Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Still Alive Family - Killed


The.Extreme

Recommended Posts

Cum zice si titlu, povestea acestui gang din pacate se termina. A fost un gang fain, destul de chill, condus de @Fabiaŋ. La sfarsitul lui decembrie, Fabian a incetat sa joace pe server. Nu pot sa zic ca el nu a facut nimic, dar daca nu se ducea el inca eram in top si foarte activi. De atunci, eu cu @Fwp._ am condus gangul impreuna cu @ARZONE... care ne-a ajutat foarte, foarte mult si nici nu stiu cum sa-i multumesc pentru ce a facut pentru acest gang. Cativa membri care ne-au ajutat sa supravietuim aceste doua luni din 2018:

Spoiler
  • @Tachen #DBPN - nu a fost cel mai loial gangului dar a facut 2k gp pentru gang in cele doua saptamani care a stat in el, luna februarie nu am fi avut 10k gp daca nu facea el in prima saptamana ceva gp.
  • @[SAF.Family]Miracle - nu e el masina de gp, dar m-a ajutat cu capturarile foarte mult si a fost loial gangului pana in ziua in care s-a dus. Thanks for the hard work dude!
  • @qCaTa93 - owner in gang, a facut si el mult gp pana sa dispara Fabian. Loial gangului, a stat pana am anuntat eu ca se va sterge.
  • @KYD - a facut ceva gp luna trecuta si ii multumesc ca a venit sa ma ajute cu gangul chiar daca nu avea mult potential in stadiul in care eram.
  • @†eL.Team†ALiN_ - ai facut destul de mult gp incat sa meriti sa fii pe aici, pacat ca ai iesit imediat cum ne-a disparut baza in ianuarie.
  • @MONTEX. - nu a facut el cine stie ce gp dar a adus cativa membri in gang si a facut cateva atacuri acolo care au ajutat sa atingem 10k gp.

Am avut mai multi membri care ne-au ajutat, dar acestia au iesit odata cu fabian sau nu au mai avut timp sa joace.

Acum, multi m-ati intrebat de ce am decis sa sterg gangu cand el avea 10k gp si se mentinea acolo cat de cat. Nu voiam ca numarul mic de gp si inactivitatea gangului sa fie motivul pentru care sa fie sters, dupa mine mai bine a fost sa-l stergem cat timp inca faceam gp-ul care ne trebuie. Dupa cum stiti, am avut si probleme. Baza noastra care urma sa fie pusa imediat cum a disparut cea veche a fost respinsa cu un motiv bun, era prea "abuziva" si trebuia sa faca alte setari pe acolo. A doua baza am asteptat doua saptamani sa primesc raspunsul ca trebuie sa dam baza veche sa o puna ca nu ne pune una noua, dar si cand i-am dat baza veche nu ne-a dat un raspuns cand o pune. Nu-l acuz, nu e vina lui, dupa cate i-a facut Fabian mi se pare normal sa aiba ceva cu gangu si decat sa ne chinuim fara baza... mai bine e asa cum e.

 

Multumesc tuturor care ati ajutat gangul in astea doua luni, scuze ca v-am uitat pe cativa dintre voi dar daca v-am uitat inseamna ca nu ati facut ceva foarte maret incat sa va tin minte. Las topicul deschis in caz de alti membri care au fost in gang si le-a placut vor sa zica ceva, nu vreau sa vad replies in care va bateti joc, nu ati fost in gang = nu stiti cum a fost. Daca aveti ceva de zis impotriva, aveti status update.

 

Cu astea zise, bye Still Alive Family 2016-2018.

  • Like 6
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

A fost un gang ok,a avut momentele lui foarte bune cand era si top 1,2 ,facea "legea" pe server,pacat,e timpul  sa apara alte gang-uri

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, The.Extreme said:

Cum zice si titlu, povestea acestui gang din pacate se termina. A fost un gang fain, destul de chill, condus de @Fabiaŋ. La sfarsitul lui decembrie, Fabian a incetat sa joace pe server. Nu pot sa zic ca el nu a facut nimic, dar daca nu se ducea el inca eram in top si foarte activi. De atunci, eu cu @Fwp._ am condus gangul impreuna cu @ARZONE... care ne-a ajutat foarte, foarte mult si nici nu stiu cum sa-i multumesc pentru ce a facut pentru acest gang. Cativa membri care ne-au ajutat sa supravietuim aceste doua luni din 2018:

