Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cine sunt cu adevarat ?


spiderul

Recommended Posts

    Salut Romania Super Stunt poate toti vreti sa stiti cine sunt eu cu adevarat. Ei bine sunt spider si m-am ascuns timp de 1 luna cu acest nume elvenroth unde am muncit pentru leader in esu si vip pe forum si stats-ul pe care-l am eu acum.  Stiu ca am gresit foarte mult acestei comunitati doar ca regret si chiar as vrea sa revin sa nu mai stau anonim. Am inceput totul de la 0 m-am comportat cat am putut de frumos si nu am facut probleme nu am injurat nu am mai fost tupeist pur si simplu mi-am vazut de treaba. Poate mi-au mai venit odata nervi si am mai spus un cuvant gen ,,terminat'' dar nu am mai injurat sau insultat ca inainte. Sincer am primit 2 sanse pe aceasta comunitate cu numele SPIDER . Si as dorii sa primesc o sansa cu alta identitate cu numele elvenroth iar numele spider sa se stearga. Practic aceasta sa fie o identitate noua. . Puteam sa ascund faptul acesta ca am si un ip diferit dar am preferat sa spun adevarul pentru ca sincer m-am saturat ca toata lumea spune ca  sunt anumite persoane . De ce m-am hotarat sa fac chestia asta cu identitate noua? Ei bine @RuNix a spus intr-un status update in legatura cu unblacklist all de craciun : ,, nu vad rostul la unblacklist alll majoritatea blacklisteri-lor  au jucat undercover si-au creeat ideentitati noi si au lasat trecutul in spate unii au reusit si s-au schimbat altii au venit cu tupeu de jucatorii vechii.  As vrea ca acest nume SPIDER sa se stearga din istoria RSS-ului si sa apara elvenroth un simplu baiat. Chiar as vrea sa cititi mesajul intreg pentru ca am scris din suflet sincer . Nu doresc nimic inapoi ex numele spider sau contul vechi de forum sau vechea reputatie. Vreau doar sa ma tratatii ca pe o simpla persoana si ca un nou jucator. Multumesc de intelegere! Imi cer scuze intregii comunitati!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pacat, spune tu ca nu aveam dreptate? Repet, adevarul doare..

Edited by Pulse
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pulse said:

Pacat, spune tu ca nu aveam dreptate? Repet, adevarul doare..

m-am gandit la spusele tale si am decis sa spun adevarul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, RazorGamingHD said:

ai uitat cand ai inceput sa ma injuri aiurea pe steam?

Am spus ca as vrea sa se stearga toate fazele nasoale cu spider. Acum sunt elvenroth sincer nu prea am avut vorbe cu tine sa te cunosc o putem face.

Link to comment
Share on other sites

Ba , nu mai tin pica pe tine.. cu totul ca cs s-a facut gratis si ca m-ai injurat ca la usa cortului dupa ce ti-ai luat contul inapoi platit. 

Sper sa fi mai ok . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elvenroth said:

Am spus ca as vrea sa se stearga toate fazele nasoale cu spider. Acum sunt elvenroth sincer nu prea am avut vorbe cu tine sa te cunosc o putem face.

bine daca tu spui let's do it

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, RazorGamingHD said:

ai uitat cand ai inceput sa ma injuri aiurea pe steam?

si? ai uitat cand tu ai inceput sa injuri in status updates si sa pui ipurile? Nu are nici o legatura steamu.. tu mereu zici asa.. vai ti-a facut cnv pe fb/steam gata incepi

Link to comment
Share on other sites

Spider, sau elvenroth, cum vrei tu, esti aceasi persoana... Nu se poate sterge "o persoana" si sa apara o alta persoana dar sa fie aceasi.. Adica tu vrei sa spui ca daca Spider era prieten cu Pulse, nu va mai fi prieten cu Pulse deoarece acesta acum este elvenroth... Adica, te auzi? Asta a fost un mic exemplu. Ai putea sa faci o fapta buna la un copil sarac, sau la cineva sarac, si vei avea posibilitatea sa incepi de la 0... (cred) Cum mi-a spus si RuNix, fara comportament jegos, sa stau in banca mea, fara certuri, coduri si restu ca am sa ma intorc de unde am venit.. Este valabil si pentru tine. Macar un 40 de lei pentru un copil, ceva de mancare ca un cadou de craciun, ceva sa-l faca fericit..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [THUGLIFE]Brosky said:

si? ai uitat cand tu ai inceput sa injuri in status updates si sa pui ipurile? Nu are nici o legatura steamu.. tu mereu zici asa.. vai ti-a facut cnv pe fb/steam gata incepi

