Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Admin TheOne._


TheOne._

Recommended Posts

Quote

Nume pe server: TheOne._
AKA: [RSS]VALI si Vali.Vali.69
Vechime pe server: Joc din 2016.
Link stats server: 
5b9fb130e366b.png
Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Sunt un player destul de activ, la momentul actual nu am liceu, sau alta ocupatie deci pot fii on oricand pe samp. Multi ma stiu de pe acii. Am 17 ani jumate.
De ce m-am hotarat sa devin Admin: M-am gandit sa incerc sa ajut si eu comunitatea asta cu ceea ce pot desigur. In momentul acutal nu am 60 gems dar o sa fac eu rost curand nu-i problema, Stiu ca foarte multi ma stiti in special ca injuram mult :)) Acum ce pot sa va spun sunt cuminte :)) Nu prea mai stau sa injur pe jocurii, M-am gandit sa fac aceasta cerere avand in vedere ca nu prea mai sunt adminii activii la ora actuala.
Pai ce sa va mai spun? Am experienta si chestii
Haterii be DisLike

Voi decideti: :pro: sau :contra:

 

  • Like 4
  • Dislike 2
Link to comment
Share on other sites

Acu toti ziceti ca sunteti activi , dar cand vine vorba sa fiti online , nu i nimeni.

Contra. Te ai "cumintit" cu limbaju prea dintr o data , de cand cu cerintele noi la admin.

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

:pro:???????? ???????? ???? ???????????????? ???????????????????????? ???????????? ???? ???????????????????? ???????? ???????????????? ???????? ???? ???????????????? ???????????????????? ????????????????.

Edited by Matrix
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Big :pro: pentru fratele Vali

Esti activ pe server

Ai experienta

Chiar daca ai injurat mult acum vad ca te-ai potolit, plus ca ai si vechime

Meriti sa fi admin, speer sa fi acceptat!!!! Bafta!!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [esu.familia]DareDevil said:

Acu toti ziceti ca sunteti activi , dar cand vine vorba sa fiti online , nu i nimeni.

Contra. Te ai "cumintit" cu limbaju prea dintr o data , de cand cu cerintele noi la admin.

Nu mai comenta aneu despre el, fratioare ca daca e sa o luam logic, acest om e mai activ ca tine, mereu cand intru il vad on si imi arata care sunt cei care joaca cu cod. In primul rand isi merita adminul, are vechime, activitate, cunoștință destula in dm cat sa faca diferenta. Probabil nu ai admin de esti asa frustrat din pacate. Crezi ca daca ai gm, esti cineva peste noapte? Eu unul sa fiu, nu am auzit de tine. Te-am vazut de 5 ori pe server, mai mult nu.

Ai pro, nu te uita in gura astora ca sunt doar niste balauri care sunt razboinici in taste.

Edited by SANDWAVE
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SANDWAVE said:

Nu mai comenta aneu despre el, fratioare ca daca e sa o luam logic, acest om e mai activ ca tine, mereu cand intru il vad on si imi arata care sunt cei care joaca cu cod. In primul rand isi merita adminul, are vechime, activitate, cunoștință destula in dm cat sa fac diferenta. Probabil nu ai admin de esti asa frustrat din pacate. Crezi ca daca ai gm, esti cineva peste noapte? Eu unul sa fiu, nu am auzit de tine. Te-am vazut de 5 ori pe server, mai mult nu.

Ai pro, nu te uita in gura astora ca sunt doar niste balauri care sunt razboinici in taste.

da bai sand, dar el dacă e on nu are nici-o treaba cu gradul de admin, o sa stea toata ziua cu Foxy_. a lui sau cum ii zice Foxy._. dmn ce mai nume =)) si sa administreze pla, d aia ii dau si contra fara supărare be vali :D te stiu destul de bine , cand intram tu erai numai cu Foxy_ sau vanilla sau plm. deci nu

 

@Elena. @TheOne._ app mersi de dislike , ma doare undeva de dislike-urile voastre , oricum aici se vede mentalitatea voastră de copii 10 12 ani:) mi-am spus parerea si veniti cu dislike =)) auu uăiiii...chiar mo durut=) o sa scada si mai rau din 6,994 :(

Edited by KrYsTy
Link to comment
Share on other sites

vad in poza ca ai 23 fps,fa un video sa vad ce calitate poti oferi in cererile unban,momentan mai las poporu sa vorbeasca,dar tu fa acel video cat mai repede posibil. 

n-or fi multi admini on sau deloc,dar mai bine decat sa fie cineva care nu poate prezenta niste dovezi clare,fara suparare. 

