cheats,aim ul l ai rupt,voiai sa imi dai mie blacklist pt un aim pe care nu l am avut =))) Contra.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RARES. said:

=))))  cica n ai jucat cu cheats,aim ul l ai rupt,voiai sa imi dai mie blacklist pt un aim pe care nu l am avut =))) Contra.

=))) sunt constient ca aici vin doar toți pe care i-am facut.

Păi bă, daca am jucat cu aimbot, de ce nu m-ati filmat? Adica sunteți dm-eri pro, știți ce e ala aimbot doar, nu?

Faza este următoarea, frumosule. E altceva sa votezi contra din invidie, dușmănie, ca ai pica pe mine si ca am jucat cu aimbot si altceva sa votezi contra ca nu merit si atat.

Faci doar rage, nu am avut aimbot, ti-o spun cu cel mai mare drag, nici nu imi aduc aminte cine ești, dar probabil ai avut ban de la mine.

Aștept sa filmezi pe viitor sa sa aduci filmari din trecut cand "rupeam aimul" adică ce stiti voi, stateam 10-15  ore pe server si faceam gp pentru gang.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sandwave.dllx said:

=))) sunt constient ca aici vin doar toți pe care i-am facut.

Păi bă, daca am jucat cu aimbot, de ce nu m-ati filmat? Adica sunteți dm-eri pro, știți ce e ala aimbot doar, nu?

Faza este următoarea, frumosule. E altceva sa votezi contra din invidie, dușmănie, ca ai pica pe mine si ca am jucat cu aimbot si altceva sa votezi contra ca nu merit si atat.

Faci doar rage, nu am avut aimbot, ti-o spun cu cel mai mare drag, nici nu imi aduc aminte cine ești, dar probabil ai avut ban de la mine.

Aștept sa filmezi pe viitor sa sa aduci filmari din trecut cand "rupeam aimul" adică ce stiti voi, stateam 10-15  ore pe server si faceam gp pentru gang.

 

pai nu l mai stii tu pe marele aimer kenz? nu am avut ban de la tine stai calm,dar imi place ca te adresezi cu "frumosule" pai tu cand te adresezi cuiva asa ti se vede ironia si egoismul frate.In legatura cu filmatul,nu ma ocup eu de asta,nu din dusmanie dau contra,dau contra pentru comportamentul tau la 20 de ani pe care ii ai tu acum.

Link to comment
Share on other sites

Ai fost una dintre persoanele importante din STAFF ce mereu si-a facut treaba ajutai playerii nu pot sa nu recunosc cat de mult mai ajutat si pe mine in anumite cazuri.Sti foarte bine despre ce vorbesc,crede-ma nu am uitat,sper sa ne vedem pe server.

Nu trebuia sa se ajunga tocmai pana aici,doar pentru o mica prostie,ar fi trebuit sa ignori totu nu sa reactionezi asa,ai o varsta,o gandire,o mentalitate de om pur.

Pro.

Edited by SHAHMEN
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RARES. said:

pai nu l mai stii tu pe marele aimer kenz? nu am avut ban de la tine stai calm,dar imi place ca te adresezi cu "frumosule" pai tu cand te adresezi cuiva asa ti se vede ironia si egoismul frate.In legatura cu filmatul,nu ma ocup eu de asta,nu din dusmanie dau contra,dau contra pentru comportamentul tau la 20 de ani pe care ii ai tu acum.

Sincer, vorbesc cum vreau. Daca am blacklist asta nu înseamnă ca trebuie sa vina unul ca tine sa ma insulte ca joc cu aim, rup aimul, toți stiu cum jucam si cat jucam. 

Cine spune ca nu am voie sa fiu ironic, iar egoismul, cu ce sunt egoist? Ca spun adevarul spre mirare de altii si recunosc unde am gresit si ca mereu am ajutat pe cine am putut? 

Imi aduc aminte de tine, voiam sa iti dau ban pentru ca jucai cu on/off și chiar dacă negi, parerea nu mi-o schimb cum nici tu nu ti-o schimbi. 

Nu mai fac chat, las legiunea sa decida ce si cum. Sanatate!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tu de cand ai ma bl? =)) Pro , omul asta face magie cu deagle ul si da rage adevăraților  aimeri. 

 

  • Like 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

SANDWAVE PRINS DE POLITIE

PRO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Scott said:

Tu de cand ai ma bl? =)) Pro , omul asta face magie cu deagle ul si da rage adevăraților  aimeri. 

 

Daca asta e un motiv pentru care tu dai pro la o cerere de unblacklist....

 

Eu nu prea eram activ cand ai luat bl ( nici pe forum ).. Desi o perioada am avut si noi conflictele noastre, pe urma am inceput sa ne intelegem bine... deci pro ca pana la urma nu ai facut niciun rau nimanui ( nu stiu daca montex a abuzat cu adminul ) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...