Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]Andrix)


Recommended Posts

Nume pe server: PitBuLL)
Numele celui pe care il reclam: [esu.familia]Andrix)

Motiv: Gkick aiurea
Dovezi:  https://imgur.com/a/PdLWeln
Alte comentarii: Nu mi se pare corect să pierd eu 100  de ore din cauza ta , avand in vedere ca nu am vorbit cu tine, iar tu ai crezut ca am vorbit cu tine, si daca  vorbeam cu tine nu trebuia sa mi dai gkick, m ai prins in perioada in care aveam rank off ... Imi comentezi mie si mi te dai mare smecher in fata , dar nu esti un exemplu pt ceilalati din gang, ai doar aere si atat , porti tag u ala degeaba in momentul de fata. in ziua aceea am dat atac la baza, Selleya era cu tine  si cred ca va plimbati sau erati altundeva nu la baza in orice caz, ea a plecat la baza sa dea join iar tu ai ramas acolo  si i ai zis sa vina inapoi cand termina, atunci am vazut indiferenta ta , nu te costa sa dai join si dupa sa te duci inapoi, dar nu ... REclamatia o fac acum pentru ca am avut ban pe forum , si in orice caz nu mi se pare corect  sa pierd 100 de ore , 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

cont de forum n are,sa vedem de ce ti a dat gangkick...Poate ceva ai facut tu si nu ti ai dat seama.

Link to comment
Share on other sites

iN ORICE caz, nu a fost motiv de gangkick , [ESU]George a fost martor, deoarece ma injuram cu el la caterinca pentru ca sunt prieten cu el , si nush cum a  venit vorba de Andrix ca ma omorat pe cineva si lui nu i a convenit si a inceput cu gkick , oricum nu am facut nimic ca sa imi dea gkick, dar in fine, astept sa vad ce zice si el si poate fi intrebat si George.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Foarte rau

De ce ai procedat rau andrix ? De ce faci rau ? Ehh

Edited by Hackstory
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

hai lasa ca si tu... înjuri de mama focului si nici la atac nu vi, vi doar cand ti se scoala tie. 

HF n am nmc cu tine , asta e adevarul, peace.

Edited by [esu.familia]KrYsTy
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

Eram atunci cu Andrix si Alessya, nu mai tin minte exact ce ai zis doar ca el ti-a zis  sa incetezi si tu tot ai continuat:) 

Nici tu nu esti usa de biserica, stai chill. Am sa ii transmit eu lui Andrix reclamatia asta daca este nevoie. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tin apararea la andrix mai ales ca nu am fost de fata, dar pitbul cat am intrat pe sv, si nu te prea stiu, mi-ai cerut rank off fara niciu-n motiv asa ca ai avut nervi pe un player si nu ai vrut sa lasi de la tine, momentan pana nu aduce dovezile andrix nu prea cred ca esti tu favorabil sa faci reclamati pe tema de genu, nu zic nimica si prin asta nu vreau sa zic ca nu esti nevinovat, sau pnm ma intelegi tu cred, dar cat am intrat nu mi-ai transmis o senzatie ca vrei sa ti la gang, sau o senzatie ca iti vezi de treaba ta, si la timpul tau lasi de la tine sa nu cauti cearta.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da,  s a deschis un conflict pentru ca m am simtit deranjat de faptul ca nu a vrut sa inteleaga ca nu am zis de el, Acum toti imi dati in cap de perioada aceea cand am avut rank off si nu am venit la atacuri, lasa ca am fost destul de activ,  cand atacam cu Ilegend voi dormeati toti,cu toate ca nu eram obligat sa stau si puteam sa dorm nu ma dau mare,  so conflictul acela in care nu am lasat de la mine,  nu am lasat pt ca m a frecat la cap 3-4 zile acel baiat,  si este enervant sa ti se tot reproseze, in fine n am nimic cu Andrix dar  nu meritam gkick avand in vedere ca la gp eram top... In fn  fiecare cum considera, daca eu nu ma gandesc la gang am sa incerc sa o fac de acum poate reusesc 

Edited by PitBuLL)
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, PitBuLL) said:

Da,  s a deschis un conflict pentru ca m am simtit deranjat de faptul ca nu a vrut sa inteleaga ca nu am zis de el, Acum toti imi dati in cap de perioada aceea cand am avut rank off si nu am venit la atacuri, lasa ca am fost destul de activ,  cand atacam cu Ilegend voi dormeati toti,cu toate ca nu eram obligat sa stau si puteam sa dorm nu ma dau mare,  so conflictul acela in care nu am lasat de la mine,  nu am lasat pt ca m a frecat la cap 3-4 zile acel baiat,  si este enervant sa ti se tot reproseze, in fine n am nimic cu Andrix dar  nu meritam gkick avand in vedere ca la gp eram top... In fn  fiecare cum considera, daca eu nu ma gandesc la gang am sa incerc sa o fac de acum poate reusesc 

Esti un patriot

Noi dormeam tu te luptai, ai castigat lupta

Esti deja veteran, esu se mandreste cu tine 

Link to comment
Share on other sites

Ba omule tu in alea 100 de ore nu aveai 50 de gp in gang si-mi spui tu mie de capturare? Eu cat de rar intru am in 15 ore 1000 gp. Despre gangkick l-ai luat pe merit stai linistit ma injurai pe mine exceptand faza cu George, dar n-am mai facut screen am considerat ca nu sunt necesare, injuri multi membrii din clan si pe Selleya ai injurat-o. Mi se pare ca ai cam 14 ani si nu inteleg de ce un plod ca tine are lider atat timp cat tu ma injuri pe mine ceea ce nu suport din partea unor inferiori ca tine care-mi spune mie ca port tag esu.familia degeaba, prima data cand ma vazusei habar n-aveai cine sunt si ma strigai pe chat sa scot tagul. Eu zic sa incetezi cu injuraturile tale de copil si poate vei fi si respectat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...