Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere unblacklist BLODDY


ScuzeBLODDY.

Imi mai puteți acorda o alta șansă?   

83 members have voted

  1. 1. O ultimă șansă, va rog


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 hours ago, ghost. said:

Nah ai intrat undercover @DjAndypoate sa confirme :)) contra.

Vezi ce spui in numele meu, daca nu vrei sa zic și eu prostii in numele tau, nab 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Contra

ai avut xx sanse, ti ai bagat pixu in ele, exact cum vei face si acum

sunteti prea prosti ca sa pretuiti a doua sansa(ma refer la aia cu bl), nah, mai bine sa fii toxic :-w 

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

pro fiindca nu vreau sa fiu piaza rea sa dau contra cand toti dau pro))))

Link to comment
Share on other sites

Sincer pro. Ai asteptat atat de mult timp , ai tot incercat sa faci cereri unbl. Acum , de un an si ceva , ai devenit matur. Am vorbit cu tine , de multe ori pe discord si ne-am inteles super bine.

Link to comment
Share on other sites

 Pe scurt: voi da-ti pro la oricine face cerere unblack si cand intra pe server abea daca schimbati doua vorbe cu ei , tot voi sunteti cei care se plang pe server daca il vedeti cu cod sau injurand fiind toxic ,voi sunteti vinovati daca omu asta isi ia un-black si in maxim o saptamana e banat inapoi injurand pe aici si schimbandu-si atitudinea din catelus umil in toxicul sef,evident in alte 2 luni e inapoi aici cu alta cerere ,Contra. PS: Este respins de staff fiindca stiu si ei aceste lucruri si s-au plictisit ,iar daca e acceptat e sa va arate voua marea lui schimbare ,ei stiu deja cat de ''schimbat'' e.

  • Like 2
  • Dislike 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Pro , e super de treaba il cunosc si eu unu chiar cred ca s-a schimbat , merita inca o sansa , oricine merita cat timp stie sa aibe grija de ea .

Link to comment
Share on other sites

On 3/26/2021 at 8:19 PM, ghost. said:

Nah ai intrat undercover @DjAndypoate sa confirme :)) contra.

Vezi dacă ești prost, ai luat shit... Io îți dau pro să mă lași împace și ca ești de treaba 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

- Minim 3 luni* de la ultima interactiune de orice fel cu comunitatea, daca ai luat blacklist pentru hack-uri, dar nu ai cauzat alte probleme.

- Minim 6 luni* de la ultima interactiune de orice fel cu comunitatea, daca ai luat blacklist pentru hack-uri, dar ai si avut un comportament aiurea, dupa sau inainte de blacklist, sau daca ai facut alte probleme in comunitate (injuraturi, razbunare cu ban-uri pe server/forum, jucat in continuare pe server cu hack-uri, tepe sau orice ca sa sfidezi tu adminii, etc)

 

Ai jucat pe server mai devreme pe contul asta [cP.elite]6ix9ine 

Pai cum sa primesti unblacklist daca tu nici in ultimul ceas , dupa atatea cereri facute , atatea scuze , promisiuni .... tu nu ai respect fata de nimic si intrii undercover.

Pai asa facem maestre? 

 

:contra:

 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MΔIDEN said:

- Minim 3 luni* de la ultima interactiune de orice fel cu comunitatea, daca ai luat blacklist pentru hack-uri, dar nu ai cauzat alte probleme.

- Minim 6 luni* de la ultima interactiune de orice fel cu comunitatea, daca ai luat blacklist pentru hack-uri, dar ai si avut un comportament aiurea, dupa sau inainte de blacklist, sau daca ai facut alte probleme in comunitate (injuraturi, razbunare cu ban-uri pe server/forum, jucat in continuare pe server cu hack-uri, tepe sau orice ca sa sfidezi tu adminii, etc)

 

Ai jucat pe server mai devreme pe contul asta [cP.elite]6ix9ine 

Pai cum sa primesti unblacklist daca tu nici in ultimul ceas , dupa atatea cereri facute , atatea scuze , promisiuni .... tu nu ai respect fata de nimic si intrii undercover.

Pai asa facem maestre? 

