Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [hTe.legacy]sebby - lag.cs


Go to solution Solved by MihaY.),

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban. 

Nume pe RSS: anarkez
Numele celui reclamat pe RSS: [hTe.legacy]sebby

Informatii text de ce consider ca triseaza: lag.cs 

Dovezi poze/video:

 

 

  • Like 2
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

cei care ma spameaza cu shit nu ma afecteaza cu nimic puii mei,va pup

Edited by SeBBy1337
  • Like 4
  • Sad 1
  • Shit 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SeBBy1337 said:

cei care ma spameaza cu shit nu ma afecteaza cu nimic puii mei,va pup

• Obligatoriu sa poți înregistra secvente video de minim 3 minute ca dovezi împotriva celor care încalcă regulamentul la o calitate decenta in formatul 1080p(1920x1080) 60 cadre pe secunda! indiferent ca e pt admini regula asta, n-ai cum sa vii cu un videoclip in 480p 

Edited by MayheM
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

bn mayhem frt ia mi tu laptop ,astept laptopul

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, SeBBy1337 said:

bn mayhem frt ia mi tu laptop ,astept laptopul

nu e vorba de laptop, ca vai ca am laptop slab, cat de slab e laptopu tot iti filmeaza in rezolutie buna, da csf daca nu te duce capu sa cauti o aplicatie buna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da mi tu aplicatie fra

Link to comment
Share on other sites

Asta rateaza 70/100 din gloante si cand e fata in fata si face reclamatie pentru lag.cs e bine mai exersati si voi tinta se si vede pe videoclip ca SeBBy se misca mult mai strategic decat tine :))))

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Asta rateaza 70/100 din gloante si cand e fata in fata si face reclamatie pentru lag.cs e bine mai exersati si voi tinta se si vede pe videoclip ca SeBBy se misca mult mai strategic decat tine :))))

din pacate nu toti suntem asa zei ca si tine sa nu ratam hit.. dar sunt o gramada de faze in care ii dau hituri/double hituri si viata ii ramane la fel/scade foarte putin 

stiu ca il simpatizezi si incerci sa ii iei apararea dar aiurezi.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, anarkez said:

din pacate nu toti suntem asa zei ca si tine sa nu ratam hit.. dar sunt o gramada de faze in care ii dau hituri/double hituri si viata ii ramane la fel/scade foarte putin 

stiu ca il simpatizezi si incerci sa ii iei apararea dar aiurezi.

Boss nu iau apararea nimanui ca si asa nu iau eu decizii la sectiunea asta dar asta e crudul adevar majoritatea l-au subestimat pe SeBBy si uite ca copilul v-a dat la cativa cu dm-ul in cap

Nu tre sa fii zeu ca sa stii sa joci RW nu cred ca ai jucat RW impotriva lui : Ceapuc , Radar , Boyman , Incred etc joaca cu unul dintre ei si o sa vezi ce inseamna pro player RW ca joaca la fel ca mine .

Edited by [hTe.Legacy]MihaY
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

Boss nu iau apararea nimanui ca si asa nu iau eu decizii la sectiunea asta dar asta e crudul adevar majoritatea l-au subestimat pe SeBBy si uite ca copilul v-a dat la cativa cu dm-ul in cap

Nu tre sa fii zeu ca sa stii sa joci RW nu cred ca ai jucat RW impotriva lui : Ceapuc , Radar , Boyman , Incred etc joaca cu unul dintre ei si o sa vezi ce inseamna pro player RW ca joaca la fel ca mine .

in contestatia asta e vorba strict de faptul ca sebby foloseste lag.cs , numai incerca sa te ataci si sa bagi alte persoane in discutie ca astea nu sunt argumente, ultimul meu reply pentru tine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [hTe.Legacy]MihaY said:

crudul adevar majoritatea l-au subestimat pe SeBBy si uite ca copilul v-a dat la cativa cu dm-ul in cap

da frate fereasca dumnezeu bine ca nu are si aimbot aplauzele lui

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A 4-a reclamatie. Sa ii DEA cnv ban odt. Imi mentin parerea, doar ca, de data asta trebuie blacklist, nu 150 si mai stiu eu ce sanse.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Rog cei responsabili să ia și aceste reclamații in considerare .

 

+ Eu nu văd o contră dovadă de la sebby doar un video de 10 minute total pe lângă această reclamație unde ne arată că se bate doar .

Edited by [RSS]ollTiMisT.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sebby, lasa te o perioada de server ca nici hostu nu iti duce pe cartof ul ala si tot te plangi ca ai reclamatie. Fara suparare

Link to comment
Share on other sites

@[RSS]ollTiMisT. tu abia știi o boaba de dm si vii si comentezi la cerere?=]]]stiu ca majoritatea de pe server ma urâți.

Fabian mi a zis sa filmez,am filmat.Acum sunt curios ce se va întâmpla. Sunt clean și iau ban?=]]

  • Like 3
  • Haha 2
  • Shit 7
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SeBBy1337 said:

@[RSS]ollTiMisT. tu abia știi o boaba de dm si vii si comentezi la cerere?=]]]stiu ca majoritatea de pe server ma urâți.

Fabian mi a zis sa filmez,am filmat.Acum sunt curios ce se va întâmpla. Sunt clean și iau ban?=]]

Păi atunci dc mi ai făcut reclamație pentru aim ? =)))))) Dacă știu o boabă de dm ? Ce sa filmezi coaie 10 minute sa ne arăți doar cum te bati ? Clean ? 4 reclamații pe același motiv și toate reclamațile sunt făcute de la diferiți player cică clean ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

i need some explanation here.

 

if you still say 300 ping. then why my bullets connect every time but then something happens to them and it won't /dos hit?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 fazele pt pakistan minutul 2:26 pana la 2:50 

nsj sa editez

Edited by SeBBy1337
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, SeBBy1337 said:

 fazele pt pakistan minutul 2:26 pana la 2:50 

nsj sa editez

si din dovezile tale ti-as da ban, n-ar mai fi nevoie de alte dovezi

o sa incarc si eu videoul meu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SeBBy1337 said:

 fazele pt pakistan minutul 2:26 pana la 2:50 

nsj sa editez

Can you improve the quality of it . I can’t even understand what’s happening.

 

+ "from another player perspective" he is banned on forums.

 

 

in the video can easily hear hit-sound /dos from game but he didn’t receive any damage. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Las si eu astea aici

Ce sa mai zic de baiatul asta? e un exemplu ca Adytza

Sa nu uitam si de reclamatiile astea

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 0:00 -0:57 

a 2 filmare care ai pus o eram in esu adica acm 3 saptamani sau cat e si tu pui dovezi de atunci ?:))

a 3 si a 4 in video de  mai sus  iar prima filmare ai pus altcv e filmarea de mine aia:))

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, SeBBy1337 said:

 0:00 -0:57 

a 2 filmare care ai pus o eram in esu adica acm 3 saptamani sau cat e si tu pui dovezi de atunci ?:))

a 3 si a 4 in video de  mai sus  iar prima filmare ai pus altcv e filmarea de mine aia:))

nu stiu ce 3 saptamani vezi tu, eu vad ca sunt toate din 17 decembrie..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

a deci eu sunt in esu adica nu ?intr o filmarea am numele [esu]sebby cine stie poate sunt in esu acum si nu stiu eu wow am aflat si eu 

  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...