Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Hai să ajutăm - RSS


AleqsZ_

Recommended Posts

Esti un membru vechi sau nou pe comunitatea noastră? N-ar conta foarte mult pentru ce urmează sa adaug pe următoarele rânduri de mai jos.
Ca orice comunitate,România Super Stunt întâmpina ceva probleme legate de donațiile voastre,donațiile ce trebuiesc consumate pentru acordarea host-ului,asta ca voi sa puteți intra pe RSS si sa va distrați alături de prietenii făcuți chiar pe acest minunat server. 
Nu vreau sa se uite momentele frumoase petrecute pe aceasta comunitate,nu vreau sa se uite întâmplările 'rele' din viata reala,asta doar ca sa joci sa:mp. Exemplu: Acum 6-7 ani chiuleam de la orele din generală doar ca sa joc RSS,sunt singur ca si voi ați procedat la fel sau aproape la fel. Si asta e un mic exemplu pe lângă  numeroasele întâmplări. Tin minte ca acum ceva timp RuNix a specificat ca daca server-ul va duce lipsa de donatii,o sa se ajungă aici! 
Rog sa se ajute cu câte un euro,doi,10(cat puteți) pentru a ajuta server-ul sa se mențină acolo sus! Normal,asta daca nu vreți ca aceasta comunitate sa devină o legenda. 

- Cum se donează? 
- http://www.rss-ro.com/post.php?view=55317


P.S: Sa se scuze greselile gramaticale(sunt pe telefon). 
P.S1: Nu vreau comentarii urate. 
P.S2: Daca nu e ok ce-am postat,rog sa se șteargă! #staff

 

 

EDIT: Nu credeam ca inca exista useri ce nu stiu ca nu trebuiesc postate comentarii ce nu-si au rostul,n-au legatura cu topic-ul. E topicul meu si-am sa sterg toate comentariile care nu-si au rostul. Multumesc! :)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AleqsZ_ said:

Exemplu: Acum 6-7 ani chiuleam de la orele din generală doar ca sa joc RSS,sunt singur ca si voi ați procedat la fel sau aproape la fel.

Se vede. Nu sunt fapte cu care sa te mandresti btw, nici in ipostaza ta nici in a mea.

Link to comment
Share on other sites

Just now, RuNix said:

Se vede. Nu sunt fapte cu care sa te mandresti btw, nici in ipostaza ta nici in a mea.

 

Sunt niște faze copilărești,niște faze care-mi arătau devotamentul pentru acest server! La acest lucru m-am referit!  

Si vreau sa se ridice toti jucătorii si sa ajute comunitatea!

Link to comment
Share on other sites

Care mi-a sters postul ? :( 

 

Mai bine s-ar renunta la donatiile astea in care sa nu primesti nimic in schimb si sa se faca ceva gen plata pe Bu**ed, prin paysafecard si iti intra automat Puncte Premium.

 

Asa si pe RSS, platesti prin paysafecard, banii intra in contul lui RuNix si gems in contul tau.

Link to comment
Share on other sites

Prea multa dreptate.

Edited by Dawggie
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, AleqsZ_ said:

Esti un membru vechi sau nou pe comunitatea noastră? N-ar conta foarte mult pentru ce urmează sa adaug pe următoarele rânduri de mai jos.
Ca orice comunitate,România Super Stunt întâmpina ceva probleme legate de donațiile voastre,donațiile ce trebuiesc consumate pentru acordarea host-ului,asta ca voi sa puteți intra pe RSS si sa va distrați alături de prietenii făcuți chiar pe acest minunat server. 
Nu vreau sa se uite momentele frumoase petrecute pe aceasta comunitate,nu vreau sa se uite întâmplările 'rele' din viata reala,asta doar ca sa joci sa:mp. Exemplu: Acum 6-7 ani chiuleam de la orele din generală doar ca sa joc RSS,sunt singur ca si voi ați procedat la fel sau aproape la fel. Si asta e un mic exemplu pe lângă  numeroasele întâmplări. Tin minte ca acum ceva timp RuNix a specificat ca daca server-ul va duce lipsa de donatii,o sa se ajungă aici! 
Rog sa se ajute cu câte un euro,doi,10(cat puteți) pentru a ajuta server-ul sa se mențină acolo sus! Normal,asta daca nu vreți ca aceasta comunitate sa devină o legenda. 