 

:contra:

 

 

Salut,maiden. Din ce am citit mai sus, îl acuzi pe Bloody că a jucat pe contul meu mai devreme. Țin să precizez că nu el a fost, eu am fost pe server pentru a mai face puțin dm și să văd cum mai e pe server după atâta timp. El nu are nici o treabă cu contul meu, acesta a jucat mai de mult timp pe cont, și cred că de atunci i a rămas ip ul dar de atunci am schimbat parola și nu mai are de unde sa știe ce parola am la cont. Eu am fost pe cont, nu bloody, te sarut

Link to comment
Share on other sites

VoDg22o.png

Da , am inteles .... hai ca nu a intrat undercover daca e ....))))

Hai ca i-a ramas ip-ul daca e ))

Hai ca nu s-a dat de gol daca e ))

Sa vedem ce parere are staff-ul si despre tine 6ix9ine

Bloody ..multumim pentru participare anul asta !

 

wiUvr6w.pngt1v30Y1.png

Ip tau este cu totul altul KyCjohW.png     

 

 

Edited by MΔIDEN
  • Like 2
  • Haha 2
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, MΔIDEN said:

VoDg22o.png

Da , am inteles .... hai ca nu a intrat undercover daca e ....))))

Hai ca i-a ramas ip-ul daca e ))

Hai ca nu s-a dat de gol daca e ))

Sa vedem ce parere are staff-ul si despre tine 6ix9ine

Bloody ..multumim pentru participare anul asta !

 

wiUvr6w.pngt1v30Y1.png

Ip tau este cu totul altul KyCjohW.png     

 

 

Nu vreau sa fac aici off topic, dar hai sa fim seriosi, nu ma bag pentru ca imi e cunostinta sau dusman, ma bag doar din faptul ca esti prea plin de tine si nu stiu cine te crezi, hai sa fim seriosi si sa dam cartile pe fata, vrei sa imi spui tu mie ca nici un blacklister nu a intrat macar odata undercover? :)) Hai sa lasam prostiile astea. Baiatul se chinuie de un an sa ia unblacklist , a facut pana si o cerere de 11k cuvinte, tu iti dai seama?  si nu cred ca a facut ceva rau pe comunitate, da ma frate a jucat cu aimbot mare kkt, a fost sanctionat si a invatat sa joace curat, dar asta este motiv sa fie trecut la blacklist atata timp? Au fost altii si nu dau nume care au facut chestii mai grave si poate in prezent au si admin , intelegi ? Suntem in 2021 si inca va purtati ura pe samp, wake up pana nu e prea tarziu.  https://imgur.com/a/v6FKoih  -  ups

Edited by hades.
  • Like 7
  • Haha 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, MΔIDEN said:

VoDg22o.png

Da , am inteles .... hai ca nu a intrat undercover daca e ....))))

Hai ca i-a ramas ip-ul daca e ))

Hai ca nu s-a dat de gol daca e ))

Sa vedem ce parere are staff-ul si despre tine 6ix9ine

Bloody ..multumim pentru participare anul asta !

 

wiUvr6w.pngt1v30Y1.png

Ip tau este cu totul altul KyCjohW.png     

 

 

Dupa aceste dovezi imi schimb votul din :pro:in neutru. Sorry :l 

Link to comment
Share on other sites

On 3/30/2021 at 1:09 PM, hades. said:

Nu vreau sa fac aici off topic, dar hai sa fim seriosi, nu ma bag pentru ca imi e cunostinta sau dusman, ma bag doar din faptul ca esti prea plin de tine si nu stiu cine te crezi, hai sa fim seriosi si sa dam cartile pe fata, vrei sa imi spui tu mie ca nici un blacklister nu a intrat macar odata undercover? :)) Hai sa lasam prostiile astea. Baiatul se chinuie de un an sa ia unblacklist , a facut pana si o cerere de 11k cuvinte, tu iti dai seama?  si nu cred ca a facut ceva rau pe comunitate, da ma frate a jucat cu aimbot mare kkt, a fost sanctionat si a invatat sa joace curat, dar asta este motiv sa fie trecut la blacklist atata timp? Au fost altii si nu dau nume care au facut chestii mai grave si poate in prezent au si admin , intelegi ? Suntem in 2021 si inca va purtati ura pe samp, wake up pana nu e prea tarziu.  https://imgur.com/a/v6FKoih  -  ups

