Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin NaGaZ0R.


NaGaZ0R #DBPN

Recommended Posts

Baiat de nota 10 cu vorbele la el si multa experienta in spate , ne trebuie un admin de genu , ne am saturat de Pulse Kendra si restul adminilor care dau ban pentru "Gandire de moldovean" 

pro

  • Like 1
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

PRO! Baiat responsabil, cu experienta, stie sa administreze si cunoaste regulile. 

Link to comment
Share on other sites

PRO. Vechi pe comunitate si sunt sigur ca stii regulile si ai putea administra din cauza experientei tale pe server.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro băiat bun și matur n-o să fie genul de admin care o să baneze playerii aiurea o să fie genul de administrator care v-a lua decizii în favoarea serverului eu te susțin Nagga

Link to comment
Share on other sites

Din lipsa de admini cu experienta si in ciuda faptului ai un PRO . (daca ti-o iei in cap te daram)

Link to comment
Share on other sites

Pro niggazor, dar am o întrebare, ai 100 gems si 7/10? Ca mai nou stats si gems contează dacă vrei să ajuți sv si cam degeaba, ai gândire matura.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Legolas said:

Pro niggazor, dar am o întrebare, ai 100 gems si 7/10? Ca mai nou stats si gems contează dacă vrei să ajuți sv si cam degeaba, ai gândire matura.

:)) Da am , greu dar am facut .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NiKE) said:

Baiat de nota 10 cu vorbele la el si multa experienta in spate , ne trebuie un admin de genu , ne am saturat de Pulse Kendra si restul adminilor care dau ban pentru "Gandire de moldovean" 

pro

Ce zici ma acolo baiete, am dat eu ban pentru gandire de moldovean? 

ON: pro, de treaba ;) 

Link to comment
Share on other sites

A cârmuit și a făcut ordine într-o comunitate ca owner, fiind admin pe RSS va fi floare la ureche pentru el.

Normal că meriți, urăsc să-i spun cuiva că merită ceva, dar cam așa stă treaba , nu prea îmi permit sa neg asta.

Link to comment
Share on other sites

mereu ai dat dovadă de maturitate în replicile tale.

 

în final se trezesc playerii care trebuiesc să fie admini pe server. e prea controlat serverul de codați cu Kendra , Pulse și TIBA2003 + mulți alții care au adminul doar pentru că vor să își ajute prietenii și pentru a nu lua ban. Kendra ăla 100% e băiat. nu cred eu că o fată ar juca samp de aproape 3 ani dacă zici tu că ești BabyCat sau cum te-o chema pe tine. 

:pro:

Link to comment
Share on other sites

Membru vechi in comunitate si destul de matur pentru acest rank.

:pro: Avem nevoie de noi forte care sa se ocupe si sa se implice mai mult pentru server.

Link to comment
Share on other sites

pro si punct

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NaGaZ0R #XISKING said:

Nume pe server:NaGaZ0R.
AKA:[RSS]Naga_,[RBG]Naga_,[SIN]NaGaZ0R,[T4L]Naga , etc :)) (mai multe tag-uri)
Vechime pe server: 2010
Link stats server:

getimg.php?player=606&it=7
Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Am intrat in 2010 pe RSS, in 2011 mi-am luat admin level 5 pe care l-am avut pana in 2012 , cand l-am pierdut din cauza prostiei mele (n-am mai intrat pe cont si s-a dus).Am mai jucat pana in 2013-2014 , cand si atunci am vrut sa-mi iau admin dar nu prea eram activ ... . In 2015 si 2016 am intrat rar , nu mai imi placea , nu mai cunosteam pe nimeni si ma plictiseam . Acum in 2017 cand am vazut ca se reintregeste ESU am zis sa intru si sa-mi iau admin pentru ca de ce nu ? :)) .
De ce m-am hotarat sa devin Admin:Pentru ca am mai fost si vreau sa ajut , avand in vedere ca sunt situatii in care nu prea se ocupa adminii prezenti pe server din motive evidente : un numar prea mic de admini pentru un numar mare de jucatori .

:pro: având in vedere că ești responsabil si jucător vechi ,dar o întrebare..poți pune o poză sau ceva care să arate că ai 100 gems actual?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NiKE) said:

Baiat de nota 10 cu vorbele la el si multa experienta in spate , ne trebuie un admin de genu , ne am saturat de Pulse Kendra si restul adminilor care dau ban pentru "Gandire de moldovean" 

pro

Inteleg ca esti un frustrat si jumatate , dar totusi nu o da in extreme . 

Eu sunt ok ca admin , nu dau ban pe asemenea motive niciodata , cine ma cunoaste cu adevarat stie ca eu nu ma compar cu Wright , ceilalti admini de 2 lei sau cu tine .

Tu injuri , instigi ( cum ai facut-o si aici ) , te certi , te porti foarte copilaros si totusi ai 17 ani dar nu ai invatat nimic pe parcursul anilor tai .

O iei pe ulei rau de tot , mai ai putin si ajungi iar aici 

Si ce o sa mai rad :))

Rad pentru ca nu ai stiut sa te comporti si sa nu te abtii de la instiga , dusmanie , cearta , si multe alte greseli care te-au pus acolo jos , in umbra .

 

Cat despre cererea asta de admin , eu dau un :pro:pentru ca cred ca te-ai descurca cu admin . 

Esti si destul de vechi , in total ai jucat vreo 4 ani chiar daca joci din 2010 , asta inseamna ca esti la acelasi nivel ca mine , ceea ce e ok .

Te vad respectuos , nu te vei lua la cearta si cred ca vei fii corect .

Cu siguranta nu te vei apuca sa injuri pe achat asa cum o facea Nike :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ace. said:

:pro: având in vedere că ești responsabil si jucător vechi ,dar o întrebare..poți pune o poză sau ceva care să arate că ai 100 gems actual?

https://imgur.com/CpOOg2s

Link to comment
Share on other sites

Acceptat.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Buzz. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...