Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin - [T4L.OuTlawz]KaTaNa


[T4L.OuTlawz]KaTaNa

Admin back ?  

35 members have voted

  1. 1. Admin back?

    • DA
      30
    • NU
      5

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

*Nume pe server: [T4L.OuTlawz]KaTaNa
*AKA: SeKo , SkyLine

*Vechime pe server: cu numele KaTaNa de 4 ani

 *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Pai de rss stiu de prin 2014-2013, cam vreo 2 ani am fost newbie , doar ma plimbam cu masina , faceam drift/stunt/race , nu stiam prea multe , prin 2016 am invatat ce este cbug-ul si in 2017 m-am apucat serios de dm cu numele KaTaNa , faceam dm , ma plimbam prin ganguri , gp bla  bla bla , in martie am intrat in gangul in care sunt si acum numit T4L, pana sa intru in T4L stateam in ganguri in care primeam lider/co lider din prima faceam 300 gp si ieseam insa , in t4l nu mai era asa , trebuia sa muncesti pentru rank ,nu ti-l dadea nimeni pe ochi frumosi asa ca m am apucat sa fac gp, primii 1k gp i-am facut destul de greu pana am descoperit aimbotul , aimbotul sincer l-am folosit sa fac cat mai mult gp sa obtin [T4L.OuTlawz], l-am folosit o luna doua trei, am facut gp , am luat si tag toate bune insa , deja playerii si adminii ma aveau in vizor si stiam asta , insa am continuat. Pe atunci aveam si eu admin , ca admin ma descurcam bine , luasem cateva awp-uri pt limbaj ca na, sunt o persoana mai vulcanica si ma enervez repede, in rest ma ocupam cat puteam de reports , ajutam playerii mici , faceam eventuri din cand in cand etc, aveam admin tag in gangul in care voiam , dar eu , prost fiind am continuat sa joc cu aimbot , din cauza asta am luat demoted + ban 150 (BAN nu BLACKLIST cum zic unii). Dupa o luna doua de cand am luat banul, mi s-a facut tare dor de server asa ca mi-am incercat norocul si am facut o cerere unban la care am si luat accept. Acum , numai folosesc aimbot , joc ok si fara el +ca nu mai fac dm asa intensiv cum faceam inainte, si mi-ar placea daca mi-as ocupa timpul adminand/ajutand playeri , nu vreau sa scriu luceafarul aici ,o sa va demonstrez ca m am schimbat, cei care ma cunosc stiu cum sunt eu ca persoana , cei care nu , mi-ar face placere sa ne cunoastem sa ma descoperiti cu adevarat. Cu alte cuvinte , eu am fost katana si sper sa ne vedem pe server cu bine ❤️   
*De ce m-am hotarat sa devin Admin: Vreau sa ajut la adminarea serverului mai bine decat o faceam inainte 

Video Proof:

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

pro, esti activ meriti 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:pro: pentru katana,ar ajuta mult,stiind ca este priceput la coduri,si nu numai.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Fourstroke_ said:

Noob but :pro: 

:pro:

Four is right =)) 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Emy said:

pro, esti activ meriti 

Sunt de părere cu șefu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/30/2020 at 4:45 PM, [esu.familia]robbO said:

La fel. 

 

Nu vei avea acces la admin nici din shop never ar trebui sa primesti blacklist pentru limbajul tau ....

 

https://imgur.com/a/iA7CMqe

 

scz robbo ca am intervenit dupa tine dar las asta aici just in case.

Edited by bkp
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...