Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere admin - montex


Guest

montex admin?  

82 members have voted

  1. 1. montex admin?


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

:pro: Esti capabil 100% de aceasta functie, stii bine cu ce se mananca citurile :)) Pe langa ceilalti admini noi vei fi boss :)

Link to comment
Share on other sites

Ai dat dovada ca te-ai schimbat, cel putin mie. De cand ne-am imprietenit atunci cu adminul, ai devenit o persoana mai buna, mai matura. Mi-ai oferit sansa sa iti fiu si owner in gang, iar cu toate astea, nu ne-am certat deloc, ne stim limita si bunul simt. Din punct de vedere la cheaturilor, nu am ce sa-ti reprosez, te pricepi, iti faci treaba de nota, nu joci cu coduri. 
Mi-a placut la tine ca ai ajutat playeri, iar asta a fost cea mai mare schimbare la tine, ai invatat sa oferi, sa fii mai bun cu cei din jur. Bravo, Montex! 



Pe langa ca ai fost cel mai mare bulangiu in trecut, lacom de tepe, certuri, te-ai schimbat, chiar ma bucur! Poate altii te cred bulangiu si acum, ca abia te-au cunoscut, dar eu te compar cu bulangiul din trecut si nu mai esti aceeasi persoana.
Tin sa mentionez ca acest pustan a mai avut admin si s-a descurcat de minune, deci de ce sa nu aiba functia inapoi? A avut el blacklist, dar s-a schimbat, nu mai este la fel, iar asta cred ca ati vazut si voi.
Dintr-un tepar, certaret, labagiu, a invatat sa ofere, sa inteleaga si si-a facut si o iubita. 

Edited by SANDWAVE a platit pentru greseli
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

daca nu m-ati acceptat pe mn, acceptatil pe el ca stie mai multe ca mine. 

:pro: frt te pupa alex

Link to comment
Share on other sites

pro mane

Link to comment
Share on other sites

Prooooooo pork tepar hai cu inca un admin codat!!!!!! Sa nu fiu printre “singurii”

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Intr-o luna de la unblacklist ai fost implicat in cateva certuri, meh, nu ca mi-ar prea pasa mie ?‍♂️.
Sa zicem :pro:.
Anyway, revenind la regula "Blacklisterii nu au voie la admin", sunt partial de acord, unii sa nu aibe voie, de exemplu teparii si cei care au cauzat multe daune comunitatii.
De exemplu SOSETA_, care a dat dovada de schimbare intr-un interval de 3-4 luni POATE chiar mai mult si tot nu a fost acceptata cererea, a trebuit sa ceara permisiune sa cumpere cu gems.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ALPacino #DBPN said:

Intr-o luna de la unblacklist ai fost implicat in cateva certuri, meh, nu ca mi-ar prea pasa mie ?‍♂️.
Sa zicem :pro:.
Anyway, revenind la regula "Blacklisterii nu au voie la admin", sunt partial de acord, unii sa nu aibe voie, de exemplu teparii si cei care au cauzat multe daune comunitatii.
De exemplu SOSETA_, care a dat dovada de schimbare intr-un interval de 3-4 luni POATE chiar mai mult si tot nu a fost acceptata cererea, a trebuit sa ceara permisiune sa cumpere cu gems.

Elibereaza dealerul tau sa cumpar si de la el. 

Link to comment
Share on other sites

Dovedeste la acele 8 persoane care ti-au dat contra ca meriti

Ce este de observat ca comportamentul fata de altii este schimbat.

Incearca peste 6 luni

 

Lock.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 3
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

  • bkp locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...