Ce te face pe tine sa crezi ca un player ca el care ne minte pe fata, a jucat de cand a luat blacklist pe enspe’ mii de conturi, iar mie mi-a zis ca nu mai juca, dar  el era pe sv si pe discord imi zicea ca nu a mai intrat de 2 luni  :)). Vrei sa zici ca o persoana d’asta ca bloody aduce bine comunitatii? :)Daca de pe acum s-a pus sa minta si s-a ajuns la minciuni sa joace in continuare undercover, in loc sa vina sa-si ceara scuze si sa zica adevarul, "frate am jucat acum 2 zile undercover, dar chiar imi doresc sa fiu pe sv, va rog!”. E asa greu sa fii sincer? Faza e ca te gandesti ca-ti incerci norocul sa vezi daca merge ca noi na, suntem prosti. Cum se zice mai sus ca "sunt anumite persoane cu grad care-si bat pl de joc :))", dar niste amarate de reguli nu se pot accepta sau respecta din cauza ca voi nu sunteti corecti din prima. Si prin asta zici tu ca baiatu’ nu a facut rau comunitatii? Pai numa’ minciuni  au fost pe el. Acum iti zice ca nu mai minte si dupa o sa rupa codu si apoi sa vezi... :)

 

@[cP.elite]6ix9ine._. Se va gandi staffu ce sa faca cu tine, dar momentan ai toate sansele  la lotto sa mergi in blacklisted ones..

 

 

Edited by bkp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, bkp said:

Ce te face pe tine sa crezi ca un player ca el care ne minte pe fata, a jucat de cand a luat blacklist pe enspemii de conturi, si mie mi-a zis ca numai juca cand el era pe sv si pe discord imi zicea ca nu a mai intrat de 2 luni dar el era pe sv :)). Vrei sa zici ca o persoana deasta, ca bloody aduc bine comunitati? :) , daca de pe acuma sa pus sa minta si sa ajuns la minciuni sa joace in continoare undercover, pentru-ca si cand sa vi sa iti ceri scuze nu esti capabil sa zici adevaru, "frate am jucat acuma-s 2 zile undercover dar nu se vede disperarea mea si frustrarea mea de jocul asta si vreau sa fiu pe sv terog? E asa greu sa fi sincer? faza e ca-mi incerc norocul sa vad daca merge ca noi suntem prosti. Cum se zice mai sus ca "sunt anumite persoane cu grad care-si bate pl de joc :))" , dar niste amarate de reguli nu se pot accepta, sau respecta din cauza ca voi nu sunteti corecti din prima. Si prin asta zici tu ca baiatu nu a facut rau comunitati? Pai numa minciuni o fost pe el, ce-ti zice ca acuma nu te va minte si dupaia o sa rupa codu, si apoi sa vezi. :)

 

@[cP.elite]6ix9ine._. Se va gandi staffu ce sa faca cu tine dar momentan ai toate de castigat la lotto sa mergi in blacklisted ones.

 

 

Bro, recunosc, am fost undercover, dar eu ip ul nu mi l am mai schimbat de mult timp și de atunci mi-a rămas același IP pentru ca nu am mai avut nici o treaba cu sampu, înțelegi. Când am văzut ca pe IP apare aka ul ala, pe care da, eu am jucat acum ceva timp, am dat rr la router pentru a nu mai creea confuzii, 6ix chiar  a fost în acel moment pe cont, asta e chestia pe care mulți nu o înțelegeți, mulți m au întrebat dacă eu am fost, dar eu nu mai aveam absolut nici o treabă. Adevărul ăsta este, sunt obsedat de server ul ăsta, după atâta timp, în care am avut mai bine de 5 6 luni NEJUCATE UNDERCOVER, m a apucat dorul, iar acum 2 luni și ceva am mai fost undercover pe server, dar fără a cauza probleme, cât am fost pe server nu au fost plângeri împotriva mea și chestii de genul, nu am cauzat probleme nimănui. 

 

Tu zici ca eu acum mint și ca după ce iau unbl voi juca în continuare cu coduri, întreabă l pe @Incred._. @Ruben_ cu care am jucat cu ei 1v1 cum joc, sa știi și tu ca nu ma mai joc cu coduri, știu ca se zice ca, codatul tot codat rămâne, dar sa faci și diferența între codați, da, am regretat cât am jucat cu codu, dar acum nu mai am nici o treaba cu codurile și joc cât se poate de curat, mulți știu asta ca am jucat vs ei

 

Da, sunt frustrat, mulți au avut o altă șansă de a revenii, chiar dacă nu era coltul rușinii, printr-un simplu pm, chiar dacă mulți nu erau de acord, dar ei totuși au revenit, asta e frustrarea mea. O frustrare MAI MARE pe care o am este, un player care în prezent are din nou blacklist, a luat unblacklist după 4 luni, iar în acele 4 luni, a intrat pe un cont al unui prieten de al lui și a luat blacklist și pe contul ala, după 4 luni ia unblacklist, după ceva timp apare pe server, se joaca cât se joaca, iar blacklist, el cum poate primii unblacklist și eu nu? 

