Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Caribbean Pirates new base!


Konor.

Recommended Posts

By limitless like pe youtube

Link to comment
Share on other sites

CEEE LIMITLESS ALA 9MM ??

 

inca e viu lol

 

 

faina baza, pare asa mare si stil modern, ceva nou si unic. super

 

aoleu pai ce pnm ma :))) o sa fie numai failuri lol cum drq sa o captureze daca te ascunzi si nu te vede nimeni

Edited by Linux.
Link to comment
Share on other sites

Prea jmechera baza.

Good job cP

Link to comment
Share on other sites

/base bănuiesc că o să se pună înăuntru. La câti oameni o să fie înăuntru la un atac, apăi să-mi zici tu mie că incă n-ai lag xD arată mişto numai că se va abuza prea mult la partea că "Nu poți vedea inamicul din interior daca esti in exterior". Fără rocket acolo nu prea poți să faci ceva.

Link to comment
Share on other sites

frumos. Tot ce e făcut de limit e frumos

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, [RSS]anonymou$_ said:

Nice

Tu postezi ca sa vada lumea ca ai Guardian Master? Amuzant.

ON:Gg

Link to comment
Share on other sites

Asta era ideia lui limitless si mi-a placut eu in editor ma pricep foarte bine sa fac harti insule sau mape de gang dar nu stiu sa texturez obiectele adica stiu eu am invatat dar in pawno habar nu am cum sa fac ehh

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mamaaa e smechera rau new base!(ca fiecare baza a cP-ului):))

Link to comment
Share on other sites

mi se pare cam invincibila , totusi stati acolo ascunsi si aia e..

Link to comment
Share on other sites

E baza frumoasa dar.... o sa fie nu mai reclamati pentru voi ca o sa abuzati ce-i acolo . 

Link to comment
Share on other sites

Lol.. prea smechera baza , ce strategii i-au trecut prin minte lui Limitless ala :))

Link to comment
Share on other sites

NMK: cp are cea mai urata baza

Pai sigur cand ma gandesc ca majoritatea oamenilor vostri au sub 14 ani e clar atunci

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, [RSS]David_ said:

mi se pare cam invincibila , totusi stati acolo ascunsi si aia e..

Tu vorbesti ma? =)) tu cu gangul tau abuzai de baza, acum o face si cp, care e problema?? E baza strategica :)))) asa spuneati si voi a ?? :)) 

Bravo cp faina baza.

  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

@Moroo da,nu e problema,oricum i-am capturat si pana la urma asta e scopul bazei,sa o capturezi usor 

Link to comment
Share on other sites

nu cred ca o s o puna runix fiindca e in foarte mult dezavantaj pentru celelalte ganguri

Edited by BOUNTY_.
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, [RSS]David_ said:

@Moroo da,nu e problema,oricum i-am capturat si pana la urma asta e scopul bazei,sa o capturezi usor 

Bravo ma, ce sa zic gg NMK bravo.

Link to comment
Share on other sites

Nice 

Link to comment
Share on other sites

Just now, konorr said:

NMK: cp are cea mai urata baza

Pai sigur cand ma gandesc ca majoritatea oamenilor vostri au sub 14 ani e clar atunci

Nu conteaza varsta si eu am 13 ani, nu ii nici o rusine, faza ii ca unii chiar exagereaza, mici dar intrazneti, in loc sa se bucure unu de altu ei direct ura.

ON: Va felicit pentru baza, a fost gandita perfect, succces cu gangu.

Link to comment
Share on other sites

Mda.... din ce vad mai sus (comentarii) vad ca va certati pentru o baza (gang) . Daca el / creatorul acestei mape o vrut sa faca asa e decizia lor, nu a voastra ca pana la urma voi a-ti uitat ca e un joc amarat, o lume virtuala. Mereu cand ma uit in aceste topicuri si comentarii fara sens imi vine sa comentez la orice, chiar si unde nu ma priveste pe mine. Va zic cum sta treaba cu acest joc, gang etc.... Vrei sa te joci un joc numit Super Mario e un fel ca sa te distrezi. Eh.... asa este si cu acest joc SA:MP. Te distrezi cu mare drag alaturi de amicii tai pe care ti-ai ales si care nu sunt falsi ( se stiu ei care ) . Incercati sa nu mai purtati ura fata de altii ca nu e bine mai deloc + e doar un joc amarat ca doar nu jucati pe bani, femei, casa , masina etc.... O seara cat mai faina va doresc !!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...