Edited by rullz #DBPN
Link to comment
Share on other sites

Cred ca stii deja ca de la mine ai un :pro: pentru ca de la tine am invatat super multe, m-ai ajutat mereu cand am avut nevoie de ceva, deci pentru mine ai fost/esti ca un frate, chiar daca nu prea mai vorbim.

Esti activ, NoLifer =))

Indeplinesti cam tot ce ai nevoie, +ca ai experienta, si sunt sigura de asta.

Sunt destul de convinsa ca te vei descurca, pentru ca stiu prea bine ce persoana esti.

Te-ai ,,cumintit" de o vreme, deci probleme cu imbajul nu mai ai, sper =)) 

Mnah, acum ceva timp tot ziceai ca o sa te lasi cand faci 18 ani, deci atunci sper sa nu faci vre-o prostie, pentru ca o sa ma dezamagesti =))

Alt ceva, ce sa mai zic..esti capabil din toate punctele de vedere sa detii acest grad, deci MULT NOROC! :heart:

@KrYsTy  cat timp ti-ai pierdut cam 2 min din viata sa te plangi de alea -2... te cam doare

Eu mi-am exprimat ,,parerea" la ce abureli ai scris tu. M-ai rănit la corason ca mi-ai dat tu - 1 back, (dupa cum ai spus tu, vr sa ne luam toti 3 de mana, si sa mergem la gradi, ca mi-ai dat dislike..deci esti copil de 9 ani)

Tot te iub, răule! @KrYsTy

 

Edited by Elena.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, rullz #DBPN said:

vad in poza ca ai 23 fps,fa un video sa vad ce calitate poti oferi in cererile unban,momentan mai las poporu sa vorbeasca,dar tu fa acel video cat mai repede posibil. 

n-or fi multi admini on sau deloc,dar mai bine decat sa fie cineva care nu poate prezenta niste dovezi clare,fara suparare. 

@rullz #DBPN Am o problema cu fps-ul la momentul actual din vina server-ului dar o s-o rezolv curand.
Video:

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TheOne._ said:

@rullz #DBPN Am o problema cu fps-ul la momentul actual din vina server-ului dar o s-o rezolv curand.
Video:

 

server-ul n-are legatura cu fps,poate doar cu pingu care poate sa-ti faca lag,dar strict ping,nu fps

cu fps-u asta nici sa te joci normal nu poti,nu inteleg cum ai vrea sa dai busted cuiva cu asa fps.... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rullz #DBPN said:

server-ul n-are legatura cu fps,poate doar cu pingu care poate sa-ti faca lag,dar strict ping,nu fps

cu fps-u asta nici sa te joci normal nu poti,nu inteleg cum ai vrea sa dai busted cuiva cu asa fps.... 

Ia-ti fraps, Vali, ti-l dau eu, nu iti face lag deloc, pe ala ul am si eu si e foarte bun. Nu am pc de milioane si filmeaza hd + ca ruleaza fara sa se intepe cand vezi video-ul iar.

Cu bandicam aveam si eu probleme, mergea laguit, nu recomand bandicam, e panarama mare! Merge laguit

Edited by SANDWAVE
Link to comment
Share on other sites

Just now, SANDWAVE said:

Ia-ti fraps, Vali, ti-l dau eu, nu iti face lag deloc, pe ala ul am si eu si e foarte bun. Nu am pc de milioane si filmeaza hd + ca ruleaza fara sa se intepe cand vezi video-ul iar.

frapsu consuma mai multe resurse cand filmezi,bandicam ocupa mai mult spatiu cu filmarea in sine

daca are 5-10 fps cu bandicam crezi ca cu fraps are mai mult?

nu c-am ceva strict cu el =)))),dar decat sa ia admin ca sa puna video cu 3 fps si sa ia awp ca da ban aiurea,mai bine ii fac un bine sa-l intreb despre chestia cu fps. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rullz #DBPN said:

frapsu consuma mai multe resurse cand filmezi,bandicam ocupa mai mult spatiu cu filmarea in sine

daca are 5-10 fps cu bandicam crezi ca cu fraps are mai mult?

nu c-am ceva strict cu el =)))),dar decat sa ia admin ca sa puna video cu 3 fps si sa ia awp ca da ban aiurea,mai bine ii fac un bine sa-l intreb despre chestia cu fps. 

