Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin [T4L]Azerot


[rK.legend]azerot_

Recommended Posts

Nu ne spune ce ai facut cand erai noob,spune-ne cum ai ajutat comunitatea cand nu mai erai noob 

In fine pro ne trebuie admini activi si tu esti.Bafta

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

La tine toți au: aimbot,s0b,no-reload ,daca și eu de fiecare dată când făceam gwar cu tine [aimbot]

Părerea mea nu meriti,fara supărare!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, XIMINAL said:

La tine toți au: aimbot,s0b,no-reload ,daca și eu de fiecare dată când făceam gwar cu tine [aimbot]

Părerea mea nu meriti,fara supărare!

=)))))))),cica tot eu zic de tine,nu tu dai leave la 4-1 ca am aimbot,imi sare mereu.....

Link to comment
Share on other sites

Poate intretimp te mai maturizezi si tu.In rest,ce sa zic...sunt altii care nu-si merita adminul si totusi il au,acum dezamageste-ne si tu... PRO.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Azerot said:

=)))))))),cica tot eu zic de tine,nu tu dai leave la 4-1 ca am aimbot,imi sare mereu.....

Salut!

exact despre ce vorbeati [ gwar ] dacă  o sa primesti prin absurd * Admin * cred ca in rest de gwar si plm sa faci cate mai multe kill uri si gp nu sti. oricum PRO sa te vad, ca mereu dai /report, sa te vad pe tine cat de repede si de bine te ocupi. :)

Good luck!

Link to comment
Share on other sites

Azerot, esti activ, daca e sa ma rezum doar la asta pot spune ca meriti (tu si jumatate de server) insa stai prost la anumite capitole precum comportamentul, esti un instigator de minune, bine n-am ce sa-ti reprosez..varsta isi spune cuvantul in cazul tau, dar nu vad ce ai putea face tu ca si admin, nici nu-mi pun problema sa detectezi un silent aimbot..probabil o sa fii ca majoritatea de aici care baneaza pe motiv de silent aimbot pe cand e bug vizual, sunt lamurit in proportie de 95%..plus ca nu te-am vazut implicat in nimic, inafara ca dai rage si mergi sa faci gp.

Link to comment
Share on other sites

Just now, P.Dacian - Gabriel said:

Azerot, esti activ, daca e sa ma rezum doar la asta pot spune ca meriti (tu si jumatate de server) insa stai prost la anumite capitole precum comportamentul, esti un instigator de minune, bine n-am ce sa-ti reprosez..varsta isi spune cuvantul in cazul tau, dar nu vad ce ai putea face tu ca si admin, nici nu-mi pun problema sa detectezi un silent aimbot..probabil o sa fii ca majoritatea de aici care baneaza pe motiv de silent aimbot pe cand e bug vizual, sunt lamurit in proportie de 95%..plus ca nu te-am vazut implicat in nimic, inafara ca dai rage si mergi sa faci gp.

cu rage am inceput sa ma mai abtin,la comportament sunt bun cu toata lumea,sunt mai ofticat doar pe cei care si ei ma instiga,dar nu in toate cazurile,dar voi promite ca daca voi lua admin,imi voi schimba comportamentul,si ilikeyou a fost la fel,si uite,s-a schimbat

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Contra , esti prea copilaros mai maturizeaza-te.

Link to comment
Share on other sites

ce sa zic....

Esti foarte activ cat am observat timp de 2 saptamani,vad deseori ca dai report la aia ce incalca regulamentul si spamezi gchatu sa le dau ban :)) :)) :)) 
Esti la locul tau,poate ca mai de lucru un pic la limbaj,dar o rezolvi tu repede
Am incredere in tine,daca iei admin sunt la dispozitia ta sa te invat cum sta treaba

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Fabiaŋ said:

ce sa zic....

