Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Scuzele mele


scuzeleMele

Recommended Posts

Salutare, bine v-am regasit. Pentru cei ce nu stiu, sunt Killers. Posibil ca unii nu ma stiu, dar asta e :D

 

Imi cer scuze pentru ce s-a intamplat, mai ales lui missis. Stiu, am jucat cu hack, am jucat numai pentru a castiga eventurile pentru a lua iar admin.. Dar m-am schimbat cu mult..

 

Acum, sunt mai matur, stiu cum sa ma comport, numai am hackuri in pc (doar hackuri de cs) si respectat lumea, oamenii importanti de pe comunitati, la fel si ceilalti playeri.

 

Aveti toate scuzele mele, sper sa ma iertati pentru ceea ce am facut. Promit ca nu se va mai intampla, o sa fiu foarte atent ce 'hack' instalez, la fel si ce 'mod'.

 

Multi prieteni mi-au zis sa ma intorc, si mereu imi puneam in gand, sa nu ma intorc, sa ma intorc, dar credeam ca nu imi mai da-ti o sansa, pana in ziua aceasta.

M-am gandit sa fac o cerere, si sper sa imi mai da-ti o sansa, daca se poate, sa fie ultima sansa a mea pe comunitatea aceasta

 

Povestea mea a inceput pe 0.3e cand eram un simplu nob, iar dupa aceea m-am mutat pe alt server. Am revenit pe RSS , pe timpul cand samp era 0.3z si m-am apucat de stats, eram un nob, nu stiam c-bug , nimic. Am intrat in GSF. Un owner mi-a dat leader, si intr-o luna am facut 300 gp.Stiu, pentru voi e putin, mai ales intr-o luna, dar eram foarte noob p-atunci

 

Luam mereu ban deoarece nu stiam regulile DELOC , si luam mereu band pentru minigun/rocket etc. zona publica, sau scam/teapa

 

Am luat o pauza, iar in 2016 m-am apucat iar. M-am jucat mult, prin ganguri etc, iar dupa aceea l-am intalnit pe MoRe , sau MoTo, ceva de genul :)) Pe atunci, DL se numea ... numai tin minte :)))

 

Am intrat in DL, si am primit lider de la MoRe. Bineinteles, era si Cristi.S on. Cu timpu', m-am imprietenit cu Cristi. Am vorbit cu el pe skype, si mai multe. 

 

Dupa aceea, am inceput cu donatille, am donat pentru gems la =Yonutzu= , am ajuns cu adminu' pana la level 3, ma ocupam mult, si ma ocupam gresit. Dupa aceea am donat la twist parca, ceva de genu, pentru VIP Gold Permanent pe care i l-am vandut lui peet.and, pe catva stats.

 

Am sa dau +1 si la cele cu 'PRO', dar si la cele cu 'CONTRA'. Pana la urma, de ce sa dau -1?:)) Cei care vor da contra, o sa va intreb de ce ati dat contra, iar dupa aceea ma voi schimba :D

 

Sper sa ma iertati!

 

 

Edited by scuzeleMele
Link to comment
Share on other sites

:pro:

 

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Link to comment
Share on other sites

Pro.

Link to comment
Share on other sites

Ai mai avut vreun aka ?

Link to comment
Share on other sites

PRO

Link to comment
Share on other sites

nu prea te stiu dar oricine merita o a doua sansa PRO

Link to comment
Share on other sites

Daca imi dai un motiv ca nu mai folosesti cheats ai un ''pro'' de la mine daca nu ''contra'' nu-i prea frumos  ce ai facut =) 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sebiii said:

Daca imi dai un motiv ca nu mai folosesti cheats ai un ''pro'' de la mine daca nu ''contra'' nu-i prea frumos  ce ai facut =) 

Nu prea imi mai place sa joc cu cheats, in trecut da, mi-a placut =)) Dar acum nu, am realizat multe pe parcurs, de ce sa mai joc cu hack? Sa primesc iar ban, dupa aceea sa primesc unban si iar ban, pana la blacklist iar? Mai bine fara cheats si nob, decat cu cheats si pro. Pe parcurs, voi invata DM etc. Dar , nu, fara cheats scrie pe mine =))

Link to comment
Share on other sites

Just now, scuzeleMele said:

Nu prea imi mai place sa joc cu cheats, in trecut da, mi-a placut =)) Dar acum nu, am realizat multe pe parcurs, de ce sa mai joc cu hack? Sa primesc iar ban, dupa aceea sa primesc unban si iar ban, pana la blacklist iar? Mai bine fara cheats si nob, decat cu cheats si pro. Pe parcurs, voi invata DM etc. Dar , nu, fara cheats scrie pe mine =))

PRO, sa stii  aia ''noobi'' care nu prea stiu dm is mai ''pro'' decat aia cu cheats ! Ne vedem pe server ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ok pro.Incearca sa renunti si la hackurile de cs sa nu cumva sa vina si aici :D

Link to comment
Share on other sites

.

Edited by gamez.
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gamez. said:

http://www.imgz.ro/success.php?uid=183954 aham , si mai am multe de gen

M-am lasat de serverul ala. Btw, e decizia ta daca dai contra sau nu :D

 

EDIT: V-as da +1, dar numai ma lasa, nuj de ce :)))

Edited by scuzeleMele
Link to comment
Share on other sites

Just now, scuzeleMele said:

M-am lasat de serverul ala. Btw, e decizia ta daca dai contra sau nu :D

îți dau pro , e bine ce ai făcut 

Link to comment
Share on other sites

On 4/8/2017 at 8:39 PM, gamez. said:

îți dau pro , e bine ce ai făcut 

Multumesc!

 

Am sa va dau +1 tocmai maine, numai pot, spune doar 10 maxim :))

Edited by scuzeleMele
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Imperialist said:

Ok pro.Incearca sa renunti si la hackurile de cs sa nu cumva sa vina si aici :D

 

Numai joc CS:) Dar am sa renunt la ele! Mersi pentru sfat! Pwpek :*

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, gamez. said:

.

fain

 

prah

Link to comment
Share on other sites

  • Buzz. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...