Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


-


heine

Recommended Posts

-

 
Edited by heinee
i-am dat eu edit
  • Shit 4
Link to comment
Share on other sites

Are blacklist din cate stiu eu, acum te-ai trezit?
In primul rand dovezi nu ai, degeaba spui adevarul, dar pana nu aduci dovezi, nu cred ca ai o sansa, daca o ai, e ca si cum te-ai duce la politie lovit si dai vina pe x ca te-a batut si ala nici nu te cunoaste. 

Edited by SANDWAVE
Link to comment
Share on other sites

Am Spus clar ca dacă e nevoie de dovezi le ofer in privat ..

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Heineken #DBPN said:

Am Spus clar ca dacă e nevoie de dovezi le ofer in privat ..

dovezile se oferă aici in reclamație nu in privat prietene. astept edit cu dovezi dacă vrei sa rezolvăm ceva dacă nu asta basta. 

 

@Heineken #DBPN 

 

" Dovezi:spider mi a spus sa dau primul VIP gold permanent in schimbul unui alt  "

 

În schimbul la ce ca nu inteleg ???? miroase a teapa deja. 

 

http://www.imgz.ro/view.php?id=244850   eu nu vad nici-un v. gold , merg pe varianta ca poate plm, la dat. its ok. dar fi atent dacă tu imi aduci dovada (filmare /        poze=》 SA SE INTELEAGA CEVA DIN POZE NU SA-MI ADUCI 3 LULELE 3 SURCELE ???? ) ca i-ai dat vip gold-ul pe contul asta =》 http://www.imgz.ro/view.php?id=244850 iar el ti a dat teapa ( si aici ma refer sa nu-ti dea ce voiai pe el ) vorbesc cu un RCON sa ti seteze gold-ul back, astept edit altfel DOVEZI INSUFICIENTE. 

Edited by KrYsTy
Link to comment
Share on other sites

Ahm... nu a fost teapa, ai spus destul de clar ca spider ti-a dat contu, ai pus steam guardu pe telefonu tau, totul a fost in regula, acum ca ala a luat blacklist, vi sa-ti cersesti goldu inapoi? Pf... ratat.

 

Btw

* Cine nu include in TITLUL RECLAMATIEI ce abuz a facut primeste Ban (40 Warn Points). (NU TOPIC STERS)

Exemplu: - Reclamatie xyz (AIM) ; SAU ; - Reclamatie zyx (Limbaj) ; - Reclamatie yxz (SpawnKill)... ETC

Edited by Legolas
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Legolas said:

Ahm... nu a fost teapa, ai spus destul de clar ca spider ti-a dat contu, ai pus steam guardu pe telefonu tau, totul a fost in regula, acum ca ala a luat blacklist, vi sa-ti cersesti goldu inapoi? Pf... ratat.

 

Btw

* Cine nu include in TITLUL RECLAMATIEI ce abuz a facut primeste Ban (40 Warn Points). (NU TOPIC STERS)

Exemplu: - Reclamatie xyz (AIM) ; SAU ; - Reclamatie zyx (Limbaj) ; - Reclamatie yxz (SpawnKill)... ETC

coaie tu gândesti putin, îi dai ban 7 zile ca n-a scris " țeapă " in titlu ?!  dai 1/3 days nu 6 ai luat-o razna... tu daca ai sta 7 zile pe bara dintr-o prostie ca mna, se mai întâmplă omule toți gresim, ai reacționat prea dur!

 

http://www.imgz.ro/view.php?id=244851 ieri am dat de un guardian master care nu leaga 2 vorbe ( nu o fi fost pe la orele de romana plm , el stie ) acu dau de guardian care nu stie sa baneze un cont de forum ???? 40 Warn Points = BAN 3 Days!  IN NICI UN CAZ 7 ????

Edited by KrYsTy
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KrYsTy said:

coaie tu gândesti putin, îi dai ban 7 zile ca n-a scris " țeapă " in titlu ?!  dai 1/3 days nu 6 ai luat-o razna... tu daca ai sta 7 zile pe bara dintr-o prostie ca mna, se mai întâmplă omule toți gresim, ai reacționat prea dur!

 

http://www.imgz.ro/view.php?id=244851 ieri am dat de un guardian master care nu leaga 2 vorbe ( nu o fi fost pe la orele de romana plm , el stie ) acu dau de guardian care nu stie sa baneze un cont de forum ???? 40 Warn Points = BAN 3 Days!  IN NICI UN CAZ 7 ????

Eu am pus 40 wp. Și de când [Censored] mea decizi tu ce sancțiuni se dau și când? @RuNixis that you? Până acum când am iertat persoane noi am fost acuzat de favorizare, acum când sancționez, plm.. de ce nu l-am iertat. Și din câte observ eu, l-am sancționat la o oră după ce a făcut topicul, deci a avut o oră să își corecteze greșeala. 

 

Apropo, nu am fost atent la ce a zis haineken, cum căcat să vi sa cerșești gold permanent pentru că cel cu care ai făcut o afacere la care tocmai TU ai spus că totul este ok (încheiată cu succes) a luat blacklist pe motiv că a dat țeapă altui player... -_- dacă este nevoie, pun filmare, dar sunt vreo 10-15 minute de nimic. Dacă este ceva, vă pun doar fazele în care spune că totul este ok. 

Edited by Legolas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca nu ai facut reclamatie atunci cand ati facut afacerea e clar ca a decurs totul bine nu? Trebuia sa vii atunci pe moment cu reclamație daca era vorba de teapa, nu acum ca ti sa trezit tie sa ceri gold-ul back. 

 

Topic closed. 

Link to comment
Share on other sites

  • heine changed the title to -
  • KrYsTy locked this topic
  • heine unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...