Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere unblacklist BLODDY. Îmi pare foarte rău


Îmi pare nespus de rau, nu voi mai juca cu cheats  

63 members have voted

  1. 1. Îmi puteți acorda o noua șansă, nu se mai repetă!!


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Nickname: BLODDY

AKA: AleXu.TSA

Vechime: 7 luni

Motiv Blacklist: intrare pe mai multe conturi în timp ce avea ban

Mesaj: Salutare RSS. M-am gândit să fac o cerere de pe acum, mi s-a făcut un dor teribil de RSS și vreau să mă joc alaturi de prietenii mei. Sa va spun cum am luat și ban și blacklist. Ban am luat din cauză că am fost prost de am jucat cu aim și mi-au dat ban 300, iar blacklist am luat că am intrat pe 1 cont sau 2, in timp ce aveam ban. N-am vrut să se ajungă aici , dar se pare că am cam exagerat. Acum in pc numai am nimic, joc curat, daca îmi mai acordați o șansă, va voi fi recunoscător. Știu că nu trebuia să joc cu aim, că mă prindeau, dar nu mi-am dat seama pe moment, acum am realizat și eu și nu pot sta fara sa mă joc pe RSS, aici m-am obișnuit, de cand m-am apucat, numai aici m-am jucat, vreau sa revin, e chiar foarte greu sa nu te joci pe un server, pe care mereu ai dorit să te joci. Va promit că a doua oară nu se va mai întâmpla, sa fie o ultimă șansă asta, data viitoare mă sancționați cu ban 150 ori balcklist și deleteaccount. O a doua șansă o merita cu toți și va rog sa mi-o acordați că nu se va mai întâmpla, am regretat și încă regret mult. Acum câteva zile am intrat pe RSS deoarece voiam să văd ce se întâmplase cu gangul hTe, dm n-am făcut, n-am făcut rău nimănui, iar după ce am aflat am ieșit de pe server.
Rog pe toți membrii forumului să-mi acorde voturi după propria părere, sa nu se ia după alții. Mulțumesc RSS, vreau mult sa revin și nu voi mai juca cu aim sau cu alte chestii.

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

pro ,cum am zis si in cererea trecuta.

Link to comment
Share on other sites

contra

copie + post din topicul trecut :-w 

Edited by [esu.familia]hack
  • Like 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, [esu.familia]hack said:

contra

copie + post din topicul trecut :-w 

Am vrut sa mai adaug, dar mi-am spus tot ce aveam de spus fata de comunitate

Link to comment
Share on other sites

Pro merita frate unban si-a cerut scuze cat mai vreti sa se scuze omul?

Link to comment
Share on other sites

PRO , sper sa nu mai injuri asa aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Mor cu voi, veneti si-o ardeti pe aici cu minciuni ca sa primiti un amarat de vot? Tu adica ai blacklist pentru ban evade, nu? Te duce capul.

La fel si in cazul lui Tequila, nu ai primit blacklist doar pentru ca ai intrat undercover si te-ai plimbat cu masina prin lv :)), ai primit blacklist pentru ca esti atat de redus incat ai intrat de prea multe ori undercover cu aim pe server. Ti-am dat personal ban macar o data pentru aim si nici nu m-am interesat ca ai fi tu (s-a descoperit dupa), dar suntem mult mai multi admini care ne-am aflat in aceeasi situatie.

 

Nici n-aveti pretentii frate, ati luat blacklist de maxim o luna, ati intrat ca nesimtiti in perioada asta cu cheat-uri, iar acum vreti unblacklist? Altii asteapta si 4 ani. Din partea mea ai contra, evident. Ne auzim la anul, ca pe anul asta mi-ati provocat destula sila!

Edited by [Loyal.p]Hypnos
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, [Loyal.p]Hypnos said:

La fel si in cazul lui Tequila, nu ai primit blacklist doar pentru ca ai intrat undercover si te-ai plimbat cu masina prin lv :)), ai primit blacklist pentru ca esti atat de redus incat ai intrat de prea multe ori undercover cu aim pe server. Ti-am dat personal ban macar o data pentru aim si nici nu m-am interesat ca ai fi tu (s-a descoperit dupa), dar suntem mult mai multi admini care ne-am aflat in aceeasi situatie.

 

Nici n-aveti pretentii frate, ati luat blacklist de maxim o luna, ati intrat ca nesimtiti in perioada asta cu cheat-uri, iar acum vreti unblacklist? Altii asteapta si 4 ani. Din partea mea ai contra, evident. Ne auzim la anul, ca pe anul asta mi-ati provocat destula sila!

Am și intrat pe multe conturi știi, a da, eu pe celelalte 2 conturi am luat ban pe motiv "tu ești blacklister" și "numai iei unblacklist BLODDY de la el3ktroz" banuri pentru aim, n-am luat, a și în PC numai am nimic, joc curat.

Link to comment
Share on other sites

Am văzut că ai primit lock din prima la cealaltă cerere eu totusi te accept pe sv si sper sa realizezi ca daca joci urat tot aici o sa ajungi

Pro

Link to comment
Share on other sites

PRO,te cunosc de mult de cand ai inceput sa joci esti de treaba dar te o mancat pe tine in fund sa faci treaba aia da nu stiu de ce ca esti un fraier=))) PRO meriti A 2a sansa  oricine ar merita o a 2 sansa ... dar sa nu mai faci si vum s a zis mai sus ca iar ajungi aici eu te cunosc si nu cred ca ai mai face, cu stima si respect 69

Link to comment
Share on other sites

Iar ai intrat pe server cu numele Cipriaan și au primit ban... Chiar nu te poți abține, nici măcar acum cat încă nu s-a stabilit răspunsul cererii?

