Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


IMI CER SCUZE [ SANDWAVE ]


SANDWAVEE

IMI CER SCUZE [SANDWAVE]  

25 members have voted

  1. 1. O SANSA?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

NICKNAME:  SANDWAVE

AKA COMPLET:   SANDWAVE

VECHIME:  2016 

MOTIVE BLACKLIST:  Aimbot, certuri cu diverse persoane, health hack 

ESTIMATIV ULTIMA INTERACTIUNE CU COMUNITATEA: 2022

MESAJ:    Salutare tuturor! In primul rand o sa incep sa va zic ca ma bucur sa va revad pe aici, prin topicuri, a trecut ceva timp de cand nu am mai cochetat cu sampul. Motivul blacklistului meu a fost datorita unei glume din partea mea. Eram prodm, ma jucam pe acolo si eram cu blaze sau grah si i-am spus vrei sa vezi ceva? Si mi-am dat health sau nu luam damage in prodm, el filmase si mi-a facut reclamatie pentru sob sau health hack. Am avut incredere in ei, deoarece eram cu ei pe discord, iar mai tarziu mi-au facut reclamatie. Nu am deranjat pe nimeni, eram normal si respectuos cu toata lumea, dar este mai usor sa faci rau, decat sa faci bine.

Nu stiu ce s-a intamplat cu forumul, are ceva schimbari, insa nu imi gasesc contul vechi cu reclamatia de hh/sobeit si blacklisturile pe care le-am avut, nu gasesc bara de search.

As fi recunoscator daca mi-ati mai acorda o sansa, deoarece am luat o pauza foarte mare de la samp fara a deranja pe nimeni, mai exact din 2022. Poza de mai jos e ultima mea interactiune dupa un an de zile cu serverul si mi s-a acordat ban pe forum si am revenit iarasi cu un dor extrem de samp. 

De jucat pe server, nu am timp, dar macar sa fiu acceptat.

Untitled.jpg

@SHAHMEN
@DareDevil @DjAndy @rullz @bkp 
@[OuTlawz]ImperialisT @Fabiaŋ✦ @

[esu.familia]robbO

 

Edited by SANDWAVEE
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nah cand ti-au dat busted Blaze cu 16HP ca ti-ai dat heal cu codu la /garena eu am incercat sa te ajut crezand ca ti-au dat ban aiurea practic eu am crezut ca ti-au dat ban pentru ca ai iesit din gangu lor cand de fapt tu jucai cu cheaturi atunci te-am lasat sa joci pe sv pentru a iti dovedii nevinovatia (greseala mea) iar tu ai incercat cu un prieten de al tau sa ma faci pe mine sa iau blacklist sustinand ca eu te ascundeam pe tine etc .

Daca tu esti in groapa si cineva vrea sa te ajute nu incerca sa il tragi in groapa dupa tine 😉

 

Edited by [eL.squadron]MihaY
Link to comment
Share on other sites

E posibil să greșesc dar tu afirmi că erai respectuos dar totuși spui că ai avut "certuri cu diverse persoane",așa te știu și eu oarecum respectuos sau cel puțin îți vezi de treaba ta,oricum ești mai întreg la cap decât Anger, și nu ai avut zeci de blacklisturi precum k1ddu nu știu dacă o să reușești să lași codurile dar ținând cont că nu se știe cât mai tine serverul eu merg pe mana ta cu un Pro bft,totuși dacă tot ceri un-black drăguț ar fi sa vizitezi și serverul in caz că primești Acceptat.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [rK.legend]MihaY said:

Nah cand ti-au dat busted Blaze cu 16HP ca ti-ai dat heal cu codu la /garena eu am incercat sa te ajut crezand ca ti-au dat ban aiurea practic eu am crezut ca ti-au dat ban pentru ca ai iesit din gangu lor cand de fapt tu jucai cu cheaturi atunci te-am lasat sa joci pe sv pentru a iti dovedii nevinovatia (greseala mea) iar tu ai incercat cu un prieten de al tau sa ma faci pe mine sa iau blacklist sustinand ca eu te ascundeam pe tine etc .

Daca tu esti in groapa si cineva vrea sa te ajute nu incerca sa il tragi in groapa dupa tine 😉

CONTRA !!!

Da, asa este, am folosit, insa nu am mai avut treaba cu serverul timp de vreo 2 ani, mi-am vazut de treaba și nu am deranjat.

 

Atunci eram la al 3 lea blacklist, nu al 4 lea, și da, am greșit vis a vis de tine.

Este strict alegerea voastră dacă mă acceptați sau nu, eu am sperat să mă primiți inapoi, dar nu pot obliga pe nimeni. E ultimul meu comment. Salut 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pro, jocul e la fel cu sau fara tine la fel si la altii. Mai bn te joci fara sa intrii pe alte conturi sa stai cu frica ca iei ban, joaca te linistit spor

Link to comment
Share on other sites

pro, nu te cunosc dar sv are nev de jucatori si mi se pare ca esti de treaba si sa fim seriosi ,venind vorba de coduri, tot sv se joaca cu coduri deci cu un codat in plus e accelasi lucru :))) 

Link to comment
Share on other sites

Tu sti prea bine ca n am nici o treaba cu nimeni care a luat blacklist de la mine sau de la alti membrii din staff. N am avut eu multe altercatii cu tine si a doua oara cand ai revenit ai parut schimbat pana in momentul in care ne ai aratat din nou cine e adevaratul sandwave . 

Din partea mea poti sa revii oricum serverul are nevoie de jucatori cu toate ca nu stiu cat vei rezista cu jucatorii astia 2k20 , poate daca nu joci scapi 🤣 .

Bafta cu cererea de unblacklist !

Link to comment
Share on other sites

pro, lasati dusmania ca d-aia sunt 10 on

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sti care e faza, ce sa întâmplat în ziua aia în concret ai arătat cine ești tu cu adevărat. Cred ca ți-ai învățat lecția ca nu poți sa ai încredere în nimeni. Sa ai hack  nu o sa te facă mai bun, ci o sa te facă se folosească lumea de tine pana nu le mai ești pe plac, și te dau jos cea ce sa întâmplat cu gr4h și ceilalți.

 

Joaca-te liniștit, doar ca nu vei recupera nimica, nici contul de forum nici contul de pe joc, asta va rămâne așa, o vei lua de la 0 sa vedem dacă așa o sa te tina sa nu joci cu hack, poate te face sa te gândești de unde ai început și unde ai ajuns sa valorezi șansele.

 

E ultima, încearcă sa fi corect de data asta

 

Lock

 

P.S Cu ce am vz acuma vad ca schimbare 0, schimba-mi părerea despre tine 

NrqmEqG.png

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...