Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Imi cer scuze blind


Imi permiteti sa primesc o noua sansa?  

71 members have voted

  1. 1. Imi permiteti sa primesc o noua sansa?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Eu unul nu te cunosc asa de bine, vad ca lumea spune ca esti toxic ca nu stiu ce, dar majoritatea playerilor sunt asa..

De la mine ai un pro! 

Link to comment
Share on other sites

cand ai luat blacklist toata lumea era fericita, acum ca ai facut cerere sunt fericiti iar :)) 
ce am apreciat eu cel mai mult a fost ca ti ai cerut scuze fata de mine cand am fost sanctionat pe nedrept pt faza cu rpgu

pro.

Link to comment
Share on other sites

Mai este asa o chestie cand omul greseste din greutatea de a se integra, defapt totul se explica cand playerul dat isi gaseste o tabara unde se simte bine, are putin armour la spate, si prinde radacini cat si incredere in faptele sale.Greseala lui blind este in actiunile sale evident, ,, cine nu e in tabara mea e dusmanul meu '' inseamna ca trebuie de profitat, astfel dupa parerea mea a jucat blind jocul asta... . Totusi cum am zis unii oameni incearca sa se evidentieze prin orice cum ar fi vorbe pe la spate etc. . Sunt convins ca nu e blind atat de toxic la varsta sa, printre care si minusul sau principal a uitat scopul frunte pentru care se joaca rss, evident relaxarea fara pic de nervozitate. Nu neg a fost mult defazat de alti playeri de aceea si sa marit volumul acestor conflicte, fapt ce blind cat si baietii implicati nu recunosc sincer greseala de baza, minciuna si modul de a se abtine in a descrie o persoana. 

 

Eu ai dau pro a facut el multe prostii dar sper sa nu creeze interferente nocive pe server. 

Re baieti parerea mea.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

va multumesc mult pentru parerile in urma zilei de ieri

mutli ati votat fara sa aduceti argumente ,ceilalti v-ati sustinut ft bine opinia si parerile personale, fie ele pro sau contra.

multumesc ca v-ati facut timp si v-ati ganditi la mine in felul vostru

astept in continuare si alte pareri! seara placuta

Link to comment
Share on other sites

PRO, pentru mine el nu este un baiat rau si a avut momente de toxicitate pe server dar nu a fost singurul jucator cu un caracter de asta, pentru mine merita sa se joace baiatu nici nu a mai intrat undercover nu a facut rau ca altii PRO

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Băă... 

 Omul ăsta chiar merită un-blackliist. 

Având în vedere la cât de mult vrea să revină, aș zice să i oferim o șansă, dar nu cred că o să mai facă vreo prostie să se întoarcă înapoi aici. 

On:? :pro:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, [5Ts]16HP. said:

Reply uri ca ce ma? Ca vb si explica cu fiecare ?

 

Tu care faci status uri update cu "te iubesc andra " etc 

 

Te las in lumea ta 

  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca e cazul sa-mi dau cu parerea, dar avand in vedere ca sunt la al 5-lea blacklist si inca sunt pe aici, baiatul merita sa revina, si-a dat interesul la cerere, nu pare sa minta sau sa fie fals. Am stat eu aproape un an de zile fara sa intru pe rss si tot am luat unblacklist si sunt la 5-lea bl, el cu siguranta merita pe langa mine sau altii. Luati o decizie, oferiti o sansa acolo unde se merita si asteptati sa vedeti miscarile lui. NO JOKE, chiar a gresit, dar merita sa joace. Weekend placut!

Edited by albertmariaann
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

la cati playeri mai suntem pe server, nu cred ca strica inca unu in plus, pe langa faptul ca el a luat bl daca nu ma insel pentru un skin changer sau ceva de genul, banal. Din ce am citit se vede ca ai depus efort si vrei sa te intorci, pro

Link to comment
Share on other sites

Ai un pro dela mine, nu prea team cunoscut da in fine.

