Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Admin - [RSS]Snappy


SNAPYY

Cerere admin - [RSS]Snappy  

15 members have voted

  1. 1. Cerere admin - [RSS]Snappy


This poll is closed to new votes


Recommended Posts

                                                                                Nume pe server: [RSS]Snappy
                                                                                 *AKA: [NMK.Legacy]Vodka

                                                                      *Vechime pe server: 2016-2019 (mai exact 3 ani si ceva).

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Creerea gangului Killers Interest Revengers, care s-a transformat in Union si dupa in EndLine.
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin : Imi doresc aceasta functie deoarece vreau sa arata stafului rss ca sunt capabil si pot fi de incredere, imi doresc sa ajut playeri atat financiar cat si cu rezolvarea problemelor care le intampina atat playeri cei noi cat si cei vechi pe server ,vreau sa ajut la dezvoltarea serverului si sa opresc lumea sa faca atatea reclamatii pe forum si sa le arat cum sa joace corect si fara hackuri care iti ofera avantaje. Acum doresc sa ajut serverul sa se dezvolte intr-o directie pozitiva.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

:contra:

cont nou pe forum

codat,dadeai cu mare lag,cs cand era kir si luai baza

 

 

 

Mai asteapta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca multi din voi nu ma placeti, dar, am observat ca sunt playeri cu fly-hack si multe altele in timp ce pe server sunt 0 admini, in pnm

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, SNAPYY said:

Stiu ca multi din voi nu ma placeti, dar, am observat ca sunt playeri cu fly-hack si multe altele in timp ce pe server sunt 0 admini, in pnm

Pai si ce trebuie neaparat sa faci cerere? Daca chiar vrei sa ajuti serverul poti cumpara admin si fara cerere. Sectiunea asta e mai mult destinata celor vechi, celor cunoscuti..

Din cererea ta nu demonstrezi nimic ca ai fi vechi. Daca ai argumente...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, [esu.familia]Slayer_ said:

Pai si ce trebuie neaparat sa faci cerere? Daca chiar vrei sa ajuti serverul poti cumpara admin si fara cerere. Sectiunea asta e mai mult destinata celor vechi, celor cunoscuti..

Din cererea ta nu demonstrezi nimic ca ai fi vechi. Daca ai argumente...

Nu, secțiunea asta este pentru cei capabili de a deține o funcție, fiecare are o șansă, dacă a vrut să facă o cerere, lasă-l, nu trebuie neapărat să doneze ca să fie un administrator, vrea să demonstreze prin această cerere că se implică, chiar dacă n-are atât de multe argumente sau nu este prea credibil sau cum zici tu că această secțiune este doar pentru cei vechi și cunoscuți, asta nu cred că-l va opri să facă ce vrea.

Edited by Aby.
Link to comment
Share on other sites

:contra: o zi secs in continuare,motivele sunt spuse deja de ceilalti

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Aby. said:

Nu, secțiunea asta este pentru cei capabili de a deține o funcție, fiecare are o șansă, dacă a vrut să facă o cerere, lasă-l, nu trebuie neapărat să doneze ca să fie un administrator, vrea să demonstreze prin această cerere că se implică, chiar dacă n-are atât de multe argumente sau nu este prea credibil sau cum zici tu că această secțiune este doar pentru cei vechi și cunoscuți, asta nu cred că-l va opri să facă ce vrea.

Imi mirosi a blacklister.

Edited by [esu.familia]Slayer_
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, SNAPYY said:

                                                                                Nume pe server: [RSS]Snappy
                                                                                 *AKA: [NMK.Legacy]Vodka

                                                                      *Vechime pe server: 2016-2019 (mai exact 3 ani si ceva).

                                                *Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Creerea gangului Killers Interest Revengers, care s-a transformat in Union si dupa in EndLine.
                                                        *De ce m-am hotarat sa devin Admin : Imi doresc aceasta functie deoarece vreau sa arata stafului rss ca sunt capabil si pot fi de incredere, imi doresc sa ajut playeri atat financiar cat si cu rezolvarea problemelor care le intampina atat playeri cei noi cat si cei vechi pe server ,vreau sa ajut la dezvoltarea serverului si sa opresc lumea sa faca atatea reclamatii pe forum si sa le arat cum sa joace corect si fara hackuri care iti ofera avantaje. Acum doresc sa ajut serverul sa se dezvolte intr-o directie pozitiva.

Prea multi admini pentru asa putini playeri, beside trebe sa ai si niste cerinte pe forum, din cate stiam eu. Oricum, succes. Contra

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

:contra:

Cerere facuta in graba si in nepasare, nu ai reusit sa explici trecutul tau pe aceasta comunitate, sa nu mai zicem de contul de forum sau pe sv ca nu îndeplinești conditiile cerute. 

Link to comment
Share on other sites

Nu.

Revino pe 25.04.2020 cu o noua cerere.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Buzz. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...