Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Capitan [OuTlawz]ImperialisT


[OuTlawz]ImperialisT

ImperialisT Capitan  

86 members have voted

  1. 1. ImperialisT Capitan

    • Da
      69
    • Nu
      17


Recommended Posts

Ma bucur enorm de mult ca te ai hotarat intr un moment dat sa mergi mai departe

Esti unul dintre cei mai capabili pentru acest rank,mai capabil decat toti cei care au facut cerere

Iti urez multa bafta,succes

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Contra am văzut ce fel de persoana ești 

 

Consider ca nu meriți acest rank deoarece eu când am zis de anumiți playerii care erau în t4l cu status 0 /10 și am specificat ca de ce bagi codatii în gang , tu mi ai răspuns "ca da eu ii bag " asa răspuns la caterinca ai dat .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@[CripS.OG]16HP. Aprobam daca era asa,dar nu a existat asta.Scrie macar motivul exact ca sa stie toata lumea nu creea altele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro, sincera sa fiu il meriti, si daca il iei ai grija sa nu il pierzi tacutule!!

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, mereu ai avut incredere in mine, iar daca nu era arzen in t4l probabil aveam acum si outlawz❤️

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro,meriti rankul ,ai toate calitățile iar daca nu ții cont de gang și ești imparțial e foarte bine,știu cât de mult ții la gangul tau dar cred că o să fi corect exact ca Maiden,nu te-am văzut implicat în certuri ,nu joci cu coduri ,ești un admin bun,ești sincer și cred că ar fi un plus pt comunitate că tu să obții acest Rank,mult succes.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

pro evident știu cât ai muncit ca sa îl poți obține !

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 Prieten vechi, admin vechi, cunoști cheats.. Ești unul dintre putini care se cearta pe aici. Dar ai fost cam inactiv în ultima vreme și ce am observat eu este ca îți cam favorizeze uneori playeri din gang, mai ales când vorbim despre o persoana de s3x feminin. Nu știu, posibil sa greșesc dar cam asta am observat la tine. În rest n-am ce zice, jos pălăria. Cum a zis și runix mulți dintre care am făcut cerere căpitan.. FABIAN, EU, TU, KONOR sa dau niște exemple suntem fosile bătrâne 25+ și nu cred ca o sa mai fim la fel de activi ca unu de 18, 20 care are puțin mai mult timp și își poate dedica inca din el comunității. :contra:

Edited by [3sS]ground_
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

:pro: Chiar daca ne-am certat in trecut nu o sa tin cont de chestia asta, meriti captain-ul esti capabil si experimentat in tot ce tine de administrare/cheats. Mult succes!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pro om serios si cu capul pe umeri .

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nici nu citesc cererea. Baiat de nota 10, isi face treaba cum trebuie, e respectuos, corect... Nici n-am ce sa mai zic, e numaru' 1.

 

:pro: direct

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ești cel mai de treaba om de pe comunitatea asta si ai suficienți ani in spate încât sa faci treaba buna cât o sa mai dureze acest joc. Cred ca tu ai fii foarte capabil de acest rank si chiar sper să-l obții. Sper sa nu dezamăgești pe nimeni daca primesti ranku’

:pro:

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Abia asteptam cererea asta. Si stiam ca va venii la final, gen ultima cerere din partea vreunui player pentru ca asa faci tu mereu. De fiecare data ai stiut cum sa iti "creezi" un avantaj, in mintea ta, dar de fiecare data ai esuat. Ca si persoana, da, pot spune ca esti desteapta. Dar esti cam nesimtit, sa astepti fiecare cerere in parte, sa iti acorzi tu parerea pro si mai mult contra, ca mai apoi sa apari tu la final sperand sa reusesti.

Eu iti dau CONTRA doar pt ca esti doar un laș. Si sa nu aud vorbe ca ti-ai pregatit tu un discurs bun cu care sa cuceresti comunitatea. Las-o balta. E strategie de a ta. La fel ai facut si anul trecut.

 

Da corect, esti un admin cu experienta, vechi, cunosti aproape orice. Nu contest nimic in asta. Dar stiu ca in balanta mai intra si alte aspecte decat experienta... staff-ul stie mai bine.

 

Cine se aseamana, se aduna si nu vei fi decat o alta alegere irosita. Sunt altii mai capabili decat tine care deja au depus cererea de capitan sau altii carora le e frica sa faca o cerere

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, ai experiență în coduri, ești foarte calm, știi cu ce se mănâncă jocul asta

Link to comment
Share on other sites

Hammer, tu n-ai avut blacklist?

Link to comment
Share on other sites

@DROP#RETIRED Las?wtf,daca tu consideri că ce am făcut eu e de las te înșeli,zi-mi tu mie unul care alege prima dată să spună cu părerea neascunzand adevărul și după cu toate că a dat pro/contra sa mai poată face o cerere.Dar per total apreciez comentariul.

@Maqalin Nu,ăla era altul când era ăla Hammer eu aveam numele Imperial

 

Link to comment
Share on other sites

daca data trecuta n ai luat, sigur acum vei lua

desi toti care ati facut cerere capitan nu aveti inteligenta necesara (si am motivele mele, nu stau sa fac teoria chibritului),

dar alte variante nu avem asa ca fie, pro

tu slayer fabian si cu turcu meritati rolul, pacat ca vei lua doar tu si cu fabian, i as fi vrut sa i vad si pe ceilalti

 

Edited by [CripS]blind
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, [OuTlawz]ImperialisT said:

@DROP#RETIRED Las?wtf,daca tu consideri că ce am făcut eu e de las te înșeli,zi-mi tu mie unul care alege prima dată să spună cu părerea neascunzand adevărul și după cu toate că a dat pro/contra sa mai poată face o cerere.Dar per total apreciez comentariul.

@Maqalin Nu,ăla era altul când era ăla Hammer eu aveam numele Imperial

 

cu atitudinea asta vrei tu captain? crezi ca daca ai zis la final ca apreciezi comentariul nu se mai vede ca l-ai tras la raspundere de ceea ce ti-a zis ? invață să "apreciezi" fara să tragi la raspundere inainte, invață sâ accepți o părere.

 

++ http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/105707-reclamatie-outlawzimperialist-favorizare/

Contra. 

Edited by [9mm.familia]KrYsTy
  • Like 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, [9mm.familia]KrYsTy said:

cu atitudinea asta vrei tu captain? crezi ca daca ai zis la final ca apreciezi comentariul nu se mai vede ca l-ai tras la raspundere de ceea ce ti-a zis ? invață să "apreciezi" fara să tragi la raspundere inainte, invață sâ accepți o părere.

 

++ http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/105707-reclamatie-outlawzimperialist-favorizare/

Contra. 

Da am formulat asa pt ca las e ultimul lucru de care sunt asta am vrut sa subliniez.Si te rog sa nu vorbesti despre a accepta o parere tinand cont ca nu ai stiut sa gestionezi situatia aici inca de la inceput

 

Si cand intr-un final ai fost tras la raspundere tot tu ai vrut ca ceilalti sa se joace dupa cum doresti tu.Nu mai repet ce ti s-a spus deja de catre alte persoane pentru ca ai zice ca ii copiez.

Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
  • DjAndy featured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...