Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


CERERE ADMIN [esu.familia]kuwapt


kuwapt

Recommended Posts

Pro, esti matur si suficient de vechi pe comunitate incat sa stii sa actionezi in anumite cazuri.

Edited by Kordon
Link to comment
Share on other sites

De la mine un :pro: vad ca ai vechime pe server ai activitate mare si din cate vad gandesti matur.

Altceva ce sa mai zic? =)) Sper sa iei admin

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa iti dau Contra dar iti dau pro pentru ca esti vechi si ai experienta in admin , fi mult mai activ ( fara mama fara tata ) :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pro esti destul de vechi si presupun ca stii destul de bine sa deții acest grad. 

Link to comment
Share on other sites

:contra:Nu prea te-am vazut pe server asta insemna ca esti inactiv si revii doar sa iei admin, chiar daca esti mai vechi.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Un baiat de nota 10 ,vechi si foarte de treaba,

:pro:

Link to comment
Share on other sites

Pro, hai in echipa noastra :D
Sper sa fi activ, dar sa nu fi cu nasul pe sus.
Din cate imi aduc aminte tu ai avut un istoric negativ aici :)) dar meh..

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, MMadalin. said:

Pro, hai in echipa noastra :D
Sper sa fi activ, dar sa nu fi cu nasul pe sus.
Din cate imi aduc aminte tu ai avut un istoric negativ aici :)) dar meh..

negativ?

dezvolta

Link to comment
Share on other sites

:pro: te-am urmarit pe youtube si stiu cca esti destul de capabil pentru a detine aceasta functie,chiar daca nu esti cel mai activ jucator de pe server,dar esti vechi si nu prea te am vazut injurand.Ai un comportament ok.

 

Link to comment
Share on other sites

Merg pe increderea colegilor mei si am sa-ti dau un pro. Cred ca esti in stare sa faci diferenta daca cineva joaca curat sau nu, esti destul de vechi, experienta vine odata cu vechimea si cred ca esti capabil sa ai acest rank. Ce cer de la tine este sa fii mai activ, nu prea te-am vazut online, seara faina! 

Link to comment
Share on other sites

Activitate 0, se trezeste Ion din deal sa faca cerere de admin ca e vechi el, te cred ca ai experienta, dar pana mea, activitate?

Ma rog, fie PRO, pentru experienta ta.

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

Pro kuwrupt, bafta cu functia de admin. Vechimea spune totul.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Imi amintesc cand a vrut El3ktrozz sa faca un videoclip la /disco parca si tu foarte destept ai venit si ai inceput sa ii omori pe toti care veneau acolo sa participe la film..Pentru asta ti-as da contra

Cu toate astea,cand ti-am zis ca nu e ok ce faci ai fost intelegator si te-ai oprit fara a o baga pe aia cu "e zona publica,am voie"..

Pentru asta iti dau pro :)

Edited by [RSS]Alex007
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

N-am idee cine ești :))

Dar ai tot ce-ti trebe 

:pro:

Link to comment
Share on other sites

Cum as putea sa iti dau eu ție respins?toata lumea te știe, toti știm ce persoana excelenta ai fost și ești in continuare.

Acceptat!

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...