Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


New /ls


cYborG

Recommended Posts

NUME:cYborG
NUME MAPA:New /ls
NR OBIECTE:-
POZE/VIDEO MAPA:


PRET DORIT:- oricum nu se va pune pe server si e facuta 4fun

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, St0rm420 #DBPN said:

:contra: nu are niciun rost

este o mapa 4fun si nu va fi bagata am facut o de forma dar in caz de te ajuta cu ceva lucrez de 15 ore la ea ❤️ ca sa stii si tu ca nu e usor

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PRO! =)), cei care fac rp pe server s au ceva gen, o sa fie incantati, si asa, mi se pare o mapa foarte draguta,(lv ul actual mi se pare prea gol, s au doar mi se pare mie), oricum multa bafta in continuare

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, cYborG said:

este o mapa 4fun si nu va fi bagata am facut o de forma dar in caz de te ajuta cu ceva lucrez de 15 ore la ea ❤️ ca sa stii si tu ca nu e usor

15 ore? La asta? Cred ca glumesti))

:contra:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ia-ți smooth camera și filmează cu el că e filmare de alt nivel 

Link to comment
Share on other sites

nu modifica sectia de politie, in rest ok.. sa spunem ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Prea multe obiecte o sa fie ceva lag,insa isi pierde tot farmecul daca modifici sectia de politie ,meh..contra!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, dansatorlacor said:

15 ore? La asta? Cred ca glumesti))

:contra:

te invit daca tot razi sa faci tu o astfel de mapa sa vedem ce-ti iese si cat de usor o faci macar arata putin respect daca tot nu-ti place macar eu am muncit si nu am frecat menta ca tn...

Link to comment
Share on other sites

este greu sa faci o mapa, daca ai experienta, tu @cYborGcred ca esti începător oricum durează mult pana gasesti obiectu care il doresti si etc, mie imi place ai un like.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sunt deja o grămadă de mape si obiecte, asta-i mapa de rpg nu de genul serverului nostru

Link to comment
Share on other sites

Inca odata spun ca aceasta mapa este facuta 4fun si pentru a mai adauga ceva la sectiunea harti acm sunt incepator si incerc sa invat mapa nu este creata sa fie bagata pe server sau ceva este doar pentru a v-o arata voua

Link to comment
Share on other sites

O sa faca lag pentru jucatorii care nu au pc destul de bun si nu e ok sa stergi din mapa originala. 

Incearca sa stergi cat mai putin din ea si daca vrei sa faci o mapa de la 0, fa undeva in aer sau apa oriunde vrei dar fara delete din mapa originala

Link to comment
Share on other sites

????‍♂️
Si alti care au lag , cad prin harta , amu si prin ls sa scoti obiecte , doar sa pui alta textura pe ele , nu are rost.
Nu isi are rostu mapa , mape de tip dm sau cele din freemode , cum e de exemplu /drift cel din desert , mapa aia nu a fost schimbata de 5-6 ani!
exemplar:

dar si altele , nu vin sa le scriu eu pe toate , cei care au vechime cat de cat stiu ce mape au fost!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...