Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuzele mele...


vintage~

Recommended Posts

:pro: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ai stat ceva sa scrii , fie pro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sNk. said:

Ai stat ceva sa scrii , fie pro. 

Am fost nevoit si chiar imi doresc sa i-au un-blacklist. 

Am fost nevoit sa-mi scriu o parte din istorie acum ca unii care nu ma cunosc si vor sa ma urasca si sa dea contra,acum le-am dat motiv..

Ca majoritatea tot strigau  ''dispari slayer ca nustiu ce'' ,insa convins ca o parte din ei nu stiau de ce o fac...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O foarte mare perioada de timp te-am considerat un idiot incult , totusi iti dau o sansa , vreau sa cunosc si alta parte a ta

pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chiar nu știam full istoricul tau fata de Runix și înțeleg de ce mi-a dat mâna liberă.Eu te iert pt că na ești un membru vechi care se vede că își dorește să revină înapoi daca făceai asta înainte pe vitalle sau macar după ce te-am banat era mult mai bine,pentru că mi-ai creat mie probleme cand erai pe ave.Eu atunci când ți-am spus să încetezi când vorbeai de simply a fost pentru că tu făceai staful incapabil tot odată și pe mine că și eu sunt aici admin și Guardian,mai mult de ceilalți decât de mine.Deci Pro as putea să îți scriu mai multe dar asta a fost esențial cred eu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Imperialist said:

Chiar nu știam full istoricul tau fata de Runix și înțeleg de ce mi-a dat mâna liberă.Eu te iert pt că na ești un membru vechi care se vede că își dorește să revină înapoi daca făceai asta înainte pe vitalle sau macar după ce te-am banat era mult mai bine,pentru că mi-ai creat mie probleme cand erai pe ave.Eu atunci când ți-am spus să încetezi când vorbeai de simply a fost pentru că tu făceai staful incapabil tot odată și pe mine că și eu sunt aici admin și Guardian,mai mult de ceilalți decât de mine.Deci Pro as putea să îți scriu mai multe dar asta a fost esențial cred eu.

Aparent credeam ca ti s-a pus pata pe mine  insa dupa ceva timp am realizat ce te-a facut pe tine sa recurgi la asemenea gest.  Am o parte de vina insa intentia mea nu a fost scot in evidenta ce ai crezut tu ,am zis-o pur si simplu sa demonstrez ca nici cu video nu te mai scoti ca n-ai aimbot in ziua de azi dandu-l ca exemplu pe simply...

 

Si da din punctul celor cu admin de vedere ,asa e ,e normal sa te simti ofensat . Nu mi-am dat seama ,crede-am abia acum incoace..

Dar totusi,cat de mare sa fi fost greseala...incat sa ma bagi iar pe lista neagra ,am pierdut si Guardian si Admin ... si repuatia pe vitalle ,initial puteam juca pe Slayer_ insa am ales sa joc cu alt nume tocmai sa nu mai starnesc controverse.. 

Oricum apreciez parerea ta ..

Edited by vintage~
Link to comment
Share on other sites

Pro pentru fratele Catalin !! Te iubesc <3 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRO

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mereu ai fost ingamfat slayer, insa

43 minutes ago, vintage~ said:

am o varsta,mintea nu-mi mai permite sa mai reactionez copilaros ca inainte

daca e cum zici tu.. mare pro

Link to comment
Share on other sites

Ba sincer,nu ma asteptam ...la atatea PRO-uri ,acum pot spune  ca vin sarbatorile si la mine (just joke :wub:). Multumesc la toti ! 

Link to comment
Share on other sites

Big :pro:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, mai usurel cu tupeul

Link to comment
Share on other sites

Nu te stiu atat de bine,so.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prooooooooooooooooo :*

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, |esu.familia|Snake said:

iti dau pro doar ca ai scris atata. 
in general nu respect genu'.

pff pai hai cand primesc si eu bl scriu o povestea deasta si tot imi vei da pro ? :)) 

pro, nu ca ai scris atata dar ca ai facut o greseala ani in urma

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...