  Hide contents
  • @Tachen #DBPN - nu a fost cel mai loial gangului dar a facut 2k gp pentru gang in cele doua saptamani care a stat in el, luna februarie nu am fi avut 10k gp daca nu facea el in prima saptamana ceva gp.
  • @[SAF.Family]Miracle - nu e el masina de gp, dar m-a ajutat cu capturarile foarte mult si a fost loial gangului pana in ziua in care s-a dus. Thanks for the hard work dude!
  • @qCaTa93 - owner in gang, a facut si el mult gp pana sa dispara Fabian. Loial gangului, a stat pana am anuntat eu ca se va sterge.
  • @KYD - a facut ceva gp luna trecuta si ii multumesc ca a venit sa ma ajute cu gangul chiar daca nu avea mult potential in stadiul in care eram.
  • @†eL.Team†ALiN_ - ai facut destul de mult gp incat sa meriti sa fii pe aici, pacat ca ai iesit imediat cum ne-a disparut baza in ianuarie.
  • @MONTEX. - nu a facut el cine stie ce gp dar a adus cativa membri in gang si a facut cateva atacuri acolo care au ajutat sa atingem 10k gp.

Am avut mai multi membri care ne-au ajutat, dar acestia au iesit odata cu fabian sau nu au mai avut timp sa joace.

Acum, multi m-ati intrebat de ce am decis sa sterg gangu cand el avea 10k gp si se mentinea acolo cat de cat. Nu voiam ca numarul mic de gp si inactivitatea gangului sa fie motivul pentru care sa fie sters, dupa mine mai bine a fost sa-l stergem cat timp inca faceam gp-ul care ne trebuie. Dupa cum stiti, am avut si probleme. Baza noastra care urma sa fie pusa imediat cum a disparut cea veche a fost respinsa cu un motiv bun, era prea "abuziva" si trebuia sa faca alte setari pe acolo. A doua baza am asteptat doua saptamani sa primesc raspunsul ca trebuie sa dam baza veche sa o puna ca nu ne pune una noua, dar si cand i-am dat baza veche nu ne-a dat un raspuns cand o pune. Nu-l acuz, nu e vina lui, dupa cate i-a facut Fabian mi se pare normal sa aiba ceva cu gangu si decat sa ne chinuim fara baza... mai bine e asa cum e.

 

Multumesc tuturor care ati ajutat gangul in astea doua luni, scuze ca v-am uitat pe cativa dintre voi dar daca v-am uitat inseamna ca nu ati facut ceva foarte maret incat sa va tin minte. Las topicul deschis in caz de alti membri care au fost in gang si le-a placut vor sa zica ceva, nu vreau sa vad replies in care va bateti joc, nu ati fost in gang = nu stiti cum a fost. Daca aveti ceva de zis impotriva, aveti status update.

 

Cu astea zise, bye Still Alive Family 2016-2018.

Bye SAF .. <3 

Mi-a facut placere sa colaborez si sa fim o echipa unita,stima si respect.

SAF!:wub:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, The.Extreme said:

Cum zice si titlu, povestea acestui gang din pacate se termina. A fost un gang fain, destul de chill, condus de @Fabiaŋ. La sfarsitul lui decembrie, Fabian a incetat sa joace pe server. Nu pot sa zic ca el nu a facut nimic, dar daca nu se ducea el inca eram in top si foarte activi. De atunci, eu cu @Fwp._ am condus gangul impreuna cu @ARZONE... care ne-a ajutat foarte, foarte mult si nici nu stiu cum sa-i multumesc pentru ce a facut pentru acest gang. Cativa membri care ne-au ajutat sa supravietuim aceste doua luni din 2018:

