Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


T4L - Fake GP


edie

Recommended Posts

@ Te-ai gandit mult? :)) Glumetule.

. Bine poate nu scăzutul gp-ului nu dar ban tot trebuie sa ia ;)
Link to comment
Share on other sites

@@†RSS†David_ Din cate vad tu nu ai facut nimic ca sa repari faza aia continui in nesimtire.

Link to comment
Share on other sites

T4L scazut gp , asa a fost si GSF si li s-a scazut asa si voi , nu sunteti mai cu mot . Sa vi se scada gp sa va invatati minte , nu playeri au ales ownerul ala in gang ci voi , voi l-ati ales , voi platiti . 

Link to comment
Share on other sites

@@SMOKE_ Da ma hoo oprestete eu ce am zis?

''hoo'' ii spui cui stii tu , sper ca ai inteles . 

Link to comment
Share on other sites

@@SMOKE_ Da ma hoo oprestete eu ce am zis?

va certati aiurea,lol

un amarat de gp care se face in fiecare zi

Link to comment
Share on other sites

Putea sa faca 1 vs 1  cu #Suveran la /prodm , /de :) de ce nu a facut-o? vroia tocmai gwar? 

Ban la ambi, fara - gp t4l

voia* pls

Link to comment
Share on other sites

Bun ba :)) 

Hai sa zicem ca am facut fake . Daca voiam sa fac fake nu faceam 1v1, faceam 5v5 pt ca asta inseamna fake , nu 3 gwaruri castigate

In primul rand, eu am facut cu un amic 1v1, si n-am facut 1v1 in  /de sau chiar /prodm deoarece erau si alti playeri acolo

In al doilea rand , voi spuneti ca ma lasa sa il omor, asta pt ca are si lag + ca vorbea cu maica-sa

Nu stiu ce sa zic acum, daca voi vreti sa imi dati demote .. pt 60 de gp .. nu prea cred ca e bine , pentru ca am facut nimic mai mult decat sa ma distrez

Sper sa se faca dreptate.. :/

Link to comment
Share on other sites

Distrandu-te facand gp pe ala care era cu tine in gang si avea un cont cu leader in TO si statea ca tu sa faci gp pe el asta e sa te distrezi la tine. Aproape toti din T4L sunt dezamagiti de tine . Si alea 60 gp chiar conteaza , pentru ca tu te inveti facand doar asa gp adica trisand.  

Link to comment
Share on other sites

Garrix, tu te superi ca nu mai esti deasupra noastra, nimeni nu e suparat nimeni pe mine pt ca ma cunosc prea bine prietenii mei ;)

Link to comment
Share on other sites

Si Wishes, nu mai spune ca mi-am batut joc de T4L, te rog, tu nu stii cat am contribuit ... la multe

Link to comment
Share on other sites

Ches trebuie sa primească ban 99 sau ban 20 + demoted pentru fake gp,așa au primit tot pana acum care au făcut asta și așa a sancționat mereu RuNix.

Cand GSF a facut fake n-a primit nimeni ban :)) va rog nu mai suferiti atat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...