Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Meme pe ReSeSe!


[esu.familia]robbO

Recommended Posts

3 hours ago, [3sS]GROUND said:

Sunt in parc nepoate , va aștept sa va jucați cu mingea promit sa vă apăr de cei răi și vicleni 🤣🤣🤣

Esti Dumnezeu ?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, [rK.legend]MihaY said:

Esti Dumnezeu ?

Dumnezeu nu joaca pe RSS

Link to comment
Share on other sites

Just now, ANDREW said:

Dumnezeu nu joaca pe RSS

Pai pe mine ma apara de cei rai si vicleni doar Dumnezeu de aia intrebam fratele meu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [rK.legend]MihaY said:

Pai pe mine ma apara de cei rai si vicleni doar Dumnezeu de aia intrebam fratele meu

Pai si atunci de ce te numeai imparatul intunericului sau cum era 🤔🤔🤔 Hmmm 

Link to comment
Share on other sites

Lumea crede in Dumnezeu doar cand are nevoie, in rest "da, exista Dumnezeu", o rugaciune nu spuneti 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ANDREW said:

Pai si atunci de ce te numeai imparatul intunericului sau cum era 🤔🤔🤔 Hmmm 

https://imgur.com/a/Apw5aze

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

iOQmbES.jpeg

hJX0jfl.jpeg

Nota

Link to comment
Share on other sites

FERICIȚI CEI CURAȚI CU INIMA,ACEIA VOR VEDEA PE DUMNEZEU 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ramses. said:

Daca vine daredevil și mi da 7/7 mă aperi Frt? 

Pe 1 mai să fii acolo aduc și dovezi 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 3/10/2024 at 9:00 AM, eLtRaCk said:

Daca ma puneai si pe mine te injuram 😂😂

Tu erai comentatorul de la sfarsit :)) 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Tigan parlit de soare sau roman galbejit de foame 👍👍1bJFoUv.jpeg

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, [NMK]DEV_ said:

Tigan parlit de soare sau roman galbejit de foame 👍👍1bJFoUv.jpeg

Eu sunt juma juma cum fac ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [rK.legend]MihaY said:

Eu sunt juma juma cum fac ?

Esti parlit si infometat???😇😇🥰

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, sinNeer_ said:

sa nu crezi ca te-am uitat @SLAYER , ti le intorc pe toate

 

 

Maxim ce ai intors tu in viata ta, au fost oile de pe pașunea lu bunicatu. Next time, fii mai creativ, nu ma copia. 

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, SLAYER said:

Maxim ce ai intors tu in viata ta, au fost oile de pe pașunea lu bunicatu. Next time, fii mai creativ, nu ma copia. 

Daca devin mai creativ slayere dupa aia te depaseste situatia si nu mai are niciun farmec, ma pastrez la nivelul tau ca sa ne intelegem.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sinNeer_ said:

Daca devin mai creativ slayere dupa aia te depaseste situatia si nu mai are niciun farmec, ma pastrez la nivelul tau ca sa ne intelegem.

Nu poti deveni "mai" atunci in cazul in care nici n-ai fost, lame :)) Daca erai de nivelul meu, discutam altfel. Ziua de azi conside-o ca pe o PREMIERA, bagare in seama cu tine n-ai sa mai vezi ca iti creste ratingul. 

App, ca sa-ti demonstrez ca, coeficientul tau de inteligenta echivalează cat valoarea unui atom;cand faci un meme, ca sa fie funny, trebuie sa conțină 1 gram de adevar, ceva facts, pe cand la tine sunt vise si ma bucur ca te afectez asa de mult. Keep going lame. Ultimul reply. 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SLAYER said:

Nu poti deveni "mai" atunci in cazul in care nici n-ai fost, lame :)) Daca erai de nivelul meu, discutam altfel. Ziua de azi conside-o ca pe o PREMIERA, bagare in seama cu tine n-ai sa mai vezi ca iti creste ratingul. 

App, ca sa-ti demonstrez ca, coeficientul tau de inteligenta echivalează cat valoarea unui atom;cand faci un meme, ca sa fie funny, trebuie sa conțină 1 gram de adevar, ceva facts, pe cand la tine sunt vise si ma bucur ca te afectez asa de mult. Keep going lame. Ultimul reply. 

 

oh mate lame , incepi sa inveti engleza de la indienii colegi de camera ? :)) imi stric singur imaginea ca iti trimit mesaje ca de discutat nu esti in stare, zici 2 nimicuri si iesi de pe server, imi imaginez care e coeficientul tau de inteligenta cand nu esti in stare sa cauti 2 cuvinte ca sa nu faci cacofonie, tu pui virgule :)) lasa slayere, toata lumea stie adevarul mai putin tu :)) eu zic ca e mai bine sa stie lumea ca ai luat ban fata de faptul ca ai cerut tu ca un neasumat ce esti :)) ma gandesc ca si atunci cand iti raman picaturi de pisat pe chiloti nu recunosti, zici mai bine ca ti-a curs din gura :)) inca iti acord timp sa te maturizezi si sa purtam discutia despre situatia asta de 3 ani inca :)) pana atunci nu te astepta sa te iau in serios vreodata.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...