Încă un CONTRA din partea mea, asta ca sa nu dau lock

Apropo, spune-mi și mie cine sunt indivizii ăștia care ți-au dat pro la poll, altă activitate nu văd să fi avut pe cont 

selekt, kyoto, chips, jokerhn, asta ca să nu mai zic că majoritatea voturilor sunt cerșite și nu date din propria voință..

  • Like 5
  • Shit 4
Link to comment
Share on other sites

Mi-a zis BLODDY să îți zic așa, el nu poate că are suspend: Daca ai blacklist, poți să joci pe alt cont, cu alt nume, dar sa nu creezi probleme, așa scrie regula lui robbo. Ți-ai dat votul ce mai adaugi încă un contra și tot așa. Eu pe server n-am făcut rău nimănui, plus că nu erai pe server mi-ai dat ban prin ximinal.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, El3ktrozZ said:

Iar ai intrat pe server cu numele Cipriaan și au primit ban... Chiar nu te poți abține, nici măcar acum cat încă nu s-a stabilit răspunsul cererii?

Încă un CONTRA din partea mea, asta ca sa nu dau lock

Apropo, spune-mi și mie cine sunt indivizii ăștia care ți-au dat pro la poll, altă activitate nu văd să fi avut pe cont 

selekt, kyoto, chips, jokerhn, asta ca să nu mai zic că majoritatea voturilor sunt cerșite și nu date din propria voință..

A primit ban pt aim sau?

In legătură cu votanții nu e nicio problemă, daca el i s convins sa i dea pro, o sa fie problema lor pe viitor daca nu se schimbă....majoritatea decide uneori. 

20 minutes ago, -> TheTytek <- said:

Mi-a zis BLODDY să îți zic așa, el nu poate că are suspend: Daca ai blacklist, poți să joci pe alt cont, cu alt nume, dar sa nu creezi probleme, așa scrie regula lui robbo. Ți-ai dat votul ce mai adaugi încă un contra și tot așa. Eu pe server n-am făcut rău nimănui, plus că nu erai pe server mi-ai dat ban prin ximinal.

Eu n am făcut nicio regulă de genul:))) asa ați înțeles voi de la daredevil, ca si el la fel de prost a înțeles. 

"Regula" care era ,de fapt, un simplu răspuns la o întrebare se referea la: nu va chinuiți să găsiți toți undercoverii si blacklisterii dacă nu deranjează....nicidecum sa jucați voi, cum au facut o alții, cu numele vostru ca si cum nimici nu s a intamplat, dc mai exista blacklist si cereri unbl?

Link to comment
Share on other sites

Nu ai intrat niciodata cu cheat-uri sau esti curat acum? Ca eu tin sa te contrazic:

22.02.2020 - https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=47744

26.02.2020 - http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/99340-complaint-gsteambloddy-ammo-hacks-no-reload

04.03.2020 - https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=47836 (aka Cipriaan)

17.03.2020 - http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/99433-reclamatie-dkforcename32-aimbot/

18.03.2020 - https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=47990

19.03.2020 - https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=48008

20.03.2020 - https://www.rss-ro.com/unbans.php?view=48011

Tu nu ai pic de bun-simt? Nu ti-e rusine asa putin? Auzi la el, pretentii la unblacklist?‍♀️ 

 

@[esu.familia]robbO @[esu.familia]DareDevil o sa va rog pe voi sa inchideti prostia asta de cerere. Nu ti-am dat mention si tie @El3ktrozZ pentru ca ar parea ca o faci de capul tau, desi ar fi complet justificata decizia. 

Edited by [Loyal.p]Hypnos
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ALPacino #DBPN said:

Nu mai face shitposting aiurea ferg, 

Las si video.

Esti cel mai mare distrus ,te ai dus in t4l sa ii pupi in cur si sa zici tot ce facem vai dmn csz ,esti cel mai mare fals si cea mai de cacat persoana crede ma si ai dovedit o dupa tot ce ai facut,ne ai intors spatele dupa ce te am ajutat atat,ti am dat si owneru free care totusi cu gems urile alea puteam face ceva mai bun decat sa dam owner unui inapt,te am respectat tot gangul si te am suportat ..bravo alpacino esti cel mai mare caracter.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ALPacino #DBPN said:

Cel mai tare corect, nici nu joc pt gp. Sunt activ pe forum/site ca pe joc ma plimb cu masini sau intru si ma pun afk sa dau un meci de lol. GANG-urile nu mai sunt o pasiune pt mn de cand a aparut hTe. Vezi cu acel shitposting aiurea ca iei si clear la reputatie si warning points pe forum.

Mersi printesa ca mi ai zis ,sincer chiar ma durea atat de tare n  cristal daca iau sau nu:(.

Link to comment
Share on other sites

+40 wp alpacino pentru x2 post de doua ori + off-topic (puteai sa dai frumos edit la primul post)

+40 wp fergg pentru ca insisti la cearta si off-topic (puteai frumos sa te abtii sau PM)

in + --- ai dat shit-uri aiurea, mi-ai dat si mi.e eri sau mai alalta, vezi ca te voi sanctiona mai rau :-w 

( pentru toti )

aici va exprimati doar parerea pro sau contra (argumente) dar nu creati off-topic

daca aveti intentia de a face off-topic exista un anumit board destinat pentru aceasta sau pm, in caz contrar va sanctionez ;) 

Edited by [esu.familia]hack
Link to comment
Share on other sites

  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...