Esti foarte activ cat am observat timp de 2 saptamani,vad deseori ca dai report la aia ce incalca regulamentul si spamezi gchatu sa le dau ban :)) :)) :)) 
Esti la locul tau,poate ca mai de lucru un pic la limbaj,dar o rezolvi tu repede
Am incredere in tine,daca iei admin sunt la dispozitia ta sa te invat cum sta treaba

asa cum te-am invat eu pe tine cum sta treaba.. foarte frumos din partea ta 

 

Hm mazerot,esti cam copilaros asta se vede clar,nu poti sta nici intr-un amarat de gang.Te-ai rugat de mine 2 luni sa te propun in familie si dupa ai iesit(nu ca eu am fost usa de biserica).Cu cheaturile mai ai de alergat cv km.. esti un player totusi care vrea binele comunitatii.. nu cred ca poti face tu cv rau 

Eu iti dau un contra,pentru simplul fapt ca mai ai multe de invatat despre cheats/buguri/etc

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, [T4L.OuTlawz]Brosky said:

asa cum te-am invat eu pe tine cum sta treaba.. foarte frumos din partea ta 

 

Hm mazerot,esti cam copilaros asta se vede clar,nu poti sta nici intr-un amarat de gang.Te-ai rugat de mine 2 luni sa te propun in familie si dupa ai iesit(nu ca eu am fost usa de biserica).Cu cheaturile mai ai de alergat cv km.. esti un player totusi care vrea binele comunitatii.. nu cred ca poti face tu cv rau 

Eu iti dau un contra,pentru simplul fapt ca mai ai multe de invatat despre cheats/buguri/etc

Cum a zis si dumnealui

No off azerot, incearca peste o luna 2 

stiu de ce esti capabil. dar e prea devreme.

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fabiaŋ said:

ce sa zic....

Esti foarte activ cat am observat timp de 2 saptamani,vad deseori ca dai report la aia ce incalca regulamentul si spamezi gchatu sa le dau ban :)) :)) :)) 
Esti la locul tau,poate ca mai de lucru un pic la limbaj,dar o rezolvi tu repede
Am incredere in tine,daca iei admin sunt la dispozitia ta sa te invat cum sta treaba

fix tu care ai luat capitan off ca a fost prins cu aim il inveti :))))))

mda.. pro 

  • Dislike 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [esu.familia]chris said:

fix tu care ai luat capitan off ca a fost prins cu aim il inveti :))))))

mda.. pro 

sa nu uitam ca domnul chris a incercat sa isi puna s-aim,dar nu a stiut sa il instaleze huehhuehue hue ca nu mai am gm sa imi faci cv :D

  • Haha 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, [esu.familia]chris said:

fix tu care ai luat capitan off ca a fost prins cu aim il inveti :))))))

mda.. pro 

nici tu nu poti intelege ca pe jocu asta infect ai lag pe orice fel de pc(aproape) sa nu mai vorbesc despre "lag.cs" din cauza ca e din alta ţară.. pacat ca şi mie mi se spune ca am lag.cs, sunt un codat vreau ban ????

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau sa par rea, sau sa tii dusmanie pe mine, dar nu te văd in stare sa detii tu acest grad...nop..nu te vad pregatit.

Din cate am observat, la tine toti au aim, toti sunt fraieri. Apăi' daca nu iti dau atentie, si iti zic clar ca eu nu te agreez incepi sa ma ameninti ca iau eu demoted, ca nu stiu cine intra pe contul meu, si ca ai tu dovezi, ca imi arati tu mie? =))) nunu, cu atitudinea asta de copil nu merge treaba, puişor.

Tu nu stii sa intelegi, sau sa porti o discutie normala cu o persoana, fara sa faci glume de tot .... pe langa faptul ca toata viata ta ai cersit coins :laugh2:

C O N T R A.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm ce sa zic  mai ai de invatat  s-aim, lag.cs, si bugurile vizuale dar in rest esti ok. Asa la inceput daca cererea iti va fi acceptata stai un timp cu admin 1 pana inveti toate codurile. Dupa parerea mea poate ajuta deocamdata sv . De la mine ai un mare :pro:....

