Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuzele mele | spider


$PiDER

UNBLACKLIST?  

37 members have voted

  1. 1. unbl?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

                     Buna seara dragi playeri sunt SPIDER sau Marius , majoritatea playeri-lor vechi sau chiar mai noi ma stiu. Am avut 3 blacklist-uri cu cel actual , unul pentru limbaj , altul pentru abuz de Guardian , bananad majoritatea playeri-lor cu guardian-ul meu si al 3 lea o teapa care nu era chiar o teapa daca ati fi citit tot ce am scris. In perioada aia pur si simplu nu aveam chef sau timpul necesar si am crezut ca nu voi mai fi vreodata ,,activ'' pe samp si ca o sa ma las ba din contra acum am timp liber si chef de SA:MP sincer.. Am avut un comportament jostnic dar mna .. asta este acum. Trebuia sa iau unblacklist de craciun la faza cu ,, fapte bune din partea comunitatii'' Am facut si eu un video si am fost acuzat cum ca as fi furat videoclipul doar pentru ca aveam numele Adrian42O pe youtube adica fostul player Adrian unde mi-a vandut ceva in trecut si mi-a dat si email-ul si am ramas conectat la telefon unde am postat videoclipul pe canalul acela. Am facut multe idiotenii pe acest server si am avut un comportament de un copil de 12-13 ani . Mnah sincer acum mi-as dorii unblacklist daca se poate. Nu am stat sa mai scriu romane de 300 randuri pentru ca nimeni nu  le citeste  , v-am spus ,,povestea '' mea pe scurt. C-am astea au fost faptele mele rele  pentru ca am luat cele 3 blacklist-uri. Si daca s-ar putea sa cititi cu atentie ce am spus eu la reclamatia mea facuta de ciprian pentru teapa. Seara buna ! 

Edited by $PiDER
  • Like 7
  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

pro Marius,nu ai gresit cu nimic,unii au luat o decizie in privinta ta prea repede si uite unde s-a ajuns..

 

bafta :D 

Link to comment
Share on other sites

credeam ca reveneai de pasti ????????????????‍♂️

 

proo

Link to comment
Share on other sites

Pro fratele mc donalds 

 

Imi place  ca trec migurile cand mergi pe drum la mc

Te pwp grasutu meu

Link to comment
Share on other sites

mergi si impuscate mai spider.CONTRA pentru baiatu.:DAi un trecut urit poate mai dai si 50 de eur. pentru comunitate si te iertam atunci vom avea incredere ca nu mai faci nimik.

Edited by [T4L]Scrush.ZEW
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Kordon said:

contra

"am scos multi bani din RSS "  " teapa n-ai mai loat teapa " si multe vorbe spuse de tine , e nornal ca daca ai prins gustu , mai faci si a 2 oara , pe mn nu ma înghiți știu destul de bn, asta e acum sper sa iti fi venit mintea la cap???? în fine ia si joaca-te si fa bani daca cu intenția asta te-ai intors, baftă

 pro

Edited by [esu.familia]KrYsTy
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [esu.familia]KrYsTy said:

"am scos multi bani din RSS "  " teapa n-ai mai loat teapa " si multe vorbe spuse de tine , e nornal ca daca ai prins gustu , mai faci si a 2 oara , pe mn nu ma înghiți știu destul de bn, asta e acum sper sa iti fi venit mintea la cap???? dar nu suport omul care e pe interes! în fine ia si joaca-te si fa bani daca cu intenția asta te-ai intors, baftă

 pro

n-am venit cu intentia asta stai chill . Nu am nimic cu tine doar ca atunci m-ai enervat la faza ca am plagiat videoclipul de la altcineva cand era facut de mine . Mersi de pro!

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, [T4L]Scrush.ZEW said:

mergi si impuscate mai spider.CONTRA pentru baiatu.:DAi un trecut urit poate mai dai si 50 de eur. pentru comunitate si te iertam atunci vom avea incredere ca nu mai faci nimik.

???? dupa vorba cu impusca-te pot sa imi dau seama ori ca iq-ul tau e mai mic decat notele tale la romana ori ca creieru tau e mai mic decat chestia pe care o ai in pantaloni, practic daca te fac prost e pleonasm

da sefule mai treci pe r6s

 

 

Link to comment
Share on other sites

mai traiesti dupa atata timp de cand n-am mai dat de tine?

esti genial omule, de la mine ai pro

Link to comment
Share on other sites

:pro:fratemeo Mariusss!! De cand te știu eu esti si ai fost un băiat bun, ai facut si tu o prostie si vad ca iti pare rau. Mi-ai demonstrat pe discord cat am stat ca te-ai maturizat mult mai mult decat erai. Meriți o sansa.. 

Link to comment
Share on other sites

Pro pentru fratele spider, asta e ai gresit si tu, cu totii gresim vorba aia ,,Nimeni nu e perfect''

Link to comment
Share on other sites

zboara puiule zboara.pa

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, [cP.elite]TONY12 said:

zboara puiule zboara.pa

Eu cred ca iti dau foc la casă și toata familia daca nu te liniștești 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, 16HP. said:

Eu cred ca iti dau foc la casă și toata familia daca nu te liniștești 

usor ba periculosule ???????????? cine te-a bagat in seama pe tine eu doar i dau un raspuns lu' spider

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...