Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie KrYpToN


†RSS†Cld

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

 

Nume pe RSS: [cP.elite]ScolaruL)

Numele Adminului pe RSS: KrYpToN

Motivul reclamatiei: Nu stiu cum alergi asa ,sper sa ne explici tu!! 

Dovezi: http://www.imgz.ro/i/1394312514-samp99911.jpg

 

P.S: Fac aceasta reclamatie in locul lui Scolarul , deoarece el are ban pe forum

Link to comment
Share on other sites

Il rog pe rares sa puna si el dovezile,el a cerut sa i se dea ban,oricum alerga foarte repede.

Link to comment
Share on other sites

Scolarul :  Krypton ai auzit nu-i asa ca daca apesi rapid pe space , fugi si tu mai repede ?

                  Eu am apasat foarte rapid space ,.

 

EDIT!!!   

 

Uitati-va la conversatia dintre Scolarul si Rares

 
 
snek.rares: O sa ma gandesc la un black list
snek.rares: 
bratu_ionut17: Cui ?
snek.rares: Tie
snek.rares: 
snek.rares: 
snek.rares: S'au poti sa , scapi daca stergi reclamatia si vb cu , krypton pentru unbanu tau 
snek.rares: Poate e de acord
snek.rares: 
snek.rares: Sau postez eu dovezile cand injuri si faci reclama ^_^
bratu_ionut17: Deja , ai un caracter de om josnic.
bratu_ionut17: 1.nu am facut nicio reclama 
bratu_ionut17: 2. daca atat te duce mintea , dai bice , simte-te bine
bratu_ionut17: fa-ma cu bL
bratu_ionut17: iti urez succes
snek.rares: Ti'am zis
snek.rares: nu vrei sa iei
snek.rares: 
snek.rares: remove
snek.rares: reclamatie
snek.rares: si gata
snek.rares: 
snek.rares: ORICm
snek.rares: ORICum
snek.rares: nu ai ce sa ii faci
snek.rares: lu krypton

 

snek.rares tastează...

 

 

Uitati-va cum il ameninta cu blacklist daca nu sterge reclamatia  :))) Copil Copac :-j , se crede "smecher"

Link to comment
Share on other sites

Ba frate si mie mi s-a parut foarte ciudat cat de repede alerga,nu alergi asa doar ca dai repede de space.

Link to comment
Share on other sites

Ba frate si mie mi s-a parut foarte ciudat cat de repede alerga,nu alergi asa doar ca dai repede de space.

 

 Daca tu insinuezi ca ar avea ceva Scolarul , te rog frumos sa vii cu dovezile , ori tu ori rares :) 

 

P.S: De cand dam /ban pe "mi s-a parut"  ? vino cu dovezi concrete :) nu cu vorbe goale gen " mi s-a parut"

Link to comment
Share on other sites

Nu am filmat pentru ca nu mi'a mers fraps , deaia tot dadeam Report intr'una la admini sa se ocupe ei , daca mergea fraps numai dadeam report si il banam eu personal .

 

 

Da a , avut fast walk , toti admini au spus ! Bine altii au zis si de aimbot , auto c-bug , fast walk

 

In plus daca Krypton nu il bana de fast walk nu se mai vaitau toti de el si daca nu avea  iar daca nu primea ban de la el , primea de la mine dupa gwar pentru Fastwalk.cs + Limbaj fata de admin

 

Inainte de Gwar1394314647-sa-mp-710.png

Jigniri1394314685-sa-mp-764.png1394314728-sa-mp-762.png

 

 

Acum cel mai important Lucru !

 

Cu toti stim ca T4L'u are membri care sunt sunt urati de toata lumea

 

Scolaru , si'a facut un cont undercover '' [T4L]Lacusta '' l'au vazut bun , l'au bagat , dar el defapt intrase sa dea PM'uri la membri cu Reclama , iar apoi tot el dadea report respectivului ca sa ia BAN ! , Deaia multi membri de'ai mei au luat ban .