- Cum se donează? 
- http://www.rss-ro.com/post.php?view=55317


P.S: Sa se scuze greselile gramaticale(sunt pe telefon). 
P.S1: Nu vreau comentarii urate.
P.S2: Daca nu e ok ce-am postat,rog sa se șteargă! #staff

Ai mare dreptate. :)

 

5 minutes ago, [cP.elite]Hammond. said:

Care mi-a sters postul ? :( 

 

Mai bine s-ar renunta la donatiile astea in care sa nu primesti nimic in schimb si sa se faca ceva gen plata pe Bu**ed, prin paysafecard si iti intra automat Puncte Premium.

 

Asa si pe RSS, platesti prin paysafecard, banii intra in contul lui RuNix si gems in contul tau.

O idee buna xD

Link to comment
Share on other sites

Adevarat. 

 

Pined. 

Link to comment
Share on other sites

Pot dona prin cod de reîncarcare?Vreau sa ajut ,am avut momente frumoase și as vrea ca și alții sa se bucure de acest server 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, [RSS]David_ said:

Pot dona prin cod de reîncarcare?Vreau sa ajut ,am avut momente frumoase și as vrea ca și alții sa se bucure de acest server 

Poti, orange, vodafone, telekom.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, AleqsZ_ said:

 sa va distrați alături de prietenii făcuți chiar pe acest minunat server. 

pacat ca toti au luat blacklist sau s-au lasat

Link to comment
Share on other sites

Ballony, toti si-au facut-o cu mana lor,intelegi? E logic ca atata timp cat iubesti comunitatea si vrei sa ajuti,nu recurgi la actiuni ce te-ar putea aduce pe lista neagra. 

 

 

 

Just now, [RSS]David_ said:

Pot dona prin cod de reîncarcare?Vreau sa ajut ,am avut momente frumoase și as vrea ca și alții sa se bucure de acest server 

 

Ti-am lasat un link in comentariu,ai acolo explicatiile lui RuNix,poti dona si paypal. SUCCES!

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa ajut acest server. Diseară donez pentru 6 ani în care am jucat , mhm..noroc cu Alex ca a venit cu topicul asta.

Link to comment
Share on other sites

Eu chiar daca nu am mai avut timp sa ma joc sau poate nici cheful de il aveam odata si am intrat odata pe saptamana , am donat pe RSS .. nu mult , cat am putut si eu . Am donat intr-o luna 30 euro si Runix mi-a zis ca ii se pare absurd ca am donat 30 de euro in asa scurt timp , mai exact in 3 zile cate 10 euro . Daca donam o faceam pentru noi nu pentru el , el tine serverul deschis pentru noi ca asa ar putea sa isi vada de treaba lui si sa il inchida + ca mai organizeaza anumite event* tematice , de craciun , halloween ,etc. pentru noi . Nu e nimeni obligat sa doneze , mai ales cei care au resursele financiare destul de mici . Dar macar cei care au posibilitatea asta fara sa aiba probleme cu parintii, sa o faca . Cum a zis si Aleqsz nu trebuie sa lipsiti de la scoala pentru a juca samp  sau sa furati bani de la tata,mama pentru a dona .

RSS mai are 63 fonduri ramase , luna asta care vine se v a plati 30e pentru server si 10e pentru site deci vom ramane cu 23 fonduri ramase pentru luna lui decembrie . Acum Runix ce sa faca? sa doneze ca sa ne jucam noi ? Hai poate ca mai scoate de la el din buzunar 4-5 luni si plateste hostul si websiteu' dar nu poate sa faca asta mereu ca nu e miliardar .. asa putem sa ajutam fiecare cu cate un 1,2,3,4 .... 10 .. Cat se poate :D 

 

Urmatorul care doneaza 5,6,7 euro are 900 de ore de la mine .Iar cel care doneaza de la 10 euro in sus primeste prop mea de 10 . 

 

  • Puteti sa ma jigniti unii dintre voi pentru ce am scris , dar nu imi pasa ... am scris ce am simtit ca am de zis :)  RSS THE BEST FOREVER! <3 
Edited by ♚AG♚Alex18 ❤️
Link to comment
Share on other sites

Runix, tot respectul pentru cat ai tinut aceasta comunitate, care indiferent daca va mai dura sau nu, ea a legat foarte multe prietenii.

