Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere General


ALCapone

Recommended Posts

pro pentru silviu :) 

daca tot s-a ''pensionat'' buzz cred ca avem nevoie de un general nou

Edited by Tekashi #DBPN
Link to comment
Share on other sites

Silviu, esti o persoana de nota 10 si ai dovedit in repetate randuri ca tii la comunitatea asta si vrei sa creasca.

Chiar as vrea sa primesti o functie de genul pentru ca sunt 100% sigur ca te descurci.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ALCapone said:

Nume pe server:ALCapone
AKA:ALCapone
Vechime pe server: sincer nu mai stiu ...
Link stats server: http://www.rss-ro.com/playerstats.php?player=ALCapone
Mic reminder cu activitatea mea in comunitate*: Am fost omu bun la toate mai mult sau mai putin !
De ce m-am hotarat sa devin Admin: Sa ajut comunitatea !

Nu cred ca era nevoie sa faci cerere sa revii inapoi, oricum te accepta RuNix ;) Bun venit inapoi :* 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Salutare, bine ai revenit din nou, iti urez mult succes, esti un om foarte serios, care la randul tau cand te ocupai ai facut multe pentru RSS, respect !

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat pe la "postarile" tale vechi cand faceai parte din staff-ul mare,

nici macar nu trebuia sa faci cerere,trebuia sa ai din prima rank-ul de general :) 

Oricum :pro:,caci oricum esti un tip matur ,cu vechime,neutru cand vine vorba de sanctiuni si care este cu capul pe umeri..

Edited by Ace.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nike incet incep sa ma satur de tine .

Alcapone , ne stim de foarte mult timp , stiu ca esti un membru loial si iti faci treaba foarte bine . Am observat ca incet revii , esti pus la curent cu noile reguli si cu "noua generatie". Sper sa te accepte Runix. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Un mare PRO pentru domnul Silviu,de la tine am invatat multe lucruri despre aceasta comunitate (cu ce se mananca, ce prieteni trebuie sa-ti faci...mentionez faptul ca de la tine am luat primul ban pe rss si chiar ultimul a fost :))  ) Am trecut prin multe lucruri bune si mai putin bune impreuna  :)) 

 

In concluzie (m-am invatat sa bag si concluzia ca na... dau bacul :)) ) nu stiu daca mai gaseam pe cineva care sa-mi explice atat de bine "cu ce se mananca" acest joc,ai fost un general de nota 10+.

 

Tot respectul pentru domnul @ALCapone

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pro , de treaba si sa fim seriosi..mapper oficial..+ a stiut sa conduca cel mai mare gang de pe comunitate..categoric merita.

Link to comment
Share on other sites

bring back lacaponeee

Link to comment
Share on other sites

Cel mai experimentat si corect om din comunitate, cu asta am zis tot.

Pro!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cerere respinsa. Ai imbatranit, nu te mai vad capabil sa te ocupi, sunt alte vremuri, jucatorii necesita mai multa atentie, nu vei avea destul timp pentru ei, vei renunta repede ... mai bine nu, las.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

  • RuNix locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...