Il rezolv yo nu-i problema de fps

Link to comment
Share on other sites

Just now, TheOne._ said:

Il rezolv yo nu-i problema de fps

nuj cum sa-ti zic da e problema grava de fps,rezolva problema,nu ca te gandesti iei admin si lasa ca rezolvi tu 

hai gata post hunt in prostie,vedem ce mai zice lumea 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ti-am urmarit activitatea pe forum si pe server fara sa vreau, si poate o sa ti se para ca exagerez dar uneori ma miram de modul tau copilaresc de a gandi. Poate ma insel eu cand cred ca tu nu ai atatia ani cati prentinzi, dar nu ma intereseaza.

Si acum cand am vazut ca ai facut cerere de admin nu mi-a venit sa cred, de acum ma astept de la orice noob sa vrea sa devina admin... 

Fara suparare, dar daca unor playeri cu mult mai capabili si mai informati ca tine li s-a respins cererea si li s-a zis sa revina peste 6 luni, tu ar trebui sa revii cu o cerere cam in 2 ani.

Chiar nu consider ca esti o persoana capabila de acest rank, plus ca nu ai minim 13 ani cum scrie in cerinte. Si daca ai, nu pare.

:contra:

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ♥Kendra♥ said:

Ti-am urmarit activitatea pe forum si pe server fara sa vreau, si poate o sa ti se para ca exagerez dar uneori ma miram de modul tau copilaresc de a gandi. Poate ma insel eu cand cred ca tu nu ai atatia ani cati prentinzi, dar nu ma intereseaza.

Si acum cand am vazut ca ai facut cerere de admin nu mi-a venit sa cred, de acum ma astept de la orice noob sa vrea sa devina admin... 

Fara suparare, dar daca unor playeri cu mult mai capabili si mai informati ca tine li s-a respins cererea si li s-a zis sa revina peste 6 luni, tu ar trebui sa revii cu o cerere cam in 2 ani.

Chiar nu consider ca esti o persoana capabila de acest rank, plus ca nu ai minim 13 ani cum scrie in cerinte. Si daca ai, nu pare.

:contra:

 

:)) ce glume pe tine imi placi draga ;)
Stai linistita nu-mi pasa ce crezi tu :)
Eu stiu cati ani am.
Orice noob? :))
Vorbesti fara sa cunostii draga, imi pare rau sa te dezamagesc.

  • Haha 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, TheOne._ said:

:)) ce glume pe tine imi placi draga ;)
Stai linistita nu-mi pasa ce crezi tu :)
Eu stiu cati ani am.
Orice noob? :))
Vorbesti fara sa cunostii draga, imi pare rau sa te dezamagesc.

Cu atitudinea si raspunsurile astea nu vei ajunge admin.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

contra

nu prea cred ca ai avea 17 ani dupa nivelul de gandire si in plus filmezi 800x600 in 10fpsuri

acum daca nu sunt admini activi trebuie sa dam la tot poporu admin pe server doar ca au 60 gems?

 

+ ca cu raspunsul pe care i l-ai dat Kendrei deja ti s-au spulberat sansele considerabil de a lua admin cu aroganta asta de 2 bani 

Edited by BOUNCERUL
  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BOUNCERUL said:

contra

nu prea cred ca ai avea 17 ani dupa nivelul de gandire si in plus filmezi 800x600 in 10fpsuri

acum daca nu sunt admini activi trebuie sa dam la tot poporu admin pe server doar ca au 60 gems?

 

+ ca cu raspunsul pe care i l-ai dat Kendrei deja ti s-au spulberat sansele considerabil de a lua admin cu aroganta asta de 2 bani 

Coaie fiecare cu parerea lui :)
Eu i-am raspuns cum mi-a raspuns si ea
 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...