Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [bkp] [abuz grad rcon]


joker9899

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:Brokens
Numele Adminului pe RSS:bkp
Motivul reclamatiei:abuz grad rcon.
Dovezi: stats printesei. http://www.imgx.ro/view.php?id=253814  aici cand o intreb daca bkp i a luat adminul. http://www.imgx.ro/view.php?id=253815  Aici deja m am enervat pt ca nu e corect. http://www.imgx.ro/view.php?id=253816  aici cand selaya spune si confirma ca ea i a luat anei admin lvl up de la  1 la 2 http://www.imgx.ro/view.php?id=253818 , o rog sa aduca dovada. ok am inteles. de la lvl 1 la 2 ia  luat selaya , dar de la 2 la 5 sunt 300 gems. pe care ea daca le ar fii avut. ar fii trebuit sa i doneze lui  runix. ceea ce nu prea cred ca a facut. si il rog pee @RuNix sa verifice logg urile pt ca se fac prea multe ilegalitati pe srv. si nimeni nu spune nimic. 

Edited by joker9899
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Shit 7
Link to comment
Share on other sites

Simp, ii dau voie anei sa posteze imd dovezile. Cam bateti cu gura si cu rost si fara rost. Dar mneh lasa ca va mai face cucu eventuri cu gems

Edited by bkp
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16/10/2020 at 23:42:0 bkp has sent to PrincessA some Gems (500)

Halal abuz , da si el gems (care nu poate fi setat de oricare RCON) , nu e prima oara nici ultima oara cand cineva da iteme moca la diferite eventuri

Find RCON , nu poate face trade-uri cu itemele setate , insa gems nu poate fi setat doar de catre RuNix

1. PrincessA si-a cumparat Admin de gems-ul ei castigat / cumparat , adminul il detine din May.

Purchase Log: 16/5/2020 at 18:39:23 PrincessA. purchase Admin level 1.

2. Ce confirma ca X ia dat admin lui Y din fraza spusa de ana "care-i trb ta" ?

3. Cu ce afecteaza pe cineva daca un prieten i face un cadou , am dat si eu Admin level up la diferite eventuri si nimeni nu a zis nimica , dar daca o face un alt admin , o fapta buna doar sa aibe si ea acces la comenzi pe care nu a avut , ce problema ai tu acuma ?

Again , unde e abuzul ca tot nu vad ?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DjAndy said:
16/10/2020 at 23:42:0 bkp has sent to PrincessA some Gems (500)

Halal abuz , da si el gems (care nu poate fi setat de oricare RCON) , nu e prima oara nici ultima oara cand cineva da iteme moca la diferite eventuri

Find RCON , nu poate face trade-uri cu itemele setate , insa gems nu poate fi setat doar de catre RuNix

1. PrincessA si-a cumparat Admin de gems-ul ei castigat / cumparat , adminul il detine din May.

Purchase Log: 16/5/2020 at 18:39:23 PrincessA. purchase Admin level 1.

2. Ce confirma ca X ia dat admin lui Y din fraza spusa de ana "care-i trb ta" ?

3. Cu ce afecteaza pe cineva daca un prieten i face un cadou , am dat si eu Admin level up la diferite eventuri si nimeni nu a zis nimica , dar daca o face un alt admin , o fapta buna doar sa aibe si ea acces la comenzi pe care nu a avut , ce problema ai tu acuma ?

Again , unde e abuzul ca tot nu vad ?

Mersi andy, om intelept. Dar nu da lock, stai asa ca ii dau voie ei sa isi prezenteze tema de asta-zi @[esu.familia]Slayer_ sti ce ai de facut ti-am trimis pm

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I a dat ban pt ca tie ti am facut recl. nu ei. nu conteaza ca am mentionat o in poze. reclamatia e pe numele tau. 

Link to comment
Share on other sites

Auzi la el de parca trebuie sa fie event , alti fac afaceri cu gems-urile si nimeni nu le interzise , o fac pe propria raspundere , iar noi raspundem in asemenea cazuri.

Am dat si eu iteme pur si simplu fara sa imi pese , fiecare face ce vrea , nimeni nu te obliga sa pastrazi toate itemele din stats , daca vrei poti sa le dai gratis la cine are nevoie.

Exemplar de player:

Omul e liber sa faca ce vrea , in limita bunului simt.

Lock.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...