Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Regulament test TeamViewer (poll)


Buzz.

Regulament TeamViewer.  

46 members have voted

  1. 1. TW


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Adaugam testele TeamViewer (TW) in cazul in care nu sunteti siguri pe voi la un cheats mai greu de detectat?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E si greu sa mai ai un gta facut jm3k3r undeva ascuns . 

 

Precum si cac,un motiv sa ne insele increderea precum ca cel verificat e curat. 

 

Parerea mea,inca o solutie care mai mult incurca si dauneaza as zice. Buzz sa nu intelegi ca as avea ceva cu tine. Tu esti n1 oricum . :))

Link to comment
Share on other sites

exista last activty viwer,cu care nu poti ascunde nimic,deci ,de ce nu?

Link to comment
Share on other sites

Inutil. Staff-ul nu e capabil de asa ceva.

In plus, codurile 'moderne' se ascund lejer, deci testele TW sunt pretty useless.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [RSS]David_ said:

Inutil. Staff-ul nu e capabil de asa ceva.

In plus, codurile 'moderne' se ascund lejer, deci testele TW sunt pretty useless.

Il punem pe TRIF sa faca teste tw... O sa fie useless...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, [RSS]David_ said:

Inutil. Staff-ul nu e capabil de asa ceva.

In plus, codurile 'moderne' se ascund lejer, deci testele TW sunt pretty useless.

asa-i domnu gm

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

si daca baga ala tot pe stick, ce facem?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ilikeyou #DBPN said:

da ma sigur o sa l las pe clau23 sa se uite in pcul meu buna gluma 

Se vede ca nu esti codat , esti slab rau.

Link to comment
Share on other sites

O sa fiu scurt si la obiect, gandeste-te ce se poate intampla daca clau23 intra in pc-ul tau..el fiind obisnuit cu windows xp..cand o sa se loveasca de w10 o sa te baneze pe motiv de super puteri.

Link to comment
Share on other sites

Daca e asa zic sa alegi cativa admini care sa faca asta nu toti. A mai fost propusa chestia asta si nu au fost mult de acord. Daca chiar ar fi sa se faca asta, daca alegi cativa admini care sa se ocupe ar fi mai multa ordine si nu ar aparea certuri.

Link to comment
Share on other sites

Repet,exista last activity view,care este folosit de adminii de pe servere rpg,acolo aratat tot,daca cauti 'aimbot' iti v-a gasi tot,inclusiv daca ai folosit un aimbot de pe stick -.-,dar nu cred ca adminii de aici sunt capabili sa lucreze cu last acitivy viewer.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Leonida$. said:

Repet,exista last activity view,care este folosit de adminii de pe servere rpg,acolo aratat tot,daca cauti 'aimbot' iti v-a gasi tot,inclusiv daca ai folosit un aimbot de pe stick -.-,dar nu cred ca adminii de aici sunt capabili sa lucreze cu last acitivy viewer.

1. E useless daca ai codu pe stick

2. Poti sterge tot din last activity view

3. Cu last activity view nu poti vedea daca o folosit stick sau nu , e alt program care se foloseste pentru a vedea daca o folosit un stick pe pc ul respectiv si ce o executat de acolo. 

4. Exact ca si la cs 1.6 / csgo , poti face executabilul unui cod in format .jpeg .img etc . Daca X are 400 poze in pc te apuci sa le deschizi pe toate sa vezi care i codu ? :)) Sa fim seriosi.

5. Tot zici de admini ca nu s capabili , crezi ca tu esti daca sti 1-2 programe de cautat in pc ? Stai chill. Sunt altii care stiu sa stearga istoricu din regedit. Practic , cu L.A.V poti vedea istoricu din regedit , iar cu un alt program poti sa stergi istoricu din regedit. Chill ur nipples

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, [esu.familia]DareDevil said:

1. E useless daca ai codu pe stick

2. Poti sterge tot din last activity view

3. Cu last activity view nu poti vedea daca o folosit stick sau nu , e alt program care se foloseste pentru a vedea daca o folosit un stick pe pc ul respectiv si ce o executat de acolo. 

4. Exact ca si la cs 1.6 / csgo , poti face executabilul unui cod in format .jpeg .img etc . Daca X are 400 poze in pc te apuci sa le deschizi pe toate sa vezi care i codu ? :)) Sa fim seriosi.

5. Tot zici de admini ca nu s capabili , crezi ca tu esti daca sti 1-2 programe de cautat in pc ? Stai chill. Sunt altii care stiu sa stearga istoricu din regedit. Practic , cu L.A.V poti vedea istoricu din regedit , iar cu un alt program poti sa stergi istoricu din regedit. Chill ur nipples

 

Hekar

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, djsn4ke said:

si daca baga ala tot pe stick, ce facem?

il banam pana arata si pe stick :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P.Dacian - Gabriel said:

Hekar

Nu te pune cu Mr.f0Ca :))

Link to comment
Share on other sites

prea multa bataie de cap pt un cacat de ban lol :))

daca eram pe rpg mai ziceam dar aici pe stunt nu se merita unde cu un simplu rr la router te joci din nou

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, YOUNG A said:

prea multa bataie de cap pt un cacat de ban lol :))

daca eram pe rpg mai ziceam dar aici pe stunt nu se merita unde cu un simplu rr la router te joci din nou

Pana si pe RPG s-a renuntat la politica asta cu TW.

Dupa cum am zis, s-au dus vremurile in care aveai 'aimbot.cs' in folder-ul gta sa, asa imediat il prindeai, acum cu v4, de exemplu sau v2, le ascunzi si n-ai treaba.

 

Link to comment
Share on other sites

Sunt mai multe metode si oricum principiul e tot acelasi cand il folosesti. Singurul lucru care se schimba e ca ii ascuns altfel.

Daca credeti ca o alta versiune de aimbot merge altfel chiar sunt uimit de ce aud.

Singurul lucru diferit la versiuni e ca se ascunde altfel mai usor de folosit ai nu il poti detecta cu programe create in acest scot de exemplu cac.

Principiul de folosinta e tot ala

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, P.Dacian - Gabriel said:

O sa fiu scurt si la obiect, gandeste-te ce se poate intampla daca clau23 intra in pc-ul tau..el fiind obisnuit cu windows xp..cand o sa se loveasca de w10 o sa te baneze pe motiv de super puteri.

tu imi dai un videoclip de 30 de secunde in 3 ore , w10 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, [esu.familia]Clau23 said:

tu imi dai un videoclip de 30 de secunde in 3 ore , w10 

Taci ca urlai pe discord ca ti-a dat 30-2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Buzz. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...