Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie bkp [rasism]


peet

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nick-ul tau pe forum: peet
Nick-ul celui reclamat: bkp
Link catre profilul celui reclamat: http://forums.rss-ro.com/index.php?/profile/3968-bkp/
Motiv: Rasism , incapabil sa rezolve o reclamatie.
Dovada: http://imgx.ro/fullview.php?id=255685
Topicul(optional):

Altele cuvinte: pai capitane, tot tu esti ala care este vinovat ca nu a cascat ochii la toate dovezile si tot eu sunt ala vinovat? + ma si jignesti + ma faci si "moldovean prost" pai te'am numit eu pe tine cumva? pt rasisim inainte blacklist, oare tu ca capitan ce sanctiune vei primi? tu capitan ma? esti o generatie mai noua, faci staff-ul de rusine cu limbajul si comportamentul tau de doi bani.

@RuNix

  • Like 4
  • Haha 1
  • Dislike 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

"limbaj de moldovean prost" Limbajul tau a fost prost, ca doar moldoveni vorbiti asa eu nu cred-ca am vb cu tine rau doar te-am intrebat cv :)), tu esti ala care m-a luat tare ca nu vad / favoritizm, stai frate ca acuma ma duc sa ma cac si deja fac favoritizme. Raspunzi frumos ti se va raspunde frumos raspunzi urat primesti asa cum dai. Si la stats update mai luat peste picior findca ai cv cu mine, nu sunt prostu tau sa faci ce vrei cu mine. Respecti si te voi, respecta asta e. Faza cu favoritizumul zimi si tu cat timp m-ai vazut online in ultimul timp? -.- Si cu moldoveanu ehhh nu esti moldovean? Imi zici roman prost aia e ok, sau spaniol prost :)) hai peet ca ne-am nascut ieri.

Cum am zis nu mai plange ca o muiere, inteleg cand te iau toti peste picior, si zici ba am cam rabdat, sau o persoana care nu se baga in chesti de genu dar tot se ia de persoana aia as intelege comportamentul tau, dar asa.. mneh.

Edited by bkp
  • Like 3
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

Faza e ca eu nu te'am numit într-o naționalitate oarecare prost, dar tu ai facut'o, nu te am jignit cu absolut nimic, tu iarăși ai facut'o, păi ești capitan sau ce facem aici? 

Tu trebuie sa împaci ambele capete să vii cu o soluție, puteai inchide topicul, nu sa ma jignești și sa mă faci "moldovean prost" , suportăți consecințele acum.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, peet said:

Faza e ca eu nu te'am numit într-o naționalitate oarecare prost, dar tu ai facut'o, nu te am jignit cu absolut nimic, tu iarăși ai facut'o, păi ești capitan sau ce facem aici? 

Tu trebuie sa împaci ambele capete să vii cu o soluție, puteai inchide topicul, nu sa ma jignești și sa mă faci "moldovean prost" , suportăți consecințele acum.

Inca o data iti repet si o zic pentru ultima. Poate nu scriu bine sau nu ma fac inteles uneori. Eu cand am venit la reclamatia ta, fiindca e prima pe care am vz, sincer nici nu ma uitasem sa vad daca e reclamatie de la mine din gang sau nu, sincer iti zic asta, totusi am venit sa incerc sa nu primesti awp. Din ce cauza? Izi, am vz pozele tale si am vz ca incerci sa impaci chestia, dar nu am vazut poza lui secundara in care a primit un-jail. Daca vrei iti explic in pm dc nu am vazut-o ca poate si acolo vrei explicatii, totusi te-am intrebat frumos, "un motiv pentru care a primit /jail? ca acolo vad doar ca ai vb cu el". Asta a fost ce am zis eu, la care ma iei tu cu aroganta si peste picior iar. Nu vezi?! Iar fac favoritism zici, dar te-am sanctionat? :-? Eu nu vad sa fi zis ceva de +15 awp / +30 awp / +100 awp? Sau vezi tu acolo o sanctiune? Numa’ te intrebasem ceva pe tine. Tu m-ai luat peste picior, cu: “esti chior? nu vezi? Iar te bagi tu? vii sa faci favoritism?”, limbaj care instiga la cearta, limbaj care provoaca, limbaj pe  care nu ti-l permit tie, stiind cum esti. Puteai sa raspunzi la intrebare si atat ca tot lock dadeam, fiindca dupa ce am lasat postul, m-am uitat la dovezilie lui si la ale tale  a 3-a oara inainte sa postez, dar la ale lui mi s-a intamplat acelasi lucru de 3 ori, poza cobora  si nu se vedea poza a2-a. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...