Nu o sa scriu mare lucru pentru ca oricum s-a vazut in toti acesti ani ce a reusit sa faca aceasta comunitate, indiferent ca e plina de copii, oameni in toata firea sau idioti.

 

Pana la urma, vorba aia: "Tot ce-i frumos tre' sa dispara" :D

 

Si daca tot m-am bagat sa zic ceva, de ce nu, cel care va dona primul o suma de 8+ Euro va primi personal de la mine un VIP Gold Permanent 0 Warns. (@RuNix esti tu dragut sa ma anunti cand va fi acea donatie?)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 7Up / Goofyno said:

Runix, tot respectul pentru cat ai tinut aceasta comunitate, care indiferent daca va mai dura sau nu, ea a legat foarte multe prietenii.

Nu o sa scriu mare lucru pentru ca oricum s-a vazut in toti acesti ani ce a reusit sa faca aceasta comunitate, indiferent ca e plina de copii, oameni in toata firea sau idioti.

 

Pana la urma, vorba aia: "Tot ce-i frumos tre' sa dispara" :D

 

Si daca tot m-am bagat sa zic ceva, de ce nu, cel care va dona primul o suma de 8+ Euro va primi personal de la mine un VIP Gold Permanent 0 Warns. (@RuNix esti tu dragut sa ma anunti cand va fi acea donatie?)

Scrie pe site cine donează.

Link to comment
Share on other sites

Eu as vrea sa donez, dar nu am cum prin paypal.

Vreau sa se adauge metoda paysafecard, sa pot ajuta serverul si asa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kip said:

Eu as vrea sa donez, dar nu am cum prin paypal.

Vreau sa se adauge metoda paysafecard, sa pot ajuta serverul si asa.

 

Salut, poti cumpara cod reincarcabil vodafone , orange , telekom.  :http://www.rss-ro.com/post.php?view=55317 , citeste aici! E foarte simplu. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ♚AG♚Alex18 ❤️ said:

 

Salut, poti cumpara cod reincarcabil vodafone , orange , telekom.  :http://www.rss-ro.com/post.php?view=55317 , citeste aici! E foarte simplu. 

Mersi, dar am zis paysafecard, nu cumpar coduri reincarbile.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E o idee foarte buna AleqsZ_! Chiar acum o luna am facut un an pe server. In acest an am fost uimit de tot felul de chestii de pe server cum ar fi: contributia jucatorilor, evenimente de craciun, paste si halloween, jucatori facand videoclipuri despre server, etc.. Dupa juma de an de analizat mi-am dat seama ca asta e server-ul perfect pentru mine. O sa o donez, nustiu exact cand o sa am timp, dar.. PROMIT ca o sa o fac candva, aveti cuvantul meu! RESPECT pentru AleqsZ_ care a facut acest topic, RESPECT pentru Effect42O pentru donatia URIASA, si RESPECT pentru Runix pentru eforturile depuse pentru a mentine comunitatea, RESPECT pentru donatorii de pana acum btw. 

  • P.S: Stiu ca multi o sa ziceti "Asta uita maine ce a promis", "Are 14 ani debea daca are bani de un suc", dar stiti ceva? Sincer.. nu imi pasa, eu doar vreau ca Runix si AleqsZ_ sa tina minte ce am promis (si voi daca puteti sa tineti minte). @AleqsZ_ @RuNix (daca va suparati de tag il sterg).

Mersi ca va-ti "pierdut" 1-2 minute din viata pentru a citi asta. 

RSS, THE BEST COMMUNITY IN THE WORLD FOREVER <3

Edited by The.Extreme
Greseli gramaticale, ma plictiseam si ma uitam ce post-uri am mai facut :>
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Smr eu cum donez din R.Moldova? Am vazut unii moldovenii ca doneaza da cum drq...

Link to comment
Share on other sites

Just now, ∞ ♉ Linux ✡ Ω said:

Smr eu cum donez din R.Moldova? Am vazut unii moldovenii ca doneaza da cum drq...

 

Intreaba si tu alta persoana ce stii ca a donat din Moldova :) 

Link to comment
Share on other sites

  • RuNix unpinned this topic

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...