Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


GP FAKE SAU GP NEFAKE IN GWAR


SANDWAVE

Recommended Posts

Vin si eu cu o intrebare fata de voi, sper sa fiu lamurit! 
Intrebarea este urmatoarea! Daca eu fac gwar cu playerul x si el nu stie dm cat sa ma faca, se considera fake gp, dar el se misca, trage, doar ca ma omoara mai greu.  Gen un gwar de 100. Eu fac 100 gp si el 5 gp. 
Stiu ca fake gp este atunci cand playerul se lasa facut sau sa faca 1kill si 1kill pe rand sau sa se traga cand esti afk.


Citez! Multi mi-au zis ca nu e fake gp, doar ca vreau sa aud mai multe pareri. O zi frumoasa! 

Link to comment
Share on other sites

nu este fake gp daca ala se misca

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat el trage in tine nu e fake,dar cand sta pe loc(s-a dus pana la wc) si tu tragi in el atunci e fake

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Fabiaŋ said:

Atata timp cat el trage in tine nu e fake,dar cand sta pe loc(s-a dus pana la wc) si tu tragi in el atunci e fake

L-a lasat pe fratesu care o bagat coduri in PC , iar el o scapat ciocolata pe tastatura , iar codul s-a activat =))))

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Atat timp cat se misca/trage in tine, nu se considera.. Totusi e free gp :D

Link to comment
Share on other sites

Daca as face eu cu tine gwar as face fake gp ca n-ai apuca sa te misti deci nu,la tine nu ar fi fake 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

se considera fake doar daca sta pe loc si tu dai in el

Link to comment
Share on other sites

si asta ar fi scuza pentru toti slabanii care nu te pot bate, ca faci fake gp pe ei=)))))) patetic

logic ca nu e fake gp, se misca, trage, incearca, dar daca-i paralel, asta-i partea a doua.

Link to comment
Share on other sites

Ce-ar fi sa-l pun si eu pe copilul vecinului (pana-n 5 ani) sa intre pe samp si sa fac gwar contra el? Se misca, trage, dar nu face 1 kill, iar scorul final sa fie 100-0.

Apropo, sa fac asta de 2-3 ori pe zi. Corect la mintea voastra, nu? Evident ca e o prostie, ti-as da personal ban daca te-as prinde facand asta.

Daca e sa facem gp, de ce sa nu fim fairplay? Joaca cu cineva de talia ta daca e sa joci. Mi se pare penibil ca la atata amar de gp cat faci zilnic (iar asta doar pentru ca stai 24/24), sa-ti mai aduci si un mucos care sa-ti ofere 100 gp pe gwar si sa fie totul ok. "Dar e ok boss ca face si el 5 kill-uri din 100" - ce cap ai. Sunt socat de faptul ca inconstientii astia chiar incurajeaza ce propui tu :))

 

P:S: Chiar nu ma intereseaza cat stai pe server si ce faci (strict problema ta), dar deja e absurt ce-ti doresti. M-am legat pentru ca nu mai gasesti moduri corecte sa faci gp. Putea sa fie oricine in locul tau, as fi spus acelasi lucru (nimic personal).

Link to comment
Share on other sites

@[Loyal.p]Hypnos te-ai agitat degeaba. A fost o intrebare pe care am dezbatut-o pe adminchat. Salut! 

Nu am propus nimic, doar am intrebat, fa diferenta. ;)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Fabiaŋ said:

Atata timp cat el trage in tine nu e fake,dar cand sta pe loc(s-a dus pana la wc) si tu tragi in el atunci e fake

Idk wtf you wrote but pm me next time you come online i fkin miss you my bro

Link to comment
Share on other sites

Fake gp = cand ala sta pe loc si tu tragi (depinde daca il lovesti)  in el

Edited by kent.mdfkGODASFck
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SANDWAVE said:

@[Loyal.p]Hypnos te-ai agitat degeaba. A fost o intrebare pe care am dezbatut-o pe adminchat. Salut! 

Nu am propus nimic, doar am intrebat, fa diferenta. ;)

Cuvintele au mai multe sensuri, nu doar cele de baza. Daca cauti in dex, un sinonim pentru a propune este a indemna, iar tu asta ai facut prin acest topic.. ai indemnat pe ceilalti playeri ca e ok sa aduci un mucos care nu stie dm si sa faci gp pe el. Deja imi imaginez playeri cu reclamatii pentru fake gp pentru un gwar cu scorul 100-5, iar ei vin cu link de la topicul asta in care spun "e permis, asa au spus adminii". Crede-ma, mi-am ales bine cuvintele, tu esti cel care nu intelege mesajul in sine daca din tot ce am scris mi-ai scos ochii cu faptul ca e o intrebare, nu o propunere. Mai citeste o data sau de doua ori ce am scris, poate te prinzi ca a fost un raspuns si data urmatoare vii cu argumente la mesajul in sine. Ai de viata mea, sa nu intelegi un mesaj cand l-am detaliat atat de mult..

Edited by [Loyal.p]Hypnos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...