 

A dat pm si in loc de id 66 ( Habar n'am cui din gang )  a scris 67 ( Al meu ) A vazut ca nu i'a raspuns nimeni nimic a dat rpd /Q apoi nu un membru mi'a zis ca avea aka Scolaru si nu eram sigur deaia nu l'am banat 99 DE zile ca nu aveam dovezi pana dupa Banu luat de la krypton cand a intrat  pe [T4L]Lacusta si mi'a dat pM ! cu esti chiar asa.... si apoi rpd a dat /q sa nu il banez pentru reclama, Krypton poate confirma ca i'am dat get rpd si i'am zis ca a intrat Lacusta aka scolaru1394314949-sa-mp-314.png

 

Scuza lui ? :

 

 

1394315155-Scolaru.png

 

Da recunosc ca i'am zis ca va lua BLack'List pentru ca a facut Reclama ! Nu l'am amenintat bai CLD doar i'am spus ! Si nu ma fa tu pe mine copil copac , inteles ma ?

 

RECLAMA = BAN Permanent = Black LiST

 

Black List = Cand un admin baneaza toti admini , in cazu lui Reclama.

Link to comment
Share on other sites

Scolarul a zis :

 

1. Prima poza cu "sugi puila" e foarte veche, e de cand eram noi buni prieteni ;) si ne permiteam  :) 

 

Si restu pozelor cu asa zisele "jigniri" nu puteai sa-mi dai decat /kick , pentru ca nu a fost ceva grav , sau daca tu intelegi prin "nab" o injuratura , n-am ce-ti face,..

 

 

2. Faza cu asa zisa "reclama" e ce-a mai frumoasa poveste , :))  Cine drq zici ca te crede ba copile ? Ai stat mult sa te gandesti ???

 

 

EPIC FAIL !!!!! :))))    

 

P.S: Nici tu n-ai dovezi pentru /ban-ul pe care mi l-a dat KrYpton , si acum incerci sa scoti tot felul de aberatii :)))  

Link to comment
Share on other sites

Am voie sa ma bag , sunt in poze am fost de fata la gwar.

 

 

Nobul de Scolar avea cleo => fastwalk => ceva ce nu e permis pe a/d rss bla bla 

 

 

Si acum omul acela ofticat incearca sa se scoata.

Edited by Chris lover.
Link to comment
Share on other sites

CLD NU stau sa ma cert, dovezile sunt clare. Nu ma lua pe mine cu sunt vechi ca nu sunt sau ca sunt inventate ca nu'mi pasa ! Iar daca banuiesti modurile diferite iti explic eu , am primit pm'u ala inainte de gwar, apoi glen mi'a dat niste moduri pe skype ,respectivele de la gwar. E nevoie sa ii spun lu glen sa confirme? Codat + Reclama :-j

Link to comment
Share on other sites

Eu unul nu mai ma bag :) Decizia ii partine lui David (Police)

 

Dar atat iti zic , prin poza aia , nu dovedesti ca Scolarul a facut reclama ;) 

 

Paceee

Link to comment
Share on other sites

Nu am amenintat , am spus ca ma gandesc ( e posibil sa ia ) , i'am spus ca nu are ce sa ii faca lui krypton pentru ca ,credeam ca a filmat ;) iar in continuare la rares tippying am scris ca, krypton are dovezi. Am faza cu remove pentti ca NU mi se pare ca admin krypton respectiv ,sa fie sancionat din cauza unor codati jegosi cu tupeu de a face reclamatie, iar tu ti cu el CLD ca e cu tine din gang, ca e unicul tau membru bun de gwar ,ca ai ascuns lucrul ca el folosea moduri cleo si ca te oftici ca v'am rupt la gwar inainte si dupa ce a luat ban, mai pe scurt oftica ,ciuda,ura elementele unui 0 barat . Auzi la el ce scuza , apas repede pe space, da ce drq el apasa space cu viteza lumini nu? Apasa pe space'u ala cum bate masina de cusut? Iar acum sa fim sinceri krypton a fost mereu implicat in banuri legate de hack'uri si stie sa dea busted, e experikentat ca si mine eu am stiut ca are fast walk pentru ca, candva eu am avut toate hack'urile cleo posibile si stiu care cum sunt si ce fac, le depistez imediat, asa ca nu ma pacaliti pe mine asa usor, Peace ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Nu am amenintat , am spus ca ma gandesc ( e posibil sa ia ) , i'am spus ca nu are ce sa ii faca lui krypton pentru ca ,credeam ca a filmat  ;) iar in continuare la rares tippying am scris ca, krypton are dovezi. Am faza cu remove pentti ca NU mi se pare ca admin krypton respectiv ,sa fie sancionat din cauza unor codati jegosi cu tupeu de a face reclamatie, iar tu ti cu el CLD ca e cu tine din gang, ca e unicul tau membru bun de gwar ,ca ai ascuns lucrul ca el folosea moduri cleo si ca te oftici ca v'am rupt la gwar inainte si dupa ce a luat ban, mai pe scurt oftica ,ciuda,ura elementele unui 0 barat

