Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere captain turcul.


eLtRaCk

Captain Turcul:  

74 members have voted

  1. 1. Captain Turcul:


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

 

Nume pe server: turcul


AKA: eLtRaCk,islient


Vechime pe server:2016,jucam random,apoi m am apucat in 2018 si de atunci am tot activat.

 

De ce îți dorești acest rank?:
Avand în vedere ca staff-ul comunității este format din oameni deschisi, cu coloană vertebrala,am decis, până la urmă, că asta este o buna oportunitate de a incepe un nou capitol. Consider ca sunt pregatit pentru acest rank deoarece am experienta necesara administrarii unui forum,maturitatea, activitatea si totodata timpul necesar pentru a ma ocupa de aceasta comunitate cum am facut-o pana acum.Am aplicat deoarece cred ca ma voi descurca si nu o sa renunt nici in cel mai oribil caz pe care l-ar putea avea comunitatea. Istoria mea pe comunitate este curata, nu am avut niciodata blacklist, am avut cateva sanctiuni pana acum ,cea mai mare fiind remove la gm,totodata revansandu-ma.In momentul actual detin moderator la 3 boarduri diferite,coduri n am folosit niciodata,chiar asa slab la dm m am obisnuit sa invat cu timpul,si sa accept barfele celorlalti.Mereu am fost neutru cu toata lumea, nu am facut favorizari in functie de grad/prietenie si am avut cateva mici conflicturi pe care totusi le-am rezolvat.Experienta mea in coduri este in jur de 80%,nu sunt candidatul perfect dar consider ca m as descurca.Am inceput sa ma implic mai mult prin mape,incercand sa fac diferite harti,toate fiind cu acelasi rezultat :))

 

Descriere în câteva cuvinte:
Numele meu este Emi,sunt un băiat amuzant cu simtul umorului , de apreciat în general , cu un comportament plăcut de treabă , am varsta de 19 ani,defectele mele nu sunt chiar neobisnuite , sunt comune in rândul oamenilor,mă enervez greu și uneori sunt neatent la anumite chestii si asta mă trage in jos,în rest nu am alte defecte care v-ar putea interesa.Am inceput sa joc in 2016,facand rp,fiind un player normal,apoi m am alaturat rivalei xs',dupa venind aici in 2018 (pot arata fostul cont de forum daca este nevoie :)) ) activand pana in prezent cu mici pauze.Am inceput de curand sa ajut forumul,cat si serverul,cu activitatea si implecarea mea .Sunt o persoana sociabila,prietenoasa,respectos de fire,avand cei 7 ani de-acasa.Nu sunt cel mai apreciat,dar totusi am incercat in asa fel sa ma inteleg cu toti.


Hai sa va explic si de astea acum : https://imgur.com/gnFi7SG
Sincer sa fiu,inainte nu credeam ca voi avea vreodata posibilitatea de a face ceva productiv aici.Inainte,aveam impresia ca mai bine raman in player normal,pus pe caterinca decat sa incerc sa fiu un membru staff,dar cu timpul m-a acapart si asta :))


Am inceput sa donez pentru admin si gm,in momentul de fata sunt destul de curat in privinta rankurilor pe server,cat si forum.Am incercat sa ma ocup cum stiu eu mai bine,sa ajut serverul cu tot ce se poate si sa devin un asa zis exemplu pentru playeri,sunt dispus sa continui tot asa chiar daca voi lua respins la cerere.Luand rankurile astea doua,odata cu ele venind si seriozitatea,dar inauntrul meu ramanand un tip cu simtul umorului,exagerand in unele situatii dar rezolvand tot intr-un mod cat mai amabil.


Am avut admin 1,ca sa mi ridic standardele am strans gems pana la level 5 doar ca sa ma pot ocupa cum trebuie de server,am avut grija sa capat experienta de la fiecare in parte,sa fiu cat mai bun in ceea ce fac.Am inceput sa cunosc playeri,sa interactionam si sa ne legam o asa zisa prietenie,durand pana in ziua de azi.


La rankul de Guardian master,sincer sa fiu,inca mi a ramas pe constiinta acel remove din cauza nesimtirii mele,dar incet incet am inceput sa mi indrept greseala,si sa arat ca nu sunt ceea ce ar fii parut ca sunt.