Edited by TIBA
Link to comment
Share on other sites

@Elena. Ce treaba are cersitul coinsilor cu cererea lui de admin? Comenteaza fix despre ce trebuie. Si tu erai la fel de noaba, chiar mai noaba ca el. Sincer, daca vezi pe unul care ascunde aimul, nu te vad in stare sa ii dai busted, doar codurile astea vizuale, parerea mea. El pe langa tine.. stie dm ca am facut gwar cu el, stie cate ceva + ca admin trebuie sa cunosti si putin dm. Cred ca ar fi in stare sa aiba acest grad, chiar daca e copil, din copil poate evolua. Are 14 15 ani sau cati are, multi au si mai putin si degeaba au gradul, in fine. Parerea mea este ca o sa dai dovada ca te descurci! Si eu cand am facut cererea admin, nu stiam nici o comanda, am mersi la cacealma si am invatat cu timpul, nu toti ne-am nascut invatati. Altul pleaca, altul vine, asa e treaba in staff. Vorba lui @The.Extreme fiecare avem dreptul la o cerere admin, poate chiar mai multe. Adica a luat ilikeyou admin care nu a avut un comportament adecvat si nu ia el, hai sa fim seriosi, unde traim. Daca va primi admin, awp va fi luat in spatele lui, nu voi veti raspunde pentru greselile sale + ca nu te denigrez sa te simti prost, doar vreau sa vezi de unde ai plecat si tu, nu te-ai nascut invatata. Cum ti-ai dorit si tu admin, poate asa isi doreste si el, so... PRO. 

Daca indeplineste toate cerintele nu vad de ce sa nu fie acceptat, nu mai purtati pica unii pe altii ca nu-si are rostul! Data trecuta stiu foarte bine ca ti-am dat contra, acum mi-am schimbat parerea fata de tine! SALUT! 

Edited by SANDWAVE
  • Like 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Azerot esti activ de treaba si oricine merita o sansa la aceasta functie chiar daca a gresit chiar daca nu.... Deci ai contra de la mine.. Glumeam un mare :pro:

Link to comment
Share on other sites

Ba coaie ai 14? :))

plm ba nu știu ce sa zic ca nu prea ai experiență în heck-uri 

mai și injuri :)

mie imi place:))

hai cu :pro:

  • Haha 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Contra,We don’t need more admin under the age of 18 or at least 17

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Azerot said:

Nume pe server: [T4L]Azerot
AKA: Nicu2004,Kenpf
Vechime pe server: 3 ani
Link stats server: https://imgur.com/a/Y9CQp1o
Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Totul a inceput prin vara lui 2015,am auzit de acest server si m-am gandit sa intru,la inceput eram un noob care se plimba toata ziua cu NRG si facea CLANURI toata ziua,m-am lasat o perioada pana in 2016,unde in acel am mi-am facut destui prieteni,primul meu gang a fost SAF,unde m-am intalnit cu ARZONE,si acolo am primit primul meu leader,apoi am invatat putin DM,c-bug m-a invatat AlkaTrazz pe vremea cand eram in DL,iar no-reload cu armele sawnoff si tek9 m-a invatat Shady cand avea gangul BB,cand m-am apucat am avut banuri minore,1 pentru scam,unul pentru fake kills si unul pentru scam (astea au fost cand m-am apucat de server),nu am folosit niciodata aimbot,s0b,cheats etc,au trecut cateva luni de la ultima cerere,iar eu cred ca as avea o sansa.

si indeplinesc urmatoarele cerinte:

-Vechime pe server cel putin 3 luni si stats de nota 7/10. (aveti mai sus datele) :D 

-Cont de forum de cel putin e luni si minim 100 posturi. (il am de pe 18 Martie si am 181 posturi)

-Activitate mare pe server si pe forum. (sunt activ zi de zi pe server cat si pe forum)

-Istoric curat. (banuri minore: fake kills,scam cand m-am apucat de server)

-Minim 13 ani. (am 14,in februarie fac 15)
De ce m-am hotarat sa devin Admin:  Vreau sa ajut cat de mult pot aceasta comunitate,sunt activ zi de zi,am mai invatat codurile,nu pot zice ca-s chiar asa de noob.

                                      sper sa nu ma fac de ras! :D 

 

Pro ! Daca iti cumperi admin e posibil sa-mi iau si eu  :D

Link to comment
Share on other sites

:contra: Inca nu esti pregatit de aceasta ocupatie, nici nu te vad sa o faci bine deci mai bine e fara

Schimba-ti comportamentul in ceva mai bun.

Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...