Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie KrYpToN


†RSS†Cld

Recommended Posts

Si daca iti dau ban pentru multi accounts ?

 

Nu inteleg niste faze aici,de ce trageai cu sniperu in pilonu ala la inceput ? twall?

Alergi mai repede ca Ronaldo

Link to comment
Share on other sites

"COPILE" mdea , eu nu fac rage ;) Voi face-ti rage ca sunt cheater :)) Si degeaba postez dupa asta , pentru ca nu este contul meu ala principal ;) .

Sa ne gandim , fastwalk = cleo   

Nu e voie pe 90% dintre serverele de samp cu fastwalk.

Si ca sa faci pe "inocentu" imi zici ca hai pe a/d ac on sa iti arat ca nu am nimic

Fastwalk = cleo deci clar unele ac nu prind asta.

 

on am voie sa ma bag am fost la gwar cu rares. 

Link to comment
Share on other sites

Sa ne gandim , fastwalk = cleo   

Nu e voie pe 90% dintre serverele de samp cu fastwalk.

Si ca sa faci pe "inocentu" imi zici ca hai pe a/d ac on sa iti arat ca nu am nimic

Fastwalk = cleo deci clar unele ac nu prind asta.

 

on am voie sa ma bag am fost la gwar cu rares. 

Ba copil traumatizat , arata-mi in rasa ma.. dovada , si numai manca cacat aici :|

Link to comment
Share on other sites

Si daca iti dau ban pentru multi accounts ?

 

Nu inteleg niste faze aici,de ce trageai cu sniperu in pilonu ala la inceput ? twall?

Alergi mai repede ca Ronaldo

Nu inteleg , ce fast-walk visezi aici , uita-te pe net la fast-walk cum te misti ;) Se vede clar ca dau space foarte rapid ;) Cica fast-walk =)))))))))    Iti pun niste videoclipuri cu fast-walk sa vezi cum se misca cand il ai on :)) ?

Link to comment
Share on other sites

da,sigur,dadeai foarte tare de space,normal.

Link to comment
Share on other sites

Uita-te la 3:40 cum alearga  ;) Acolo alearga chiar mai repede ca mine , si este din uL , si la faza cu sniper-ul daca te uiti bine , in acelasi timp iau si eu damage , cum iti explici asta ? Poate este de la mod-ul de sniper pe care-l ai , a trecut prin textura stalpului ;)

Link to comment
Share on other sites

Tot nu alearga ca tine,suferi de a/d acum cu alergatu ala ? :)))))

Link to comment
Share on other sites

Tot nu alearga ca tine,suferi de a/d acum cu alergatu ala ? :)))))

Ba acuma deja aberezi , uita-te dq mai bine , si nu ma lua cu "suferi";) Acolo nu este niciun fast-walk , scrie pe YT cleo fast-walk si ai sa vezi acolo cum se fuge cand ai fast-walk ;)

Link to comment
Share on other sites

Uita-te aici chiar videoclip de al tau ;)

Uita-te de la 1:09 - 1:17 fugi mai tare ca mine ;) .

 

 

 

 

Uite ce inseamna sa ai Fast-Walk ;) Chiar tu ai dat busted la un clan , priveste te rog !

http://www.youtube.com/watch?v=dNzaMdKk2CM

Link to comment
Share on other sites

fastwalk-u are mai multe viteze prietene,e una apropiata de cea cu care tapezi repede space-ul

Link to comment
Share on other sites

fastwalk-u are mai multe viteze prietene,e una apropiata de cea cu care tapezi repede space-ul

Ti-am mai spus , uita-te in videcolpurile pe care ti le-am dat sa vezi ca acolo tu alergi mai repede ca mine , si in celalalt lafel , eu atat ti-am spus , apas foarte repede space , ultimul meu post aici .

 

 

EDIT: Kryptone , vezi ca tu m-ai filmat doar de 2 ori cand fug ;) Si stii prea bine ca , cand esti pe spec se vede mai ciudat totul ;) . Si daca ai sta sa gandesti logic , de ce dq m-as juca cu fast-walk , cand eram in mapa interioara :)) ?

 

 

TI-am facut acuma un video cand alerg ;) Priveste !

Link to comment
Share on other sites

fastwalk-u are mai multe viteze prietene,e una apropiata de cea cu care tapezi repede space-ul

B1-B6 , el fuge cu b2 sa nu se observe ^_^ ! Dar unii care stiu codu observa imediat,

 

Scolare, in video'u ala?  :lol:  Nu e greu sa dai DELETE La cleo si apoi sa il reinstalezi cand o fi nevoie ^_^ ! Oricine putea face video'ul ala ,  DELETE CLEO + Film apoi reinstalat ^_^

 

Sau ba Krypton poate el apasa pe space'u ala cu viteza luminii, Ce stim NOI ... el o apasa pe space cum bate masina de cusut ... <_< 

Link to comment
Share on other sites

Mda , eu ti-am dat atatea dovezi , ti-am pus si video intentionat sa iti dau sa vezi cum apas pe space ;) . Sincer , eu nu inteleg de ce as baga "fast-walk" la un gwar unde se tine in interior , si de ce ai filmat doar 1 minut ? Acolo se vede doar de 2 ori cand sunt in miscare , si stii prea bine , ca , cand esti spec se vede ciudat player-ul si cum se misca si tot , stii prea bine ca nu este fast-walk dar na , sa-ti aperi prietenul "rares" faci orice .

Link to comment
Share on other sites

Ce sa zici si tu acum nu ?

Link to comment
Share on other sites

Ba , deja sunt sincer satul , te crezi prea important , ti-am dat dovezi , ti-am dat exemplu , ti-am spus de atatea ori , ca tu faci asta , numai sa nu se scoata RareS cu warn la admin , nu te uiti ma ca ai inceput sa dai cu RAGE , si sa-ti banezi si prietenii ? (Wrecked) Din cauza ofticii , ;)

Link to comment
Share on other sites

Ba , deja sunt sincer satul , te creezi prea important , ti-am dat dovezi , ti-am dat exemplu , ti-am spus de atatea ori , ca tu faci asta , numai sa nu se scoata RareS cu warn la admin , nu te uiti ma ca ai inceput sa dai cu RAGE , si sa-ti banezi si prietenii ? (Wrecked) Din cauza ofticii , ;)

 

Prieteni ? eu stiu ca prietenii glumesc cu o limita intre ei,nu iti "ataci" prietenii la fiecare pas cu cate o insulta si daca il vezi ca n-are chef ii faci si mai rau

 

Iar ti-ai gasit motiv sa mai faci si tu +1 la post ? Asteapta decizia lui Plolice si gata

Edited by †TheOutlawZ†KrYpToN
Link to comment
Share on other sites

Sa ma apere pe mine? Sa isi baneze prietenii? Ba fratioare baneaza prietenii falsi si aia care se dau pr langa el sa le dea UnBan sau altceva. Nu inteleg care e problema ta? Eu nu sunt prieten doar pe joc cu el, gen tu sau altii,vorbesc cu el saptamanal la telefon.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...