  Hide contents
  • @Tachen #DBPN - nu a fost cel mai loial gangului dar a facut 2k gp pentru gang in cele doua saptamani care a stat in el, luna februarie nu am fi avut 10k gp daca nu facea el in prima saptamana ceva gp.
  • @[SAF.Family]Miracle - nu e el masina de gp, dar m-a ajutat cu capturarile foarte mult si a fost loial gangului pana in ziua in care s-a dus. Thanks for the hard work dude!
  • @qCaTa93 - owner in gang, a facut si el mult gp pana sa dispara Fabian. Loial gangului, a stat pana am anuntat eu ca se va sterge.
  • @KYD - a facut ceva gp luna trecuta si ii multumesc ca a venit sa ma ajute cu gangul chiar daca nu avea mult potential in stadiul in care eram.
  • @†eL.Team†ALiN_ - ai facut destul de mult gp incat sa meriti sa fii pe aici, pacat ca ai iesit imediat cum ne-a disparut baza in ianuarie.
  • @MONTEX. - nu a facut el cine stie ce gp dar a adus cativa membri in gang si a facut cateva atacuri acolo care au ajutat sa atingem 10k gp.

Am avut mai multi membri care ne-au ajutat, dar acestia au iesit odata cu fabian sau nu au mai avut timp sa joace.

Acum, multi m-ati intrebat de ce am decis sa sterg gangu cand el avea 10k gp si se mentinea acolo cat de cat. Nu voiam ca numarul mic de gp si inactivitatea gangului sa fie motivul pentru care sa fie sters, dupa mine mai bine a fost sa-l stergem cat timp inca faceam gp-ul care ne trebuie. Dupa cum stiti, am avut si probleme. Baza noastra care urma sa fie pusa imediat cum a disparut cea veche a fost respinsa cu un motiv bun, era prea "abuziva" si trebuia sa faca alte setari pe acolo. A doua baza am asteptat doua saptamani sa primesc raspunsul ca trebuie sa dam baza veche sa o puna ca nu ne pune una noua, dar si cand i-am dat baza veche nu ne-a dat un raspuns cand o pune. Nu-l acuz, nu e vina lui, dupa cate i-a facut Fabian mi se pare normal sa aiba ceva cu gangu si decat sa ne chinuim fara baza... mai bine e asa cum e.

 

Multumesc tuturor care ati ajutat gangul in astea doua luni, scuze ca v-am uitat pe cativa dintre voi dar daca v-am uitat inseamna ca nu ati facut ceva foarte maret incat sa va tin minte. Las topicul deschis in caz de alti membri care au fost in gang si le-a placut vor sa zica ceva, nu vreau sa vad replies in care va bateti joc, nu ati fost in gang = nu stiti cum a fost. Daca aveti ceva de zis impotriva, aveti status update.

 

Cu astea zise, bye Still Alive Family 2016-2018.

Goody Bye Stiil Alive Family stiu ca in prima luna de la creerea acestui gang era numai top 1 si t4l era pe top 2 si redeam de ei pentru ca pana atunci ei erau numai top 1 top 1 si na niciun gang nu rezista pana la bun sfarsit doar daca conducatorul  reuseste sa tina gangul in viata

Am fost si eu in Saf Nu prea am facut gp dar 500 gp am facut si io pe acolo

Inca odata Reace In Peace Still Alive Family !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Foarte multe amintiri in acest gang, le multumesc legendelor care au stat la bine si la greu aici, desigur ca n-am sa uit aceste momente grozave petrecute in saf.

 

Remember Still Alive Family !

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Un gang care nu va fi uitat prea usor...RIP

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nothing last forever but atleas we got these memories :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Si ce i-am facut eu lui ma? :))

 

Ceea ce tine de saf,le multumesc si lui imperialist,tweet,devgru,zirex,FuNNi si altii(nu-mi mai amintesc)

M-ati ajutat cat ati putut.Nu ceream de la voi 24/24 on sau sa atacati toata ziua ca alte ganguri ,pt ca gangul saf se baza pe prietenie si distractie

