Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie /res


[K]Punker.

Recommended Posts

Nume : [K]Punker.

Sugestie/Idee : Ar trebui ca jucatorul care a dat /report sa vada cand un admin da /res. M-am cam saturat sa vad topicuri inutile cu "Adminii nu isi fac treaba", dar un jucator fara ADMIN , STIE CAND ADMINUL DA RES ? nu cred ca v-ati gandit la asta. Faceti spam cu reporturi din orice chestie care nu va pare in regula, dar v-ati gandit ca altii sunt mai buni ca voi la SA-MP?

Parerea mea e ca asa am scapa de chestia asta cu "Adminii dorm, nu isi fac treaba, nu le pasa....". Mereu cand intru pe srv, adminii se ocupa numai ca jucatorii daca nu vede ca persoana xyz este sanctionata, crede ca nu ne ocupam de reporturi. Minte de copil ce sa mai zic

Astept pareri si tag la runix sa vada cat mai repede asta :))

:pro::contra: 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

:pro: o idee destul de buna. "Your report was solved" :)) 

Link to comment
Share on other sites

hei punker asta este 50/50 deoarece nush de exemplu vad 1 cu s0b si il vad zboara omoara lumea si vad ca dau 5 report si nu e banat pai te ia dracii eu dau 1 pro

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DeepLy said:

hei punker asta este 50/50 deoarece nush de exemplu vad 1 cu s0b si il vad zboara omoara lumea si vad ca dau 5 report si nu e banat pai te ia dracii eu dau 1 pro

Ideea e ca asa jucatorul stie cand e rezolvat si cand nu si atunci da frate, fa reclamatie ca adminii dorm si o sa iti dau dreptate. Dar atata timp cat tu nu sti daca e rezolvat sau nu, nu ai dreptul la comentarii legate de cum isi fac adminii treaba pentru ca nu ai admin sa vezi ce fac eu.

@RuNix

Link to comment
Share on other sites

,,admini nu-si fac treaba'' topicul meu care e adevarat mai mult stati afk,dar sa vad odata de va ocupati PRO

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

 

Mi se pare o idee bună, să stii daca reportul tau a fost sau nu verificat.;)

PRO 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro

Link to comment
Share on other sites

pro ca pe RPG

Link to comment
Share on other sites

Pro 

Link to comment
Share on other sites

:pro:

sper sa se bage 

Link to comment
Share on other sites

Ce facem in conditiile in care 2 playeri (1 bun si 1 codat) se bat si cel bun il reclama pe codat, iar apoi un admin da /resolve, crezi ca nu o sa ii se spuna  ca este admin incompetent/incababil ?

 

As fi PRO in totalitate doar daca ar arata ca s-a rezolvat reportul, fara sa fie mentionat numele adminului care a dat /res......sa fie ceva privat. 

 

Votul meu: 50/50  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:contra: dc? pentru ca daca jucătorul X abuzează cu /report atunci ii dai un simplu PM si ii explici ca playerul pe care la raportat nu are cod. 

Link to comment
Share on other sites

Cateodata cand dau /res si vad ca persoana respectiva care da report tot insista asupra reportului, si eu stau spec pe respectivul care se presupune c-ar avea cheats si nu vad nimic la el si tot dau res, la insistentele playerului care da report, eu ii dau pm sau fpm dar imi vine mie cu din astea: ''tu nu vezi cum trage?'', e.t.c. Adica sunt uni playeri daca mor la un dm dau imd report caruia i-a omorit, sigur ca e codat daca tu nu sti dm. Iar cat despre chestia sa vada playerul /res-ul adminului, dupa parerea mea s-ar face o gramada de reclamatii aiurea pe motiv ''res aiurea'' pentru ca playerul constata ca acea persoana are cheats, e.t.c, iar adminul va fi opus persoanei respective. Nu sunt e acord in totalitatea cu aceasta sugestia dar o sa-i ofer 50% din partea mea, restu 50% raman pentru problemele care le-ar putea cauza(certuri).

Link to comment
Share on other sites

fara suparare am 1 parere contra deoarece stau 2 secunde pe 1 ca sa apara /res si gata este simplu ar trebui ceva mai bine gandit la sistemul asta iar runix nu prea are timp

Link to comment
Share on other sites

Pro.

Link to comment
Share on other sites

pro!

Link to comment
Share on other sites

 

BIG PRO

Link to comment
Share on other sites

Pro , te pup punker fratele meu :*:*

Link to comment
Share on other sites

Pro

Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...