Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Contestatie The.Extreme ( Demoted. )


?? FισЯiŋ.99 ??

Recommended Posts

Nickname : [cP.elite]FLORIN.99

Topic : http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/97597-reclamatie-cpeliteflorin99-kick-aiureas0bhh/&do=findComment&comment=831586

Motivul Contestatiei : doresc sa se reverifice de alt general/capitan  sanctionat pentru ce nu am facut nu am folosit sob/hh cu acel kick sunt deacord sa fiu sanctionat ( am vrut sai dau gangkick aluia si iam dat din gresala kick )http://forums.rss-ro.com/index.php?/topic/97564-reclamatie-esufamiliaflorin_-abuz-repairgate/&do=findComment&comment=831361

Nu sunt eu  de vina in cazul acesta, daca acesta se considera un abuz sa il repare . da nu sa sanctioneze jucatorii pentru asta

[esu.familia]mitzy , Buzz. , [K]Punker  daca ati putea sa va uitati sa va dati cu parerea . si voi 3 sau 1 dintre voi sa decida daca am sob/hh . eu asi dori ca voi sa decideti

Edited by FLORIN.99
  • Like 7
  • Haha 2
  • Dislike 1
  • Shit 5
Link to comment
Share on other sites

Mi se pare interesant ca playerul in video se vede cum folosește vweapons cum da și i se ridica Hp nu se vede nici un hh nici nimic ma mir cum de luați așa decizii in fine un responsabil sa se ocupe 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Shit 2
Link to comment
Share on other sites

We’ll see what others say.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Acel ding ding de care spune DareDevil în reclamație că nu se aude este din cauza weapons-ului activ...

Florin își regenereaza hp ul costant, normal ca sistemul deja e zăpăcit, habar n are cum sa mai răspundă la ce e acolo...

 

 

De la minutul 4:17 in 0,25x veți înțelege clar...

Va primi admin-ul back.

Acel kick trebuia să facă reclamație jucatorul respectiv ce a primit kick ul dacă la deranjat, la asta rămâne the.extreme daca vrea sa iti lase acele awp uri sau nu.

Voi lasă contestația deschisă până diseară, poate mai are cnv ceva de zis.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Buzz. said:

Acel ding ding de care spune DareDevil în reclamație că nu se aude este din cauza weapons-ului activ...

Florin își regenereaza hp ul costant, normal ca sistemul deja e zăpăcit, habar n are cum sa mai răspundă la ce e acolo...

 

 

De la minutul 4:17 in 0,25x veți înțelege clar...

Va primi admin-ul back.

Acel kick trebuia să facă reclamație jucatorul respectiv ce a primit kick ul dacă la deranjat, la asta rămâne the.extreme daca vrea sa iti lase acele awp uri sau nu.

Voi lasă contestația deschisă până diseară, poate mai are cnv ceva de zis.

Am eu o intrebare daca se poate.

A primit busted si de aim de la @NaGaZ0R #DBPN de ce isi primeste adminul back?

Sa nu comenteze toti prietenasii lui florin 

L-am intrebat pe buzz,sa raspunda el.

 

 

Edited by St0rm420 #DBPN
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, St0rm420 #DBPN said:

Am eu o intrebare daca se poate.

A primit busted si de aim de la @NaGaZ0R #DBPN de ce isi primeste adminul back?

Sa nu comenteze toti prietenasii lui florin 

L-am intrebat pe buzz,sa raspunda el.

 

 

Eu am răspuns la contestația lui pe motiv de kick cu reason aiurea / sob (hh) nici o legatura cu aimul.

Pe motivul ăsta a primit demote. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Buzz. said:

Eu am răspuns la contestația lui pe motiv de kick cu reason aiurea / sob (hh) nici o legatura cu aimul.

Pe motivul ăsta a primit demote. 

Totusi. A fost prins si cu aimbot,si altii au luat demote,chiar daca nu aveau niciun cheat,la el a fost clar doar ca a fost scapat de mitzy.

  • Dislike 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, St0rm420 #DBPN said:

Totusi. A fost prins si cu aimbot,si altii au luat demote,chiar daca nu aveau niciun cheat,la el a fost clar doar ca a fost scapat de mitzy.

A fost scapat de mitzy ? Te referi la video ala cu minigun ? in care se intoarce la 45 grade? :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [esu.familia]mitzy said:

A fost scapat de mitzy ? Te referi la video ala cu minigun ? in care se intoarce la 45 grade? :) 

Da. Nu spune ca nu l-ai scapat acolo. Multi cu capul pe umeri (nu zic deloc de mine) au spus ca este aimbot acolo si nu neaparat in reply-uri,cat si pe server.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, St0rm420 #DBPN said:

Da. Nu spune ca nu l-ai scapat acolo. Multi cu capul pe umeri (nu zic deloc de mine) au spus ca este aimbot acolo si nu neaparat in reply-uri,cat si pe server.

Ce inseamna multi cu capul pe umeri? Persoanele contra el sau care ? 

V-am mai explicat ca o intoarcere scurta nici macar pe player, nu inseamna aimbot. O poti face si tu din mouse si eu uitandu-ma la tine, va aparea la fel.

Daca era intoarcere fix pe player, puteai sa spui ca da are aimbot, dar asa... nu vad pe ce motive sa-l judeci.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Lock.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...