Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie SHAHMEN


カルマ

Recommended Posts

Nickname: [esu]karma
Topic:


Motivul: Lock aiurea

Stai calm, am citit ce ai zis la Lock si ti-am vazut clipul din status update dar, Stii care e diferenta dintre care clipul tau si al meu? IBRA de la 1 metru, eu ma invarteam in jurul lui, iar el nu rateaza niciun glont.


Si de clipurile a lu' IBRA ce pareri ai? E tot bug vizual de movement la camera nu?


(A Si sa nu mai vorbim despre inceput unde am uitat sa dau slowmotion cand aimbot-ul i da lock pe character)
 


Foarte bine, ramaneti cu codatii pe server daca nu vreti sa i banati. Eu am incercat sa va ajut deoarece vad ca nici sa administrati nu stiti. Sa mor de am mai vazut asa ceva... 
Aceeasi problema a fost si cu more, i dau busted care se vede de la 5km dar nu nu nu nu nu, lock am primit. Dupa o luna cine si-o luat bl oare? 

 

Edited by KARMA.
  • Shit 3
Link to comment
Share on other sites

Probabil nu ai vazut si edit-ul la stats update.

0.03, dai cu 0.25 si vei vedea cum 4,5 gloante au aceeasi traiectorie ca la Ibra.

Cat despre Uzi, chiar te rog sa nu mai faci afirmatii aiurea, e fix aceeasi situatie la 0.12. 62c2bfe6ea584.png

 

Si la 0.24 Aceeasi situatie 62c2c0656e2ef.png

 

Cat despre movement, fii atent aici Karma.

Ti-am facut o demonstratie in care ai aici atatea faze fix la fel.

La secunda 0:03 imediat spre 0:04.Apoi iar imediat la 0:06 poti vedea iar aceeasi faza, la 0:07, 00:9, 0:11, 0:12. 0:15, la 0:21 se vede super bine reproducerea si mai ales la 0:22. 

 

Edited by SHAHMEN
  • Like 5
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Ti-a spus tot shahmen, ti-a si reprodus faze, mura-n gura ti-a dat si totusi te plangi.

 

Lock

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked, unlocked and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...