Nu te inteleg. In PM imi ceri ajutoru si acu vii asa...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pulse said:

Spider, sau elvenroth, cum vrei tu, esti aceasi persoana... Nu se poate sterge "o persoana" si sa apara o alta persoana dar sa fie aceasi.. Adica tu vrei sa spui ca daca Spider era prieten cu Pulse, nu va mai fi prieten cu Pulse deoarece acesta acum este elvenroth... Adica, te auzi? Asta a fost un mic exemplu. Ai putea sa faci o fapta buna la un copil sarac, sau la cineva sarac, si vei avea posibilitatea sa incepi de la 0... (cred) Cum mi-a spus si RuNix, fara comportament jegos, sa stau in banca mea, fara certuri, coduri si restu ca am sa ma intorc de unde am venit.. Este valabil si pentru tine. Macar un 40 de lei pentru un copil, ceva de mancare ca un cadou de craciun, ceva sa-l faca fericit..

Am facut o fapta buna la un copil sarman la faza cu aceea competitie dar in schimb la gems. Sincer fapte bune fac cand vad un om sarman . In fiecare an aproape de craciun si vara deseori cand vad pe cineva cu probleme nu sunt o persoana dura sunt o persoana cu suflet. nu stiu cum unii m-au caracterizat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, elvenroth said:

Am facut o fapta buna la un copil sarman la faza cu aceea competitie dar in schimb la gems. Sincer fapte bune fac cand vad un om sarman . In fiecare an aproape de craciun si vara deseori cand vad pe cineva cu probleme nu sunt o persoana dura sunt o persoana cu suflet. nu stiu cum unii m-au caracterizat.

Foarte bine, daca e adevarat cea ce ai spus sa stii ca ma bucur. Despre premiul tau nu stiu ce sa zic.. Incearca sa vorbesti cu RuNix, dar tu sa te schimbi si sa nu mai fi cum eram si eu inainte.. Poate intelegi si tu ca daca esti tupeist si tare in gura nu ajungi departe. Sa sti ca comportamentul lui acest elvenroth imi place ;) 

Link to comment
Share on other sites

sincer,nu stiam ca esti tu.ai fost super de trb si mna.. .daca ai facut si fapta buna csz...

 

Sper sa iei un bl si sper ca o sa ramai la fel de ,,de treaba ,, cum ai fost pana acum

Link to comment
Share on other sites

1 fapta buna pe luna si poti reveni dupa ce scot /trade de pe server

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

iauzi lmao

 

ascultal pe runix, fa fapte bune pt server :)

Link to comment
Share on other sites

Asta chiar crede ca nu-l avea nimeni sub ochi? ????

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, RuNix said:

1 fapta buna pe luna si poti reveni dupa ce scot /trade de pe server

Fapte buna faceam si daca nu era faza cu rss-ul  banuiesc ca trb si filmate.  Dar de revenit pot sa ma joc linistit pe server cu numele elvenroth?

Link to comment
Share on other sites

Dacă @RuNix a zis că primeşte un-blacklist dacă face fapte bune filmate şi credibile, eu zic să nu ne băgăm peste decizia lui. :)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [cP.elite]TONY12 said:

nu merita un-bl.

dovezi:https://imgur.com/a/wUgBSx2

am spus ca nu vreau sincer sa vad chestii legate de trecutul meu si cu identitate spider. Acum sunt alta persoana elvenroth nu ne cunoaste si chiar as vrea pari o persoana de treaba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ieri faceai gura ca esti cine vrea comunitatea,desi eram sigur ca esti spider =]]]]]] 

Dar da,a fost cuminte,n-a injurat si nu s-a implicat in certuri...dar deja ti-a dat Runix raspunsul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...