Vai de steaua ta ba prietene , eu nu-i iau apararea , doar ca el m-a rugat sa postez ce-mi da el sa postez :) deoarece are ban pe forum si nu poate posta !!

 

Oftica ? Ciuda ? ura ?  sa fim seriosi baa ,  nu aveam de ce !!

Daca tu zici m-ai "rupt" la gwar , de ce nu a dat unul dintre voi /leave , sa jucam corect  , 1vs1 ? ... Nu voi ati preferat sa jucati 2vs1 , si normal ca ati castigat ;) 

 

 

P.S: Asta a fost ultimul post al meu :)) BAFTA

Link to comment
Share on other sites

Deci , sunt scolarul , dar am ban pe forum , rares cum poti mintii in halul asta ? Poza aia ca "suji p.." era decand ne intelegeam noi bine , daca vrei iti si arat dovezi ;) . Apoi faza cu ip-ul , pot sa intru si eu pe "[cP]Capsuna " si sa zic ca este bunica lui "x-ulescu" si vezi ca de curiozitate m-am uitat la IP , si este server de AAD cu 15 sloturi :)) Decand , mai nou se da ban pentru un server de AAD ? Daca este sa o luam asa am foarte multe poze , cand ma duc cu prietenii dupa RSS , pe AAD , ne mai antrenam acolo la DM , mai dam un duel , dar nu la tine este reclama :| . In orice caz , uita-te la ce a postat cld , mai sus la faza cu "sa sterg reclamatia ca daca nu ma scoti cu Blacklis " aici se vede , cel mai bine , ca ai dat ban pe oftica si te bazezi ca , krypton este prieten foarte bun cu tine si te va ajuta , uite poftim iti dovedesc . :

bratu_ionut17: Apas rapid space 
snek.rares: Da stiu
snek.rares: si el te'a filmat
snek.rares: fix
snek.rares: atunci
snek.rares: cand apasai rpd
snek.rares: si ai fast walk
bratu_ionut17: Ia sa-o vad si p;asta
snek.rares: in video
snek.rares: asa se vede.
snek.rares: 
bratu_ionut17: 
snek.rares: Apropo
snek.rares: Vezi ca ma bag
snek.rares: si eu
snek.rares: 
snek.rares: Pentru el
snek.rares: 
snek.rares: ca e my bro 
snek.rares: Si el s'a bagat pt mine
bratu_ionut17: Bine ma ..
 
hopaa , aici se vede cum incerci sa ma prostesti ca pe un copil mic , crezand ca eu de frica o sa sterg reclamatia :| Stai calm , rares ca nu am nicio frica in mine atata timp cat stiu ca nu am umblat cu asa ceva . Krypton scz ca ti-am facut ti-e reclamatia dar na , tu mi-ai dat ban deci ti-e ti-am facut , eu vreau ca Rares sa fie sanctionat grav pentru minciunile pe care le spune , si amenintarea playerilor cu BlackList :| . 
    Rares si eu pot sa spun ca esti full cleo , werner.exe , aimbot2015 , dar atata timp cat nu ai dovada , de ce ma acuzi ma ? Ca luai bataie la gwar ,? Asa se face? Clar , patetica scuza , auzi tu "nu mi-a mers fraps ca-i dadeam eu ban " :))) Cu gluma asta nici la gradinita nu te mai primea :| 
   Nu mi se pare corect sa iau ban fara dovezi , daca tu imi pui mie dovada ca am fast walk , ma jur pe ce am mai sfant , ca cer unui GM/BM sa-mi dea ban permanent pe aceasta comunitate ;) . Pe mine nu ma intereseaza parearea la altii , adica doar cei din thug (prietenii tai) au spus unii ca o ard pe cheat , ia sa-mi arate mie , decand sunt eu pe RSS , nu am luat un ban pe reason "aimbot" ;) . Daca eram asa de "cheater" , de ce nu-l fac pe simply la dm ? Simply niciodata nu mi-a spus ca sunt cheater , pentru ca el nu este ofticat ca tine , am facut dm si cu Illusion , nici el nu mi-a spus nimic , si fac dm cu marele profesionist "RARES" si el imi spune "Fastwalk" :| 
 
Atat am de spus , daca vrei iti mai aduc dovezi ;)
 
Si mai nou , decand se da ban pe "am banuit , parca " ? 
 
