Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Sugestie /vad & /ad, sugestie run low hp(gangs)


Recommended Posts

Nume pe server: [wa.team]gabriel

Idee/Sugestie: Sa nu poti folosii /vad & /ad cand ai mute, poti fi sanctionat, nu stiu, cred ca nu a fost lasat asa intentionat, parerea mea, mai safe, din moment ce ai mute, sa nu poti comunica de cat prin /w, zic si eu.

 

 

 

Nume pe server: [wa.team]gabriel

Idee/Sugestie: Sa nu mai poti face run la low hp cand esti pe teritoriul unui gang respectiv zona gangului, in special in capture(gang atacat cat si cel ce ataca). Este foarte enervant sa scazi hp-ul cuiva in timpul unei capturari si sa plece, practic este ca si cum altul iti fura kill-ul. As propune sa nu mai poti fugii din moment ce este zona unui gang, din moment ce esti intr-un capture, din moment ce esti in capture, stai si lupta, de asta exista "hp & armour pickup", corect? Nu sa dai tu /base >>> X sau /spawnme si sa iti dea armura si dupa sa revii pe teritoriu, nu este corect fata de cel care te lasa low hp. Esti intr-un capture, asuma-ti riscul.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, [T4L.OuTlawz]Brosky said:

Pro la prima,contra la a doua

tie-ti plc run-ul ua te stiu eu drujbista mica :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Gabriel said:

tie-ti plc run-ul ua te stiu eu drujbista mica :D

 

Run-ul si drujba ... pt asta traiesc 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [T4L.OuTlawz]Brosky said:

Pro la prima,contra la a doua

Iu'te runnerul 

BIG PRO LA AMANDOUA!

Link to comment
Share on other sites

:pro:

Link to comment
Share on other sites

Pro. Inainte eram si eu runner, dar cu ajutorul lui @[RSS]Alex007 totul a prins farmec, m-a invatat sa nu mai fug si totul a prins culoare in viata mea. Multumesc  Alex007, abonati-va la el!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SANDWAVE said:

Pro. Inainte eram si eu runner, dar cu ajutorul lui @[RSS]Alex007 totul a prins farmec, m-a invatat sa nu mai fug si totul a prins culoare in viata mea. Multumesc  Alex007, abonati-va la el!

Am incercat sa-l invat si pe Onex si Scorpion ala tot din Loyal.p ..Dar ei raman runneri pe viata..Nu mai am cum sa ii scot din acest obicei din pacate i-am pierdut pe amandoi rip onex si scorpion biggest runners ever

Chiar daca doare,uneori e mai bine sa dai drumul cuiva decat sa il tii strans :'(

Ma bucur ca viata ta a prins un nou sens si sunt sigur ca cineva ca brosky cu putina instruire ar ajunge pe calea cea buna,calea Alex007 

Votati Alex capitan care face din runneri,playeri de bază 

Edited by [RSS]Alex007
Link to comment
Share on other sites

Just now, [RSS]Alex007 said:

Am incercat sa-l invat si pe Onex si Scorpion ala tot din Loyal.p ..Dar ei raman runneri pe viata..Nu mai am cum sa ii scot din acest obicei din pacate i-am pierdut pe amandoi rip onex si scorpion biggest runners ever

Chiar daca doare,uneori e mai bine sa dai drumul cuiva decat sa il tii strans :'(

Ma bucur ca viata ta a prins un nou sens si sunt sigur ca cineva ca brosky cu putina instruire ar ajunge pe calea cea buna,calea Alex007 

Votati Alex capitan care face din runneri,playeri de bază 

ba manca-v-as, spuneti-mi si mie ce fumati ca vreau si eu ma jur

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pro.

Link to comment
Share on other sites

1. Contra, regula mi se pare bullshit in sine, acum ne-am trezit noi sa spunem asta dupa ce de ani buni aveai voie :)) 

2. Prodar doar pe teritoriu de gang, in rest e in dezavantajul playerului incepator :D 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Sadrik. said:

1. Contra, regula mi se pare bullshit in sine, acum ne-am trezit noi sa spunem asta dupa ce de ani buni aveai voie :)) 

2. Prodar doar pe teritoriu de gang, in rest e in dezavantajul playerului incepator :D 

Aveai, bine spus :)), de asta am si scris-o.

Link to comment
Share on other sites

Din moment, din moment :)) prea mult din moment :)) 

dar din moment pro.

Link to comment
Share on other sites

La prima sugestie pro.

A doua sugestie e aiurea, fiecare player are dreptul sa aleaga ce vrea sa faca, daca vrea sa plece cand e pe low, sa plece, nimeni nu e obligat sa stea sa moara mai ales daca sunt 5 din gangul advers pe tine. 

Si daca te teleportezi cand esti pe low e ca si cum ai fi murit, tot nu mai esti pe teritoriu si deci poti da fail oricand.

Sugestia asta e facuta din oftica ca pierzi 1 kill.

Ma si intreb cat de penibil ar suna la rules '' Nu ai voie sa te teleportezi cand mai ai putina viata pe teritoriul unui gang, trebuie sa stai sa mori.'' :)) 

Contra desigur.

Edited by ♥Kendra♥
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...