Anger, dimineața a avut unblacklist pentru a 3a oară, seara iar blacklist, același motiv pentru care și a luat toate cele 3 blacklist uri și demote ul de la admin 

 

Tu crezi ca eu dacă minteam și făceai "măgarii" de genul, mai făceam cereri de 10k cuvinte 12k cuvinte? Nu chiar nu îmi mai pasa, dar mie îmi pasa tare mult sa revin și astea

 

O ultimă șansă, dacă mi ați mai putea da, veți vedea ca lucrurile pe care le ai zis, în legătură cu codurile, nu vor mai fi adevărate, am învățat sa joc curat, nu mai sunt un obsedat nu mai sa câștige, am învățat cu timpul și ai sa vezi 

 

 

Edited by ScuzeBLODDY.
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, ScuzeBLODDY. said:

Bro, recunosc, am fost undercover, dar eu ip ul nu mi l am mai schimbat de mult timp și de atunci mi-a rămas același IP pentru ca nu am mai avut nici o treaba cu sampu, înțelegi. Când am văzut ca pe IP apare aka ul ala, pe care da, eu am jucat acum ceva timp, am dat rr la router pentru a nu mai creea confuzii, 6ix chiar  a fost în acel moment pe cont, asta e chestia pe care mulți nu o înțelegeți, mulți m au întrebat dacă eu am fost, dar eu nu mai aveam absolut nici o treabă. Adevărul ăsta este, sunt obsedat de server ul ăsta, după atâta timp, în care am avut mai bine de 5 6 luni NEJUCATE UNDERCOVER, m a apucat dorul, iar acum 2 luni și ceva am mai fost undercover pe server, dar fără a cauza probleme, cât am fost pe server nu au fost plângeri împotriva mea și chestii de genul, nu am cauzat probleme nimănui. 

 

Tu zici ca eu acum mint și ca după ce iau unbl voi juca în continuare cu coduri, întreabă l pe @Incred._. @Ruben_ cu care am jucat cu ei 1v1 cum joc, sa știi și tu ca nu ma mai joc cu coduri, știu ca se zice ca, codatul tot codat rămâne, dar sa faci și diferența între codați, da, am regretat cât am jucat cu codu, dar acum nu mai am nici o treaba cu codurile și joc cât se poate de curat, mulți știu asta ca am jucat vs ei

 

Da, sunt frustrat, mulți au avut o altă șansă de a revenii, chiar dacă nu era coltul rușinii, printr-un simplu pm, chiar dacă mulți nu erau de acord, dar ei totuși au revenit, asta e frustrarea mea 

 

Tu crezi ca eu dacă minteam și făceai "măgarii" de genul, mai făceam cereri de 10k cuvinte 12k cuvinte? Nu chiar nu îmi mai pasa, dar mie îmi pasa tare mult sa revin și astea

dFRVpMm.png

 

KY4nRCA.png

 

nUZtJBP.jpg

 

VatWDTw.png

 

Indiferent ca are vina 6ix sau nu ca te-a ascuns sau nu, nu am lasat nici-o decizie, doar am intrebat ceva, findca hades a lasat un post care toti stim ca toti au intrat 1 data undercover, dar tu esti un caz special :) la tine nu e vorba de 1 cont ci de 20 sau mai multe, si lumea totusi stiind ca risca blacklist te ascunde si iti lasa si conturi. Totusi ma bucur ca ai fost sincer macar odata, (cand activitatea o fost acuma max 20 zile nu 2 luni. ).

Edited by bkp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu il cunosc pe baiat irl si pe joc, e un om la locul lui super de treaba si cu siguranta m-ar bucura pe mine si nu numai sa il avem iarasi printre noi.

:pro:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic

Sa fie fair pentru toti primesti acuma o sansa, dar la prima reclamatie / plangere asupra ta, te intorci de unde ai plecat, permanent.

Cont pe forum nu primesti la cate ai facut, nici pe server.

Grad pe forum / server, n-ai sa vezi.

Accepted.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...