Si te mai rog ceva ,arata pozele , cand "presupul Lacusta" face reclama in pm la alti membrii .  ;)
Link to comment
Share on other sites

MDea nici o dovada

Link to comment
Share on other sites

Cum nu ma ? Nu vezi ca astia dau cu "Parca si mi s-a parut :" ... 

Si eu pot sa spun ca Runix umbla cu chat , numai ca asa mi se pare mie :)) . Mdea , numai postez ca-mi fac nervi ..

 

 

EDIT :  Tocmai am gasit o reclamatie a dm-erului Rares la care s-a uitat Plolice astazi,si se vede cat de bine da bused la hack-uri :))) Un alt ban pe care l-a dat pe baza ca el e pro hacks detector si sa nu-i spuna lui nimeni ca nu e asa. :))

www.rss-ro.com/forums/index.php/topic/27343-reclamatie-rares/

 

 

RareS , lasa-te de SAMP !

Link to comment
Share on other sites

ti-am dat un-ban de cateva ore scolarule

Link to comment
Share on other sites

Ai noroc ca nu a filmat rares,din ce am vazut eu te miscai putin ciudat dar pe spec na.. e mai greu sa iti dai seama.

 

Rares,s-ar putea sa iei warn,cu dovezile alea nu ai cum sa dovedesti fast walk-u

Link to comment
Share on other sites

Ai noroc ca nu a filmat rares,din ce am vazut eu te miscai putin ciudat dar pe spec na.. e mai greu sa iti dai seama.

 

Rares,s-ar putea sa iei warn,cu dovezile alea nu ai cum sa dovedesti fast walk-u

Eu ce tot ma chinui sa spun aici ? Pune frate dovada , si daca el avea dovada ca am eu fastwalk , te lasam sa-mi dai ban permanent si aici si pe server =) . Dar nu , asta face RAGE aici ii este frica sa nu-si piarda adminul , si o da pe altceva , patetic ..

Link to comment
Share on other sites

Eu nu stiu daca o mai am =)) am sters aseara niste filmari,o sa ma uit si o sa fac si eu filmarea daca e nevoie

Link to comment
Share on other sites

Te referi ca ai sters dovada :)) ?

Fa orice video vrei tu ;) . Vreau sa vad dovezile , nu vorbe ! . Ti-am spus daca tu aveai doavada ca am eu fast-walk , puteai sa-mi dai BLACKLIST ! ;) .

Link to comment
Share on other sites

Sa-ti dau blacklist ca ce? ca esti un codat? :)))

Link to comment
Share on other sites

Sa-ti dau blacklist ca ce? ca esti un codat? :)))

Uite vezi , nu ai ce sa spui si adaugi ca un "inteligent" cuvantul "codat"daca tu zici ca am cheat , pune ma in p,, dovada aia si numai face rage aici .

Link to comment
Share on other sites

Copile,nu eu sunt cel care face rage,vad ca tu esti disperatu,din fericire m-am uitat la "gunoi" acolo unde ar trebui sa... nu mai zic ca deja disperi :)) asa.. si am gasit video-ul de aseara o sa il pun in vreo 15 minute

 

 

ps: Nu iti mai face posturi aici,posteaza dupa ce pun eu video

Link to comment
Share on other sites

Copile,nu eu sunt cel care face rage,vad ca tu esti disperatu,din fericire m-am uitat la "gunoi" acolo unde ar trebui sa... nu mai zic ca deja disperi :)) asa.. si am gasit video-ul de aseara o sa il pun in vreo 15 minute

 

 

ps: Nu iti mai face posturi aici,posteaza dupa ce pun eu video

"COPILE" mdea , eu nu fac rage ;) Voi face-ti rage ca sunt cheater :)) Si degeaba postez dupa asta , pentru ca nu este contul meu ala principal ;) .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...