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Adios Still Alive Family. Rest In Peace. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chiar imi pare rau pentru gang. Si cat timp eram cu Furnica faceam GP. Dar cand am inceput scoala nu am mai avut timp. SAF ramane pe viata. Sunt bucuros ca am putut ajunge undeva cu acest gang. Nu m-am gandit nici odata ca o sa fiu chemat si in nici o zi am primit TAG. Eram super fericit si era deja o pasiune sa fac GP pentru SAF. Singurul gang unde m-am simtit bine, unde mi-am facut prieteni si unde mi-am facut amintiri frumoase. Inca regret ca am dat /lgang ca un pro.. ce sunt la atat gp. Regret toate certurile si imi cer scuze fata de cei care s-au simtit jigniti. Nu o sa uit nici odata cand mi-am pus numele [SAF.Family]RuNix :D:D:D . Nici odata nu o sa uit aceste amintiri frumoase. Multumesc @Fabiaŋ si @The.Extreme pentru toate lucrurile si poftele care le-ati oferit. STILL ALIVE FAMILY LEGEND.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pacat. Gangul murea incet dinainte sa intru in el. Degeaba ne-am fi chinuit, nu avea rost, nu aveam baza, Fabian se lasase, etc. M-am distrat cat timp am fost in acest gang, daca pe viitor o sa se refaca si bineinteles o sa ma reapuc si eu de SA-MP o sa revin cu drag in el, daca sunt bine primit. SAF - LEGEND

Edited by Tachen #DBPN
Link to comment
Share on other sites

Imi aduc aminte ca aveam concurenta cu voi cand aveam RR,stiu ca m-ati incurcat intr-o luna sa iau top 1.. eh, imi pare rau ca se duc aceste ganguri, dar multi nu mai au timp de samp cum sunt eu. 

 

Imi pare rau..

Edited by SOSETA_ #DBPN
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

ba tu esti nebun what????????? eu dece nu am fost trecut in ce-i care ia-i enumerat extreme, https://imgur.com/a/Vy7lXuL ce ma va dati smecheri ca ati facut gp mult eu pe luna cu fwp facem 5k,sa-ti fie rusine bro nu te crede-am in stare sa nu ma treci.https://imgur.com/a/oISAAJw in fine rest in peace

poze: https://imgur.com/a/aAHbqY2

Bv mane i feliciti pe alti inafara de mine si rares 

Top 10 members

[RSS]Fwp_. - Points: 3922
Antonio.Mdfk. - Points: 3551
.RaReS_. - Points: 3359
LUCIFER_. - Points: 2718
PROFESIONAL - Points: 2420
[RSS]Khabib.xD) - Points: 1505
[RSS]ImperialisT - Points: 1214
The.Extreme - Points: 1147
ARZONE_007 - Points: 880
KiraN - Points: 764

Edited by [cP.elite]TONY12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [cP.elite]TONY12 said:

ba tu esti nebun what????????? eu dece nu am fost trecut in ce-i care ia-i enumerat extreme, https://imgur.com/a/Vy7lXuL ce ma va dati smecheri ca ati facut gp mult eu pe luna cu fwp facem 5k,sa-ti fie rusine bro nu te crede-am in stare sa nu ma treci.https://imgur.com/a/oISAAJw in fine rest in peace

poze: https://imgur.com/a/aAHbqY2

Bv mane i feliciti pe alti inafara de mine si rares 

Top 10 members

[RSS]Fwp_. - Points: 3922
Antonio.Mdfk. - Points: 3551
.RaReS_. - Points: 3359
LUCIFER_. - Points: 2718
PROFESIONAL - Points: 2420
[RSS]Khabib.xD) - Points: 1505
[RSS]ImperialisT - Points: 1214
The.Extreme - Points: 1147
ARZONE_007 - Points: 880
KiraN - Points: 764

Era vorba de saf din 2017, refacut de Fabian si condus de mine, fwp si arzone dupa ce a devenit inactiv. Cel din 2015-2016 esti in el, in asta nu ai fost. Nu aveam de ce sa te pun pentru ce ai facut in saf-ul vechi. Cat a fost asta nou ai fost in cp si foarte inactiv, nu ai fost deloc in asta.

 

Deci da, ma dau mare ca am facut gp fara tine pentru ca nu erai in gang.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, The.Extreme said:

Era vorba de saf din 2017, refacut de Fabian si condus de mine, fwp si arzone dupa ce a devenit inactiv. Cel din 2015-2016 esti in el, in asta nu ai fost. Nu aveam de ce sa te pun pentru ce ai facut in saf-ul vechi. Cat a fost asta nou ai fost in cp si foarte inactiv, nu ai fost deloc in asta.

 

Deci da, ma dau mare ca am facut gp fara tine pentru ca nu erai in gang.

date mare extreme 

date mare extreme 

eh 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...