Din tot ce am gresit,am reusit sa invat,si pe tema asta le multumesc tuturor ca au avut rabdarea sa ma suporte cand eram in momentele mele de nebunie :))
Si inca o data,scuzele mele persoanelor pe care le am deranjat/suparat cat timp am jucat impreuna.


Voi accepta orice tip de vot,fiti cat mai sinceri,nu negati nimic


Inca ma consider destul de 'crud',dar eu unul presupun ca ma voi descurca atat timp cat am vointa si rabdarea de a o face asa cum trebuie
Sincer,imi doresc rankul asta din plin,de asta am si incercat sa fac cererea cat se poate de complexa,incat sa nu apara discutii cum ca e in sila sau lucruri de genu,am incercat intr un fel sa mi exprim fiecare traire petrecuta mai sus.Am incercat sa ajut prin tot ce am putut,mape,administrarea serverului / forumului.


Bafta tuturor cu cererile,am scris jumatate de pe telefon,dar sper sa se inteleaga cat de cat :))

 

 

Edited by turcul.
da
  • Like 8
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

de la mine ai un pro, baiat linistit care isi vede de treaba lui, cel putin asa am vazut eu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un baiat de nota 1000, il cunosc si pot spune ca mi a lasat o parere buna despre el ca persoana, jos palaria !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, meriti acest rank.

Baiat de treaba care stie ce si cum face. ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Din cat am stat si am comunicat cu tine mi ai lasat impresie foarte buna, abilitati ai deci Pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

turcu sincer e singurul de pe comunitate care merita no cap

sub indrumarea mea eu zic ca o sa faca treaba buna

iar in cazul beef urilor, el chiar nu e toxic, are creier, dar mai da si cu batul in balta, dar nimic ce nu poate fi reparat

pro si spor!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro! Un baiat cu caracter. Meriti acest rank.

Spor! ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Unul dintre cei mai profesionisti si capabili de a dobandi un astfel de rank

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ești un om de trb , haios care sincer s ar ocupa pro 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Am interactionat destul de mult cu turcu si pot spune ca e un baiat de nota 10. Cat despre simtul umorului, cam ciudat umorul lui, m-am mai certat eu cu el pe tema asta unde a fost mai mult sau mai putin vina mea (stie el la ce ma refer :D), dar le-am considerat niste certuri prietenesti, in momentu' de fata ma inteleg foarte bine cu el. Legat de coduri.. nu este cel mai bun, dar se descurca bine, consider ca este capabil de acest rank. In rest, nimic de reprosat, se intelege bine cu toata lumea, nu poarta pica pe nimeni, un om corect, are un istoric curat.

 

EDIT: Am uitat sa precizez, astept sa ma favorizezi, pup! ?

:pro:

Edited by S0NNIX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro, un băiat de nota 10, a demonstrat că știe să se ocupe de forum și este o persoană de luat în calcul pentru această funcție.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

admin cu awp, nu te vad in stare să deți acest grad, ai luat tu demote de la grade mai mici, apai de la Captain. 

Contra

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [9mm.familia]KrYsTy said:

admin cu awp, nu te vad in stare să deți acest grad, ai luat tu demote de la grade mai mici, apai de la Captain. 

Contra

Salut,inafara de remove la gm n am luat deloc demote la admin,awp da,dar demote nu.

Seara placuta

Link to comment
Share on other sites

Experienta ta in coduri este de 80%?Nici experienta mea in codurii nu este de atat fi realist.In cererea ta vad cum esti nesigur de ceea ce spui ai o fraza cand te vezi capitan ai o fraza cand iti dai singur demoted.Ai multe de invatat in legatura cu comportamentul,conflictele alea mici de care spui,sunt curios atunci cum este relatia ta cu Mihay pentru ca nu parea sa fie rezolvata.

A si nu vad simtul umorului necesar intr-o calitate necesara unui capitan.Ce apreciez totusi sunt mapele tale si dedicatia asupra lor mai ai si acolo de invatat destul de mult dar fata de capitan meriti mai mult functia de mapper.

Contra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un mare :pro:Om cu bun simț și cu capul pe umeri .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...