Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reorganizare echipa de administratohttp://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/28906-reorganizare-echipa-de-administratori-reset-la-admini/ri - Reset la admini.


RuNix

Recommended Posts

rolling-on-the-floor-laughing-smiley-emorolling-on-the-floor-laughing-smiley-emorolling-on-the-floor-laughing-smiley-emorolling-on-the-floor-laughing-smiley-emorolling-on-the-floor-laughing-smiley-emorolling-on-the-floor-laughing-smiley-emorolling-on-the-floor-laughing-smiley-emorolling-on-the-floor-laughing-smiley-emo

SERIOS! =))? DOAMNE =) SI CATI M-AU CREZUT =))))))))))))))))))))))))))))))))) PANA SI PLOLICE, SI FRANKIE, SI ALCAPONE =))))))) TOT RSS-UL =))))))))

Si nu-mi ziceti acum ca stiati ca e farsa, ca in toti a existat frica aia de a nu primi demote =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

RuNix , ce te-aș bate ... aoloooooooooooooooooooooooooooooooooooo .  :lol:  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eram sigur ca e o teapa.. 

Adica pnm, de ce ai fi postat asta azi, si nu ieri, sau alta zi random? xD 

Link to comment
Share on other sites

TEAPA BY RUNIX AND DJTODE :)))))))))))))))))))))))))))))))

Ai demoted fraiere =)))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Îmi inchipui cum  toti adminii  cum s-au  speriat cand au vazut ca dai reset admini =)))))))

Link to comment
Share on other sites

Stiam eu ba ca e teapa.
Pai ba, a ales fix ziua de 1 aprilie, deci era clar :)) dar totusi sa recunosc ca m-am speriat :)))

Link to comment
Share on other sites

Multi erau cu morcovu in fund :))

Eu sincer,nu m-am prea speriat,asteptam decizia lui Runix,daca raman sau nu admin,doar pentru asta am intrat..:D

App,eram vreo 70% ca e farsa,restu de 30% credeam ...Gj Tode si Runix :)).

Link to comment
Share on other sites

Eu nu mai puteam aveam emotii

Link to comment
Share on other sites

Farsa asta le-a intrecut pe toate pe care le-a facut el :)) .

Link to comment
Share on other sites

Din ce stiu eu lui runix nui sta in caracter sa faca genu asta de farse !

Ieri intradevar am vorbit cu el si sincer ? Da ma lam crezut ca o sa dea rr la adminii dar nu imi era teama pentru mine pentru ca am r-con si am fost inafara pericolului dar imi parea sincer rau dupa cativa adminii ...

Asa ca runix a facuto bine de data asta !

:))=))

Link to comment
Share on other sites

si totusi, ar fi bine sa scoata adminul celor inactivi

Link to comment
Share on other sites

si totusi, ar fi bine sa scoata adminul celor inactivi

Adevarat

Link to comment
Share on other sites

Din ce stiu eu lui runix nui sta in caracter sa faca genu asta de farse !

Ieri intradevar am vorbit cu el si sincer ? Da ma lam crezut ca o sa dea rr la adminii dar nu imi era teama pentru mine pentru ca am r-con si am fost inafara pericolului dar imi parea sincer rau dupa cativa adminii ...

Asa ca runix a facuto bine de data asta !

:))=))

La fel si eu =]]

Link to comment
Share on other sites

Ah si ma bucuram degeaba :))

Link to comment
Share on other sites

al req esti :))) BAAAAAAAAA! Incepusem sa ma entuziasmez :)

Link to comment
Share on other sites

E ok,au vazut toti mesaju si s-au linistit :))

Link to comment
Share on other sites

  • dOmiNNo_=D changed the title to Reorganizare echipa de administratohttp://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/28906-reorganizare-echipa-de-administratori-reset-la-admini/ri - Reset la admini.
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...