Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Reclamatie [esu.familia]Clau23 (warn aiurea)


Claws

Recommended Posts

Jucatorii care posteaza reply la aceasta reclamatie dar care nu au nici o legatura cu reclamatia vor primi ban.

Nume pe RSS:Claws
Numele Adminului pe RSS:[esu.familia]Clau23
Motivul reclamatiei:warn aiurea

Dovezi:http://www.imgz.ro/view.php?id=244529 ce legatura are gwar-ul cu mute-ul meu adica ha? mai zic daca continuam sa ma injur era altceva 

Link to comment
Share on other sites

Nu ai voie sa vorbesti deloc pe /vad sau /ad in timp ce ai mute 

https://imgur.com/a/PruzqiS

  • Shit 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Nu ai voie sa vorbesti deloc pe /vad sau /ad in timp ce ai mute 

https://imgur.com/a/PruzqiS

a? aia e dovada am am injurat lol si ca ala m-a provocat adica a instigat la cearta dar unde e dovada ca am dat vad stiu ca am recunoscut ca am dat dar totusi daca suntem chiar asa cu regulamentul unde iti e dovada? :) 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Claws said:

a? aia e dovada am am injurat lol si ca ala m-a provocat adica a instigat la cearta dar unde e dovada ca am dat vad stiu ca am recunoscut ca am dat dar totusi daca suntem chiar asa cu regulamentul unde iti e dovada? :) 

O ai mai jos tot in link ul ala :)) si /vad si /ad 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [esu.familia]Clau23 said:

O ai mai jos tot in link ul ala :)) si /vad si /ad 

aha aha acum am vazut si ce legatura are gwar-ul cu limbaju explica-mi :)) 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Nu ai voie sa vorbesti deloc pe /vad sau /ad in timp ce ai mute 

de ce? cu ce te afecteaza pe tine ca imi caut eu gwar si am mute?adica daca abuzam gen sa continui sa injur pe /vad intelegeam dar daca m-am oprit ce legatura mai are ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Claws said:

de ce? cu ce te afecteaza pe tine ca imi caut eu gwar si am mute?adica daca abuzam gen sa continui sa injur pe /vad intelegeam dar daca m-am oprit ce legatura mai are ?

Daca tu nu respecti regula asta , crezi ca altcineva o va face? fi un exemplu ai gresit nu mai scrie nimic 5 minute iti e greu ?

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, [esu.familia]Clau23 said:

Daca tu nu respecti regula asta , crezi ca altcineva o va face? fi un exemplu ai gresit nu mai scrie nimic 5 minute iti e greu ?

 

Are dreptate cu ce spune aici,insa nici tu nu ai continuat greșit in acelasi sens,pt ca spusele tale n au facut parte din a continua instiga sau cearta,dar si el a sancționat dupa o regula...sunteți 50/50,nu prea va putea lua awp pt asta,insa cum nici tu nu ai "greșit" ,poate dați de cineva înțelegător si poate iti va scoate warn ul.Dar data viitoare sa fii mai.atent,vedem ce spun si ceilalti 

Link to comment
Share on other sites

Hmmmmm am impresia ca am auzit pe undeva ceva legat de chestia asta cu /ad /vad dupa mute. Dar sincer nu este ok sa sanctionam asa, mai ales cand nu a vorbit urat. 
Eu cred ca cel mai corect ar fi ca @RuNix sa faca scriptul astfel incat sa nu mai poti scrie niciunde atunci cand primesti mute, nici pe /ad nici pe /vad nici pe clan/gang chat.  (evitam reclamatiile)

 

Claws o sa-ti setez -1 warn pentru ca nu am gasit niciunde regula asta. Daca s-a stabilit asta de catre staff pe undeva, va rog sa o afisati ca sa stie toata lumea... sau imi cer scuze daca n-am vazut-o eu.
Claws poti apela la un rcon sa-ti scoata warn daca nu suntem noi on, dar sa anunte aici sau in PM ca ti-a scos warn-ul. 

 

:closed: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...