Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie/reclamatie MAIDEN


[LA.Squad]ghost.

Recommended Posts

1 . Ieri bkp ti-a comentat la reclamatie , ti-a dat 20 awp , ce pentru tine insemna demote deoarece aveai deja 85 awp 
Dupa ce bkp s-a dus sa-ti adauge acele 20 awp , a vazut ca deja aveai 85 , deci trebuia in mod normal sa-ti dea demote
Ca sa nu iti dea demote , el s-a intors la topic si a modificat sanctiunea de la 20 awp la 10 awp , doar ca sa-ti mentii adminul , favorizari d-astea pe fata nu se fac , imi pare rau pentru asta

https://imgur.com/a/NsZkSBx?fbclid=IwAR3YCMb1gYEa6BJEMvmKoTitVvInRVP2PBEeObKJmS_krwW4Rgv62toLkJk

 

2 . Data trecuta cand ti-am dat demote , ti-ai cerut scuze  , te-am iertat si te-am lasat cu adminul pe limita 
Puteam sa nu-ti dau sansa sa-ti ceri scuze si te lasam asa cum erai 

 

3. Azi pe server te certai cu nush cine si la un moment i-ai spus pe vipchat " Du-te pe x ( nume de server ) " 
Am scris frumos pe admin chat sa nu mai scrieti nume de alte servere pe vip chat / referinte etc , nu am spus ca ai facut neaparat reclama
In loc sa-mi raspunzi frumos inapoi tu ai decis sa mai iei la misto cu " du-te pe net si ma suni tu " )) hai serios?

 

Ai devenit tu foarte smecher de cand primesti sanse peste sanse
Gata , cred ca e de ajuns , daca ai gems , ai shop pe site 
Adminul nu o sa-l vezi inapoi
 

Edited by MAIDEN??
  • Like 2
  • Shit 4
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, MAIDEN?? said:

1 . Ieri bkp ti-a comentat la reclamatie , ti-a dat 20 awp , ce pentru tine insemna demote deoarece aveai deja 85 awp 
Dupa ce bkp s-a dus sa-ti adauge acele 20 awp , a vazut ca deja aveai 85 , deci trebuia in mod normal sa-ti dea demote
Ca sa nu iti dea demote , el s-a intors la topic si a modificat sanctiunea de la 20 awp la 10 awp , doar ca sa-ti mentii adminul , favorizari d-astea pe fata nu se fac , imi pare rau pentru asta

https://imgur.com/a/NsZkSBx?fbclid=IwAR3YCMb1gYEa6BJEMvmKoTitVvInRVP2PBEeObKJmS_krwW4Rgv62toLkJk

 

2 . Data trecuta cand ti-am dat demote , ti-ai cerut scuze  , te-am iertat si te-am lasat cu adminul pe limita 
Puteam sa nu-ti dau sansa sa-ti ceri scuze si te lasam asa cum erai 

 

3. Azi pe server te certai cu nush cine si la un moment i-ai spus pe vipchat " Du-te pe x ( nume de server ) " 
Am scris frumos pe admin chat sa nu mai scrieti nume de alte servere pe vip chat / referinte etc , nu am spus ca ai facut neaparat reclama
In loc sa-mi raspunzi frumos inapoi tu ai decis sa mai iei la misto cu " du-te pe net si ma suni tu " )) hai serios?

 

Ai devenit tu foarte smecher de cand primesti sanse peste sanse
Gata , cred ca e de ajuns , daca ai gems , ai shop pe site 
Adminul nu o sa-l vezi inapoi
 

Asta nu decizi tu daca o sa l iau inapoi, stai sa ghicesc de exemplu o sa raspunda bkp sau daredevil o sa te bagi peste el nu? ca tu asta faci, te crezi King te bagi peste altii cu rank mai mare.

 

bkp a ales sa imi mai dea o sansa pentru acel ban aiurea, si faza aia cu ca ma certam cu cineva pe vchat vorbeam cu radar aka chiicony si ne permitem intre noi nu ne am injurat nu am vorbit urat. Din nou repet nu am dat ip la un server, am zis doar UI nu am zis UIF. Aici faza ca am devenit smecher cred ca tu ai devenit smecher nu eu sry bro.

 

Raspund aici decat sa fac reply uri, am vazut ca unii au primit chiar 10 awp pentru ban aiurea, si eu sa primesc 20? nu vreau sa dau link ca nu vreau sa i bag si pe ceilalti responsabili sau admini aici.

Edited by ghost.
  • Like 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Nu a fost nicio sansa , topicul a fost modificat in mai putin de 2 minute special ca sa te salveze , in loc de 20 , a lasat 10 awp 

Am discutat cu bkp despre asta si a fost de acord cu sanctiunea de demote , cea pe care trebuia sa o primesti ieri 

Am zis ca lasam lucrurile asa dar bazat pe reactia ta de azi , nu imi pare rau ... nu merge asa 

Edited by MAIDEN??
  • Like 1
  • Dislike 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

  • rullz locked this topic
1 hour ago, rullz #DBPN said:

unde se certa?

dovezi? 

eu daca vin sa-ti dau demote ca nu-mi place ca-l ti pe terminatu de nicusor de la braila ca faci reclama proasta brailei, cum reactionezi? ))) 

dovada ca te-a luat la misto?

si daca te-a luat la misto ce, tu in reclamatii in postari nu iei la misto pe toti cum face desteptu de daredevil? ti-ai meritat-o, ti-o cauti des peste tot ))))) 

asta a fost karma daca ai fost luat la misto, asa cum si tu ai luat pe multi in reclamatii si stii foarte bine asta, ai fost luat si tu

da-i adminu inapoi si termina cu prostia asta

lock, a fost decizia lui bkp, daca el asa a decis, asa VA RAMANE,re. 

Pare rau ca scriu dupa tine, am sa explic public ce s-a intamplat asa lamurim pe toti, e un caz grav si Maiden e cacat la cur ca favorizam. Mai pe scurt cum am explicat lui madein in privat da am scris +20awp, si nu m-am constatat deloc de awp-urile lui ghost deloc, daca va dati seama la topicul lui slade cel putin eu nu am putut da zoom la imagine so fara sa ma uit la ele, slade i-a facut reclamatie pentru limbaj + ban aiurea, astea fiind fara sa ma uit la poze l-am crezut pe slade inainte sa ma uit la poze findca il cunosc pe ghost si cam da rage, so pentru ban aiure 10 awp + 10 awp pentru limbaj find astea 20 right?. Astea find spuse dupaia am zis sa dau zoom la pagina de la google si am vz ca i-a zis nolifer so pentru asta am scos acele 10 awp si fix am vz ca da ghost a ramas cu 95 awp, toate astea fara sa fi intrat pe pagina de awp. Mna trebuia sa-mi expun corectia si dc s-a procedat asa, findca asa e maiden 100% legit. @rullz #DBPN terog sa ma ierti ca ma bag peste tine. Totusi s-a continuat si vad ca e cea ce a cautat sa se faca public astea, sa par vinovatul, am descris toate astea sa va demostrez ca nu am ce sa ascund. 

 

@ghost. sa impacam si capra si oaia 

demote

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...