Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie attach objects on vehicle


Buzz.

Recommended Posts

Nume: Buzz

Sugestie: La masinile personale premium, cei ce isi pun hold pe ea, sa se adauge numarul ala de la "/hold" de la 1 la 10 obiecte, ca sa ii poti da edit, in momentul de fata e cam stresant sa editezi masina, mai vine un alt jucator nu o poti edita deloc ca dai peste obiectele de pe masina lui, obiectele alea mai raman si bugate in garaj cat odata asa ca, cum e in lista hold "Modifica holdul de pe masina/skin" etc, sa te bage direct la edit, mult mai usor asa decat sa dai click pe obiecte.

@RuNix

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Buzz said:

obiectele alea mai raman si bugate in garaj cat odata asa ca

Raman acolo ca masina lui ala inca e acolo, numai ca intr-un alt vw. Ironic este ca tu aveai masina(inf) parcata in garajul ala acum o saptamana sau doua, voiam sa o sterg ca nu se putea face nimic din cauza iei toata ziua dar mi-a dat crash si n-am mai intrat. Mereu masina aia e intr-un alt vw random, de obicei in vw 0. Daca nu se gaseste, nu poate nimeni sa editeze masina lor usor, trebuie sa se chinuie prin scrisu celuilalt.

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Link to comment
Share on other sites

Am adaugat optiunea de a sterge toate obiectele de pe vehiculul personal. Toate deodata... pentru ca ... de-aia =) oricum e mai bine decat ce aveati pana acum.

Le stergeti pe toate cand aveti obiecte buguite si aveti sloturile libere apoi sa le faceti de la capat.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...