Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


[Concurs] ★New Rank Banners★


DjAndy

Recommended Posts

https://i.imgur.com/ZvEEq0E.png

 

vreau sa mentionez inainte de toate ca am psd-ul asta de ceva timp, cam de pe vremea cand am luat unblacklist :)) nu le-am mai continuat pentru ca incercasem mii de fonturi si nici unul nu mi-a placut cum arata in tot contextul, insa le-am tinut in pc inca de pe atunci; de asemenea tin sa mentionez ca e o combinatie dintre 3 exemple pe care le gasisem atunci, asa mi-am imaginat eu rankbar-ul perfect

Edited by [esu.familia]KAPPA_
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

EDIT: RANKURILE NOI INTR-UN POST MAI JOS

Edited by destroy
POSTUL MAI JOS
Link to comment
Share on other sites

Updated Below!

 

Edited by Hardwell
  • Like 7
  • Thanks 1
  • Dislike 4
Link to comment
Share on other sites

Am specificat la inceput ca la fiecare rank sa aibe ceva diferit fata de restul rank-urilor si banner-ele ar trebuie sa contina o tema ca pe server , gen STUNT = Bike | DM = Weapons | Drift = Cars , bla bla , daca aveti mai multe idei , nu de altceva dar in mare parte vad bannere care nu nimic incomun cu serveru , cum sunt cele actuale :)

xEuphoriaa Ai copiat acelasi tip de banner care e in prezent doar mici modificari , ori ai de gand sa faci o creatie proprie ori te scot din concurs , leu , asta reprezinta comunitatea ca suntem salbatici ? :)

albeer , serveru nu e doar de stunt , asta vad din bannerele tale :)
destroy , am specificat la inceput ca la fiecare rank sa fie ceva diferit , nu sa aibe acelasi lucru

On 09.06.2018 at 11:34 PM, DjAndy said:

Puteti adauga diferite iconite la rank banner , gen coronita la queen  si ceva diferit la fiecare rank in parte.


 

Anger ce am zis la inceput , chiar vrei sa ramai pe tusa.

On 09.06.2018 at 11:34 PM, DjAndy said:

 

Doar persoanele care au muncit pentru a face un rank banner au dreptul de a posta , restul doar voteaza care ar merita sa fie pusa cu un Like sau Dislike!

Persoanele care posteaza aiurea in acest topic sunt sanctionati cu +40 warning points si cu delete la post!


 

 

Edited by DjAndy
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Im Noob, And Nothing Can Do :(

5b25a836019b9.png5b25a83601b2b.png

5b25a83601751.png5b25a83601605.png  

5b25a8360182d.png5b25a836018fe.png

5b25a83601be1.png5b25a83601a73.png

And I Always test it :) 5b25aa3456305.png 

Edited by Hardwell
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • DjAndy locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...