Link to comment
Share on other sites

Sincer sa fiu, nu ti-am cunoscut prea bine comportamentul de atunci, dar tot ce stiu este ca, in prezent, esti o persoana placuta. Nu mi se pare ca esti toxic, nu mi se pare esti arogant sau alte lucruri de genul. Mi se pare ca esti o persoana intelegatoare, cu un caracter placut. Pentru moment, nu am nimic negativ de adaugat la adresa ta. Nu iti dau PRO pentru ca "avem nevoie de jucatori", asta este un argument nul care nu ajuta pe nimeni cu nimic. Iti dau PRO pentru ca esti persoana care esti si pentru ca pot zice ca am tinut oarecum legatura cu tine. Daca "aveti nevoie de jucatori", dati-le sanse egale tuturor si tratati-i pe toti cum trebuie sa fie tratati.

 

:pro:

Link to comment
Share on other sites

Nu strica un player in plus, Comunitatea e de vreo 2-3-4 ani stacnata in 50-70 de jucatori zilnic, Mai ales nu te cunosc dar meriti o a 2 a sansa pana la urma suntem oameni si gresim si noi, mai ales la nervi facem chestii ce nu ne imaginam ca le-am face vreodata. Si daca te-ai schimbat doar prin unblacklist poti dovedii asta !


:pro:

Link to comment
Share on other sites

vad ca in ultimile 24 ore nu a mai votat nimeni contra, ceea ce ma bucura pt ca probabil nimeni nu mai are ceva impotriva, ma rog acum cred ca nici topicul nu mai este atat de vizibil pt toti

multumesc pentru voturile de pro si pentru explicatii! sa ne revedem cu bine 

Edited by blind
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, blind said:

vad ca in ultimile 24 ore nu a mai votat nimeni contra, ceea ce ma bucura pt ca probabil nimeni nu mai are ceva impotriva, ma rog acum cred ca nici topicul nu mai este atat de vizibil pt toti

multumesc pentru voturile de pro si pentru explicatii! sa ne revedem cu bine 

CONDITII PENTRU A FACE O CERERE:

- Minim 3 luni* de la ultima interactiune de orice fel cu comunitatea, daca ai luat blacklist pentru hack-uri, dar nu ai cauzat alte probleme.

- Minim 6 luni* de la ultima interactiune de orice fel cu comunitatea, daca ai luat blacklist pentru hack-uri, dar ai si avut un comportament aiurea, dupa sau inainte de blacklist, sau daca ai facut alte probleme in comunitate (injuraturi, razbunare cu ban-uri pe server/forum, jucat in continuare pe server cu hack-uri, tepe sau orice ca sa sfidezi tu adminii, etc)

- Daca nu este primul blacklist pentru care ceri sa fii iertat, atunci lunile de mai sus se muliplica cu a cata sansa va trebui sa o primesti! Adica 6 luni daca esti prins iar cu hack-uri dupa primul unblacklist, respectiv 12 luni daca ai facut alte probleme. Daca esti la al treilea blacklist, evident se multuplica in continuare, 3 * 3, 6 * 3. Desi la a treia sansa, mai bine nu te mai obosi sa ceri unblacklist.

- Rabdare, pentru ca o cerere nu va fi acceptata mai devreme de 1 saptamana de la data postarii, si nici musai nu dupa 1 saptamana. Va dura cat va fi nevoie.

 

Chiar daca numai poasteaza nimeni sau poate pare ca nu ne uitam staffu e atent, astepti pana la raspuns. ms

Link to comment
Share on other sites

Ups, eu acum am vazut ca am dat contra, dar votul meu este pro.. scuze

 

nu luati in considerare votul din poll, eram adormit sau idk.

 

on: ba blind, ne-am inteles super si chiar ai fost de treaba cu mine, nu am avut certuri si asa, doar ne mai sicanam noi in gluma :)) sper sa revi fra, ai grija in ce anturaje mai intri si asa, te pup

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O cerere foarte bine făcută, de când am luat unban nu m-am băgat la cererile de unblacklist, te-am văzut destul de activ pe forum la jocuri și la alte categorii 

 

 

Pro

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...