Jump to content
  • Advertisments


Advertisment


Cerere Captain !


Fabiaŋ✦

Recommended Posts

Sunt suta la suta de acord fara sa mai citesc , ai fost activ cand erai gm si ai dat dovada de fidelitate chiar si dupa ce ai luat rank off si multe altele.

:pro:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Copii batuti cu oala in cap, daca si el are aim eu ma arunc de pe balcon. Este normal sa aiba aim, daca voi nici c-bug nu stiti. Du-va dra*u de ofticati ce sunteti si incercati sa va da-ti seama cat de slabi sunteti! Baiete chiar te asteptam sa faci o cerere pentru a obtine rank-ul de Capitan. Voi aia care da-ti contra in continuare Roleplay, ca tot vreti sa jucati DM si cand luati bataie plangeti ca fetita aia de xreaL si latrati ca avem aim. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, †.† said:

Copii batuti cu oala in cap, daca si el are aim eu ma arunc de la balcon. Este normal sa aiba aim, daca voi nici c-bug nu stiti. Du-va dra*u de ofticati ce sunteti si incercati sa va da-ti seama cat de slabi sunteti! :pro: baiete chiar te asteptam sa faci o cerere pentru a obtine rank-ul de Capitan! Voi aia care dati contra jucativa in continuare Roleplay, ca tot vreti sa jucati DM si cand luati bataie plangeti ca fetita aia de xreaL si latrati ca avem aim. 

Nu ei sunt cei batuti in cap, ci acela care deraiaza complet de la subiectul topic-ului , iar eu il am chiar de asupra mea :/

Ce dracu' are treaba DM-ul cu administrarea serverului... Sa nu mai pomenesc ca ROMANIA SUPER STUNT mai ofera si alte experiente pe langa DeathMatch...

Bai Profesionale, eu nu stiu ce sa zic despre tine. Inca imi mai aduc aminte cum ma intrebai in PM cum se baga un mod :D . De atunci si pana acum nu a trecut mult, iar din cate vad ai evoluat foarte mult si foarte repede in acelasi timp. Intotdeauna ai fost prietenos si n-am ce spune rau despre tine.

Totusi din pacate eu unul nu te vad ca pe un capitan,dupa cum ti-am spus imi esti simpatic , dar chiar nu te vad cu acest rank. Te sfatuiesc sa stai unde te afli, iti spun eu ca nu vrei sa ai o asemenea responsabilitate. Mai bine administrezi in continuare ca admin si atat, mai tarziu o sa vezi ca nu vrei o asemenea atentie,tine de personalitate, nu ca ar fi ceva gresit.

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

ai avut mai toate rank-urile pe care le poate avea orice membru...de incredere si fara favorizari ,jucator vechi,admin level 5... dc nu,:pro:

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, MoJaY42O said:

Nu ei sunt cei batuti in cap, ci acela care deraiaza complet de la subiectul topic-ului , iar eu il am chiar de asupra mea :/

Ce dracu' are treaba DM-ul cu administrarea serverului... Sa nu mai pomenesc ca ROMANIA SUPER STUNT mai ofera si alte experiente pe langa DeathMatch...

Bai Profesionale, eu nu stiu ce sa zic despre tine. Inca imi mai aduc aminte cum ma intrebai in PM cum se baga un mod :D . De atunci si pana acum nu a trecut mult, iar din cate vad ai evoluat foarte mult si foarte repede in acelasi timp. Intotdeauna ai fost prietenos si n-am ce spune rau despre tine.

Totusi din pacate eu unul nu te vad ca pe un capitan,dupa cum ti-am spus imi esti simpatic , dar chiar nu te vad cu acest rank. Te sfatuiesc sa stai unde te afli, iti spun eu ca nu vrei sa ai o asemenea responsabilitate. Mai bine administrezi in continuare ca admin si atat, mai tarziu o sa vezi ca nu vrei o asemenea atentie,tine de personalitate, nu ca ar fi ceva gresit.

 

Fabian si-a facut mereu treaba oriunde, pe server, pe site si pe forum. A ajutat pe toata lumea in orice, a fost mereu activ si toate astea, dar voi dati contra pentru ca credeti ca are aim? La altele nu va ganditi? Sau ce? Uite de ce am inceput sa vorbesc de dm acolo sus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MoJaY42O said:

Nu ei sunt cei batuti in cap, ci acela care deraiaza complet de la subiectul topic-ului , iar eu il am chiar de asupra mea :/

Ce dracu' are treaba DM-ul cu administrarea serverului... Sa nu mai pomenesc ca ROMANIA SUPER STUNT mai ofera si alte experiente pe langa DeathMatch...

Bai Profesionale, eu nu stiu ce sa zic despre tine. Inca imi mai aduc aminte cum ma intrebai in PM cum se baga un mod :D . De atunci si pana acum nu a trecut mult, iar din cate vad ai evoluat foarte mult si foarte repede in acelasi timp. Intotdeauna ai fost prietenos si n-am ce spune rau despre tine.

Totusi din pacate eu unul nu te vad ca pe un capitan,dupa cum ti-am spus imi esti simpatic , dar chiar nu te vad cu acest rank. Te sfatuiesc sa stai unde te afli, iti spun eu ca nu vrei sa ai o asemenea responsabilitate. Mai bine administrezi in continuare ca admin si atat, mai tarziu o sa vezi ca nu vrei o asemenea atentie,tine de personalitate, nu ca ar fi ceva gresit.

 

Am incercat sa o fac si fara rank-ul respectiv si am ajuns la concluzia ca ma descurc ;) ms mult

Edited by Fabiaŋ
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

:pro: se implica mult pe aici, daca Runix considera ca e destul de matur si ca merita ... de ce nu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu iti dau un pro pentru lunile detinute ca Admin al serverului

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pro aici la PROFESIONAL! O persoana de nota 10 fiind unul dintre cei care stiu ce e ala respect si munca. 
Gg popular post ;) Fabian супер :)  

Edited by sNk.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

MHM , este singurul admin care se ocupa de reports cand e nevoie. Pro. E si activ pe server merita rankul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cam exigent, inca tin minte ca mi-ai dat 25 wp pentru "analfabet" :)).

Dar apoi am apucat sa te cunosc mai bine, am vazut ca esti baiat ok, desi dupa cum am spus, cam exigent.

Daca ai mai lasa putin de la tine, ai fi un capitan perfect. Pozitiv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Din partea mea ai un mare PRO pentru activitatea ta pe aceasta comunitate pe server cat si pe forum pana ai luat demote la Guardian dar totusi te ai implicat si dupa ce ai luat Demote asta insemnand ca chiar iti pasa de aceasta comunitate,si de noi membrii acestei comunitati,chiar iti meriti gradul,ce pot spune.SUCCES!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dupa cum observ ai o gramada de like-uri cea ce inseamna ca poti avea sansa sa iei captain.

Pro, esti activ, nu te certi cu nimeni si nu cauti scandaluri..omul perfect

Pro

Pro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ai fost acceptat .  Multa bafta si ai grija sa ii faci pe toti fericiți =) Dacă nu știi ceva , nu ezita sa întrebi , nu e o rusine .

 

Topic closed . 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Advertisments


Advertisment


×
×
  • Create New...